Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė (2 etapas), Data: 2018-11-18, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-11-18 2018-11-18 2018-11-18 2018-11-18  
 1   Arūnas Morkūnas 
 Ramunė Petrošienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Morkūnas, R.Petrošienė      
 16       ->      
  [77] 15:55   A.Morkūnas, R.Petrošienė    
 9   Mindaugas Trybas 
 Loreta Šiaučiūnienė 
    21:18  21:11 [26']    
[63] 14:40   M.Trybas, L.Šiaučiūnienė      
 8   Egidijus Peleckis 
 Regina Narijauskaitė 
  19:21  21:10  21:8 [31']      
    [93] 17:15   A.Morkūnas, R.Petrošienė  
 5   Aidas Poderys 
 Jurgita Bilienė 
      21:11  21:14 [23']  
[64] 14:40   A.Vizgirda, I.Bankauskienė      
 12   Arūnas Vizgirda 
 Inga Bankauskienė 
  21:15  21:10 [20']      
  [78] 15:55   A.Vizgirda, I.Bankauskienė    
 13         12:21  21:15  23:21 [32']    
 A.Slušnys, I.Peleckienė      
 4   Arnoldas Slušnys 
 Irena Peleckienė 
  ->       1-a vieta
      [112] 19:10   A.Morkūnas, R.Petrošienė
 3   Vidas Martinkus 
 Milda Geršvaltaitytė 
        21:13  15:21  21:18 [34']
 V.Martinkus, M.Geršvaltaitytė      
 14       ->      
  [79] 15:55   V.Martinkus, M.Geršvaltaitytė    
 11   Andrius Stankevičius 
 Jorūnė Živatkauskaitė 
    21:19  13:21  21:12 [35']    
[65] 14:40   A.Stankevičius, J.Živatkauskaitė      
 6   Saulius Eibukas 
 Svetlana Čalkina 
  25:23  23:21 [28']      
    [94] 17:15   V.Bagdanavičius, N.Martinavičiūtė  
 7   Valentinas Bagdanavičius 
 Neringa Martinavičiūtė 
      21:13  21:9 [23']  
[66] 15:05   V.Bagdanavičius, N.Martinavičiūtė      
 10   Šarūnas Poderys 
 Diana Vizgirdienė 
  21:13  21:14 [22']      
  [80] 15:55   V.Bagdanavičius, N.Martinavičiūtė    
 15         21:18  22:20 [26']    
 G.Stasiulis, L.Valantiejienė      
 2   Giedrius Stasiulis 
 Lorena Valantiejienė 
  ->    A.Vizgirda, I.Bankauskienė   3-a vieta
      [113] 19:10   V.Martinkus, M.Geršvaltaitytė
       V.Martinkus, M.Geršvaltaitytė   21:8  21:14 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Trybas, L.Šiaučiūnienė    
    [95] 17:15   M.Trybas, L.Šiaučiūnienė  
     A.Slušnys, I.Peleckienė   21:8  21:4 [17']   5-a vieta
      [114] 19:10   G.Stasiulis, L.Valantiejienė
     A.Stankevičius, J.Živatkauskaitė     21:13  21:19 [22']
    [96] 17:40   G.Stasiulis, L.Valantiejienė  
     G.Stasiulis, L.Valantiejienė   21:15  21:7 [20']  
         
         
       A.Slušnys, I.Peleckienė   7-a vieta
      [115] 19:10   A.Slušnys, I.Peleckienė
       A.Stankevičius, J.Živatkauskaitė   21:9  21:18 [19']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   E.Peleckis, R.Narijauskaitė    
   E.Peleckis, R.Narijauskaitė   ->    
    [81] 16:20   A.Poderys, J.Bilienė  
   A.Poderys, J.Bilienė     21:11  22:20 [33']  
   A.Poderys, J.Bilienė    
    ->     9-a vieta
      [97] 17:40   S.Eibukas, S.Čalkina
        17:21  21:14  21:17 [31']
   S.Eibukas, S.Čalkina    
   S.Eibukas, S.Čalkina   ->    
    [82] 16:20   S.Eibukas, S.Čalkina  
   Š.Poderys, D.Vizgirdienė     21:16  11:10 [17']  
   Š.Poderys, D.Vizgirdienė    
    ->    
         
       E.Peleckis, R.Narijauskaitė   11-a vieta
     
       Š.Poderys, D.Vizgirdienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD  
     Suaug D    VD    MX  
SUŽAISKIVA
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    MD  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.