Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos Makabi "Grand Prix" badmintono čempionatas, Data: 2018-11-25, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-11-25 2018-11-25 2018-11-25 2018-11-25  
 1   Marius Armonas 
 Jonas Bartkus 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Armonas, J.Bartkus      
 16       ->      
  [80] 14:00    M.Armonas, J.Bartkus    
 9   Nojus Budrikas 
 Rolandas Budrikas 
    21:18  24:22 [22']    
[73] 13:40    I.Movšovič, A.Plytnikas      
 8   Igor Movšovič 
 Algimantas Plytnikas 
  21:5  19:21  21:1 [24']      
    [87] 14:20    M.Armonas, J.Bartkus  
 5   Audrius Lesinskas 
 Vidas Pilvinis 
      21:23  21:15  21:17 [34']  
[74] 13:40    A.Lesinskas, V.Pilvinis      
 12   Mikas Jarašiūnas 
 Paulius Jarašiūnas 
  21:2  21:1 [11']      
  [81] 14:00    M.Povilaitis, P.Gusev    
 13   Mikas Viščinis 
 Merkys Viščinis 
    21:14  21:15 [20']    
[75] 13:40    M.Povilaitis, P.Gusev      
 4   Martynas Povilaitis 
 Pavel Gusev 
  21:4  21:4 [12']       1-a vieta
      [97] 15:05    A.Kovaliov, J.Masaitis
 3   Aleksandr Kovaliov 
 Julius Masaitis 
        21:9  21:11 [17']
 A.Kovaliov, J.Masaitis      
 14       ->      
  [82] 14:00    A.Kovaliov, J.Masaitis    
 11   Jevgenij Nekrasov 
 Sergej Pavlov 
    21:17  21:10 [18']    
[76] 14:00    J.Nekrasov, S.Pavlov      
 6   Darius Kairys 
 Albertas Rimkus 
  21:17  13:21  23:21 [34']      
    [88] 14:20    A.Kovaliov, J.Masaitis  
 7   Žilvinas Tamošiūnas 
 Marius Tamošiūnas 
      21:18  21:12 [17']  
[77] 14:00    R.Vedrickas, S.Vindašius      
 10   Rapolas Vedrickas 
 Simas Vindašius 
  21:18  16:21  21:17 [27']      
  [83] 14:20    V.Ancuta, D.Čekanauskas    
 15         21:14  21:18 [16']    
 V.Ancuta, D.Čekanauskas      
 2   Valdas Ancuta 
 Deimantas Čekanauskas 
  ->    M.Povilaitis, P.Gusev   3-a vieta
      [98] 15:05    V.Ancuta, D.Čekanauskas
       V.Ancuta, D.Čekanauskas   23:21  14:21  21:17 [30']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     I.Movšovič, A.Plytnikas    
    [89] 14:20    A.Lesinskas, V.Pilvinis  
     A.Lesinskas, V.Pilvinis   21:16  21:15 [24']   5-a vieta
      [99] 15:05    A.Lesinskas, V.Pilvinis
     J.Nekrasov, S.Pavlov     21:11  21:13 [19']
    [90] 14:40    J.Nekrasov, S.Pavlov  
     R.Vedrickas, S.Vindašius   21:13  21:17 [18']  
         
         
       I.Movšovič, A.Plytnikas   7-a vieta
     
       R.Vedrickas, S.Vindašius   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   N.Budrikas, R.Budrikas    
   N.Budrikas, R.Budrikas   ->    
    [91] 14:40    N.Budrikas, R.Budrikas  
   M.Jarašiūnas, P.Jarašiūnas     21:13  21:8 [14']  
  [84] 14:20    M.Viščinis, M.Viščinis    
   M.Viščinis, M.Viščinis   21:9  21:13 [16']     9-a vieta
      [100] 15:05    D.Kairys, A.Rimkus
        21:6  21:9 [13']
   D.Kairys, A.Rimkus    
   D.Kairys, A.Rimkus   ->    
    [92] 14:40    D.Kairys, A.Rimkus  
   Ž.Tamošiūnas, M.Tamošiūnas     21:17  21:17 [18']  
   Ž.Tamošiūnas, M.Tamošiūnas    
    ->    
         
       M.Viščinis, M.Viščinis   11-a vieta
     
       Ž.Tamošiūnas, M.Tamošiūnas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     M.Jarašiūnas, P.Jarašiūnas  
     M.Jarašiūnas, P.Jarašiūnas   ->   13-a vieta
       M.Jarašiūnas, P.Jarašiūnas
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    VD  
     Suaug E    VD  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD  
     Suaug B    VV    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17    VV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.