Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė (2 etapas), Data: 2018-11-18, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai B, Moterų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Aldona Pikčilingienė 
 Ingrida Savickienė 
21
5
21
16
 18'
17
21
21
14
16
21
 30'
96/77
19
1
2
2 Eglė Gedminienė 
 Jurgita Šadauskienė 
5
21
16
21
 18'
21
13
6
21
12
21
 35'
60/97
-37
0
3
3 Gerda Geršvaltaitytė 
 Sigita Flaksienė 
21
17
14
21
21
16
 30'
13
21
21
6
21
12
 35'
111/93
18
2
1

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Lina Gorienė 
 Violeta Slušnienė 
21
14
21
13
 23'
23
21
14
21
21
11
 32'
100/80
20
2
1
2 Jolita Pilypaitė 
 Rima Januškienė 
14
21
13
21
 23'
24
26
19
21
 35'
70/89
-19
0
3
3 Vaida Daugėlienė 
 Odeta Merčaitienė 
21
23
21
14
11
21
 32'
26
24
21
19
 35'
100/101
-1
1
2



2018-11-18  
   1-a vieta
 2    Lina Gorienė,  Violeta Slušnienė  
[48] 13:25   L.Gorienė, V.Slušnienė
 5    Gerda Geršvaltaitytė,  Sigita Flaksienė   21:15  21:7 [23']
   



2018-11-18  
   3-a vieta
 1    Aldona Pikčilingienė,  Ingrida Savickienė  
[49] 13:25   A.Pikčilingienė, I.Savickienė
 6    Vaida Daugėlienė,  Odeta Merčaitienė   21:16  21:10 [20']
   



2018-11-18  
   5-a vieta
 3    Eglė Gedminienė,  Jurgita Šadauskienė  
[50] 13:25   J.Pilypaitė, R.Januškienė
 4    Jolita Pilypaitė,  Rima Januškienė   16:21  21:18  21:12 [31']
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
PIRMAS KRAUJAS
2019-10-19 13:00 2019-10-19 20:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
     Suaug B    D  
     Suaug C    D  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.