Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė (2 etapas), Data: 2018-11-18, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-11-18 2018-11-18 2018-11-18 2018-11-18  
 1   Gintautas Šiaučiūnas 
 Ingrida Savickienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 G.Šiaučiūnas, I.Savickienė      
 16       ->      
  [71] 15:30   G.Šiaučiūnas, I.Savickienė    
 9   Tadas Jarutis 
 Jurgita Šadauskienė 
    21:14  21:17 [20']    
[59] 14:15   A.Šadauskas, M.Gumbrevičiūtė      
 8   Aurelijus Šadauskas 
 Milda Gumbrevičiūtė 
  21:19  21:16 [21']      
    [89] 16:45   G.Šiaučiūnas, I.Savickienė  
 5   Evaldas Gedminas 
 Lina Gorienė 
      21:11  14:21  21:14 [34']  
[60] 14:15   T.Raulinavičius, S.Flaksienė      
 12   Tomas Raulinavičius 
 Sigita Flaksienė 
  21:15  22:20 [24']      
  [72] 15:30   V.Krasovskij, R.Januškienė    
 13         21:15  21:18 [25']    
 V.Krasovskij, R.Januškienė      
 4   Vitalij Krasovskij 
 Rima Januškienė 
  ->       1-a vieta
      [108] 18:45   T.Staniulis, E.Gedminienė
 3   Vilius Klimantavičius 
 Violeta Slušnienė 
        21:14  21:17 [21']
 V.Klimantavičius, V.Slušnienė      
 14       ->      
  [73] 15:30   D.Likas, O.Merčaitienė    
 11   Darius Likas 
 Odeta Merčaitienė 
    21:12  21:15 [20']    
[61] 14:40   D.Likas, O.Merčaitienė      
 6   Edmundas Petrošius 
 Gerda Geršvaltaitytė 
  21:18  8:21  21:13 [35']      
    [90] 16:45   T.Staniulis, E.Gedminienė  
 7   Tadas Staniulis 
 Eglė Gedminienė 
      21:19  21:12 [22']  
[62] 14:40   T.Staniulis, E.Gedminienė      
 10   Artūras Liutkus 
 Jolita Pilypaitė 
  21:6  21:14 [19']      
  [74] 15:30   T.Staniulis, E.Gedminienė    
 15         21:12  21:10 [22']    
 H.Smilgevičius, Ž.Simonaitytė      
 2   Henrikas Smilgevičius 
 Živilė Simonaitytė 
  ->    V.Krasovskij, R.Januškienė   3-a vieta
      [109] 18:45   D.Likas, O.Merčaitienė
       D.Likas, O.Merčaitienė   18:21  21:18  22:20 [37']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Šadauskas, M.Gumbrevičiūtė    
    [91] 17:15   T.Raulinavičius, S.Flaksienė  
     T.Raulinavičius, S.Flaksienė   21:13  21:16 [24']   5-a vieta
      [110] 18:45   T.Raulinavičius, S.Flaksienė
     V.Klimantavičius, V.Slušnienė     21:16  15:21  21:19 [34']
    [92] 17:15   H.Smilgevičius, Ž.Simonaitytė  
     H.Smilgevičius, Ž.Simonaitytė   21:10  24:22 [28']  
         
         
       A.Šadauskas, M.Gumbrevičiūtė   7-a vieta
      [111] 19:10   A.Šadauskas, M.Gumbrevičiūtė
       V.Klimantavičius, V.Slušnienė   21:15  21:13 [20']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   T.Jarutis, J.Šadauskienė    
   T.Jarutis, J.Šadauskienė   ->    
    [75] 15:30   E.Gedminas, L.Gorienė  
   E.Gedminas, L.Gorienė     21:11  21:11 [21']  
   E.Gedminas, L.Gorienė    
    ->     9-a vieta
      [98] 17:40   E.Petrošius, G.Geršvaltaitytė
        21:18  21:12 [14']
   E.Petrošius, G.Geršvaltaitytė    
   E.Petrošius, G.Geršvaltaitytė   ->    
    [76] 15:55   E.Petrošius, G.Geršvaltaitytė  
   A.Liutkus, J.Pilypaitė     21:14  21:16 [27']  
   A.Liutkus, J.Pilypaitė    
    ->    
         
       T.Jarutis, J.Šadauskienė   11-a vieta
      [99] 17:40   A.Liutkus, J.Pilypaitė
       A.Liutkus, J.Pilypaitė   21:19  14:21  21:8 [23']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.