Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos Makabi "Grand Prix" badmintono čempionatas, Data: 2018-11-25, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-11-25 2018-11-25 2018-11-25 2018-11-25  
 1   Domas Pakšys 
 Aurelija Pakšytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Pakšys, A.Pakšytė      
 16       ->      
  [47] 12:15    D.Pakšys, A.Pakšytė    
 9   Ernestas Leonavičius 
 Rasa Radžiūnaitė 
    21:10  21:13 [14']    
[39] 11:55    M.Akucevičius, E.Botyriūtė      
 8   Marius Akucevičius 
 Emilija Botyriūtė 
  21:15  21:6 [15']      
    [57] 12:55    D.Pakšys, A.Pakšytė  
 5   Igor Movšovič 
 Vitalija Movšovič 
      21:15  21:6 [15']  
 I.Movšovič, V.Movšovič      
 12       ->      
  [48] 12:15    I.Movšovič, V.Movšovič    
 13         21:17  21:12 [17']    
 D.Čekanauskas, D.Jonkuvienė      
 4   Deimantas Čekanauskas 
 Dovilė Jonkuvienė 
  ->       1-a vieta
      [66] 13:20    D.Pakšys, A.Pakšytė
 3   Martynas Povilaitis 
 Aurelija Slapikaitė-Jurkonė 
        16:21  21:16  21:11 [29']
 M.Povilaitis, A.Slapikaitė-Jurkonė      
 14       ->      
  [49] 12:35    M.Povilaitis, A.Slapikaitė-Jurkonė    
 11         21:6  21:19 [15']    
 Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė      
 6   Žilvinas Tamošiūnas 
 Aušra Montvydaitė 
  ->      
    [58] 12:55    M.Povilaitis, A.Slapikaitė-Jurkonė  
 7   Algimantas Plytnikas 
 Irina Jasiūnienė 
      21:9  21:15 [16']  
[40] 11:55    A.Plytnikas, I.Jasiūnienė      
 10   Rapolas Vedrickas 
 Greta Vedrickaitė 
  21:16  21:16 [16']      
  [50] 12:35    P.Tankevič, V.Tankevič    
 15         25:23  23:21 [21']    
 P.Tankevič, V.Tankevič      
 2   Piotr Tankevič 
 Veslava Tankevič 
  ->    I.Movšovič, V.Movšovič   3-a vieta
      [67] 13:20    I.Movšovič, V.Movšovič
       P.Tankevič, V.Tankevič   18:21  21:12  21:13 [28']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Akucevičius, E.Botyriūtė    
    [59] 12:55    M.Akucevičius, E.Botyriūtė  
     D.Čekanauskas, D.Jonkuvienė   21:13  21:14 [15']   5-a vieta
      [68] 13:40    M.Akucevičius, E.Botyriūtė
     Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė     16:21  21:15  21:11 [26']
    [60] 12:55    Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė  
     A.Plytnikas, I.Jasiūnienė   21:6  21:18 [13']  
         
         
       D.Čekanauskas, D.Jonkuvienė   7-a vieta
     
       A.Plytnikas, I.Jasiūnienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   E.Leonavičius, R.Radžiūnaitė    
   E.Leonavičius, R.Radžiūnaitė   ->    
     E.Leonavičius, R.Radžiūnaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [51] 12:35    E.Leonavičius, R.Radžiūnaitė
        21:8  21:16 [17']
   .    
    ->    
     R.Vedrickas, G.Vedrickaitė  
   R.Vedrickas, G.Vedrickaitė     ->  
   R.Vedrickas, G.Vedrickaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 10:00 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.