Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė (2 etapas), Data: 2018-11-18, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-11-18 2018-11-18 2018-11-18 2018-11-18  
 1   Arūnas Masteika 
 Edmundas Petrošius 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Masteika, E.Petrošius      
 16       ->      
  [20] 10:55   T.Staniulis, T.Raulinavičius    
 9   Darius Likas 
 Rolandas Žaldokas 
    21:10  21:8 [20']    
[7] 10:05   T.Staniulis, T.Raulinavičius      
 8   Tadas Staniulis 
 Tomas Raulinavičius 
  21:12  21:11 [23']      
    [37] 12:35   T.Staniulis, T.Raulinavičius  
 5   Jonas Daugėla 
 Artūras Ščerbakovas 
      12:21  21:15  21:17 [31']  
 J.Daugėla, A.Ščerbakovas      
 12       ->      
  [21] 11:20   J.Daugėla, A.Ščerbakovas    
 13         21:9  21:14 [23']    
 K.Kučinskas, R.Masevičius      
 4   Kęstutis Kučinskas 
 Raimundas Masevičius 
  ->       1-a vieta
      [51] 13:50   T.Staniulis, T.Raulinavičius
 3   Tadas Jarutis 
 Vaidas Šmitas 
        21:11  21:15 [22']
 T.Jarutis, V.Šmitas      
 14       ->      
  [22] 11:20   P.Bareika, V.Viederis    
 11   Paulius Bareika 
 Vidmantas Viederis 
    21:6  21:14 [23']    
[8] 10:05   P.Bareika, V.Viederis      
 6   Raimondas Banelis 
 Aurelijus Šadauskas 
  21:19  21:19 [27']      
    [38] 12:35   S.Noreika, H.Smilgevičius  
 7   Evaldas Gedminas 
 Darius Jurgilas 
      15:21  21:16  23:21 [36']  
[9] 10:05   V.Klimantavičius, A.Liutkus      
 10   Vilius Klimantavičius 
 Artūras Liutkus 
  18:21  21:19  22:20 [34']      
  [23] 11:20   S.Noreika, H.Smilgevičius    
 15         21:11  21:12 [20']    
 S.Noreika, H.Smilgevičius      
 2   Saulius Noreika 
 Henrikas Smilgevičius 
  ->    J.Daugėla, A.Ščerbakovas   3-a vieta
      [52] 13:50   P.Bareika, V.Viederis
       P.Bareika, V.Viederis   21:13  18:21  21:17 [35']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Masteika, E.Petrošius    
    [39] 12:35   A.Masteika, E.Petrošius  
     K.Kučinskas, R.Masevičius   21:11  21:8 [22']   5-a vieta
      [53] 13:50   A.Masteika, E.Petrošius
     T.Jarutis, V.Šmitas     21:8  21:9 [19']
    [40] 12:35   V.Klimantavičius, A.Liutkus  
     V.Klimantavičius, A.Liutkus   21:16  21:12 [22']  
         
         
       K.Kučinskas, R.Masevičius   7-a vieta
      [54] 13:50   K.Kučinskas, R.Masevičius
       T.Jarutis, V.Šmitas   17:21  22:20  22:20 [41']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Likas, R.Žaldokas    
   D.Likas, R.Žaldokas   ->    
     D.Likas, R.Žaldokas  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [41] 13:00   R.Banelis, A.Šadauskas
        21:14  20:22  21:18 [31']
   R.Banelis, A.Šadauskas    
   R.Banelis, A.Šadauskas   ->    
    [24] 11:20   R.Banelis, A.Šadauskas  
   E.Gedminas, D.Jurgilas     21:5  21:13 [22']  
   E.Gedminas, D.Jurgilas    
    ->    
         
        11-a vieta
       E.Gedminas, D.Jurgilas
       E.Gedminas, D.Jurgilas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    MV    MD    MX  
     Suaug C 
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė . ,
     U-19 B 
     U-19 C 
     U-19 D 
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.