Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės, Data: 2019-01-19, Vieta: Nevėžio sporto centras, Panevėžys  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 19, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-01-19 2019-01-19 2019-01-19 2019-01-19 2019-01-19  
 1  Edmundas Petrošius 
 Vaidas Turolevičius 
  Dėl 1-16 vietos        
 E.Petrošius, V.Turolevičius        
 32       ->        
  [85] 16:15   E.Petrošius, V.Turolevičius      
 17  Rolandas Čepulis 
 Kristupas Čepulis 
    21:15  21:18 [23']      
[75] 15:25   D.Kubilius, G.Vaitkevičius        
 16  Darius Kubilius 
 Gediminas Vaitkevičius 
  21:7  21:7 [19']        
    [100] 17:35   S.Malakauskas, R.Ražanauskas    
 9  Dominykas Paulauskas 
 Paulius Žostautas 
      21:13  17:21  21:19 [31']    
 D.Paulauskas, P.Žostautas        
 24       ->        
  [86] 16:15   S.Malakauskas, R.Ražanauskas      
 25         22:24  21:8  21:19 [34']      
 S.Malakauskas, R.Ražanauskas        
 8  Simas Malakauskas 
 Ramūnas Ražanauskas 
  ->        
      [112] 18:25   S.Malakauskas, R.Ražanauskas  
 5  Laimonas Braknys 
 Aidas Giedrikas 
        21:17  22:20 [25']  
 L.Braknys, A.Giedrikas        
 28       ->        
  [87] 16:40   L.Braknys, A.Giedrikas      
 21         21:16  17:21  21:15 [36']      
 G.Klavinš, U.Lazdinš        
 12   Guntis Klavinš 
 Uldis Lazdinš 
  ->        
    [101] 17:35   L.Braknys, A.Giedrikas    
 13  Ąžuolas Galiauskas 
 Vidmantas Galiauskas 
      17:21  21:9  21:14 [31']    
 Ą.Galiauskas, V.Galiauskas        
 20       ->        
  [88] 16:40   M.Jonkus, K.Supronas      
 29         21:10  17:21  21:13 [27']      
 M.Jonkus, K.Supronas        
 4  Martynas Jonkus 
 Kęstas Supronas 
  ->         1-a vieta
        [129] 20:10   S.Malakauskas, R.Ražanauskas
 3  Mindaugas Juodvalkis 
 Vitalij Krasovskij 
          17:21  21:14  21:17 [30']
 M.Juodvalkis, V.Krasovskij        
 30       ->        
  [89] 16:40   V.Grigorjevas, L.Žibūda      
 19  Ramūnas Mackevičius 
 Artūras Sirbikė 
    21:19  21:11 [25']      
[76] 15:50   V.Grigorjevas, L.Žibūda        
 14  Viktoras Grigorjevas 
 Lauras Žibūda 
  21:8  21:12 [24']        
    [102] 17:35   V.Grigorjevas, L.Žibūda    
 11  Paulius Plytnikas 
 Giedrius Strumila 
      22:20  21:23  21:16 [39']    
 P.Plytnikas, G.Strumila        
 22       ->        
  [90] 16:40   P.Plytnikas, G.Strumila      
 27         21:14  14:21  21:17 [34']      
 E.Jonkus, R.Kim        
 6  Emilis Jonkus 
 Ričard Kim 
  ->        
      [113] 18:50   E.Gedminas, E.Gusarovas  
 7  Tautvydas Paliulis 
 Artūras Žvilauskas 
        17:21  21:15  21:12 [30']  
 T.Paliulis, A.Žvilauskas        
 26       ->        
  [91] 16:40   E.Gedminas, E.Gusarovas      
 23         15:21  21:18  21:11 [29']      
 E.Gedminas, E.Gusarovas        
 10  Evaldas Gedminas 
 Edgaras Gusarovas 
  ->        
    [103] 18:00   E.Gedminas, E.Gusarovas    
 15  Raimondas Banelis 
 Tomas Vareika 
      21:10  11:21  21:15 [28']    
[77] 15:50   R.Banelis, T.Vareika        
 18  Laimonas Bečalis 
 Rimantas Zavackas 
  21:17  21:19 [28']      L.Braknys, A.Giedrikas   3-a vieta
  [92] 17:10   R.Banelis, T.Vareika   [130] 20:10   L.Braknys, A.Giedrikas
 31         21:19  14:21  21:18 [35']    V.Grigorjevas, L.Žibūda   21:17  21:16 [22']
 R.Stakionis, T.Grigas        
 2  Raimondas Stakionis 
 Tomas Grigas 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       E.Petrošius, V.Turolevičius    
      [114] 18:50   E.Petrošius, V.Turolevičius  
       M.Jonkus, K.Supronas   18:21  21:13  21:9 [30']   5-a vieta
       
       P.Plytnikas, G.Strumila     ->
      [115] 18:50   R.Banelis, T.Vareika  
       R.Banelis, T.Vareika   21:13  16:21  23:21 [40']  
           
           
         M.Jonkus, K.Supronas   7-a vieta
       
         P.Plytnikas, G.Strumila   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     D.Kubilius, G.Vaitkevičius      
    [104] 18:00   D.Paulauskas, P.Žostautas    
     D.Paulauskas, P.Žostautas   21:14  21:19 [25']    
      [116] 18:50   G.Klavinš, U.Lazdinš  
     G.Klavinš, U.Lazdinš     21:17  21:23  22:20 [45']  
    [105] 18:00   G.Klavinš, U.Lazdinš    
     Ą.Galiauskas, V.Galiauskas   21:8  21:18 [22']     9-a vieta
       
     M.Juodvalkis, V.Krasovskij       ->
    [106] 18:00   M.Juodvalkis, V.Krasovskij    
     E.Jonkus, R.Kim   21:17  21:12 [23']    
      [117] 18:50   T.Paliulis, A.Žvilauskas  
     T.Paliulis, A.Žvilauskas     22:20  21:10 [23']  
    [107] 18:00   T.Paliulis, A.Žvilauskas    
     R.Stakionis, T.Grigas   11:21  21:17  21:16 [36']    
           
         D.Paulauskas, P.Žostautas   11-a vieta
       
         M.Juodvalkis, V.Krasovskij   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       D.Kubilius, G.Vaitkevičius    
       
       Ą.Galiauskas, V.Galiauskas   ->   13-a vieta
       
       E.Jonkus, R.Kim     ->
       
       R.Stakionis, T.Grigas   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   R.Čepulis, K.Čepulis      
   R.Čepulis, K.Čepulis   ->      
     R.Čepulis, K.Čepulis    
      ->    
   .      
    ->      
       R.Čepulis, K.Čepulis  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
        [108] 18:25   L.Bečalis, R.Zavackas
          21:13  21:15 [23']
   R.Mackevičius, A.Sirbikė      
   R.Mackevičius, A.Sirbikė   ->      
     R.Mackevičius, A.Sirbikė    
      ->    
   .      
    ->      
      [93] 17:10   L.Bečalis, R.Zavackas  
        21:16  18:21  21:17 [31']  
   .      
    ->      
     L.Bečalis, R.Zavackas    
   L.Bečalis, R.Zavackas     ->    
   L.Bečalis, R.Zavackas      
    ->     19-a vieta
         R.Mackevičius, A.Sirbikė
         R.Mackevičius, A.Sirbikė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
Šeimų turnyras (Nukelta)
2021-03-11 10:00 2021-03-11 21:00
Prienai, Prienai
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.