Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Vienetų turnyras, Data: 2018-11-18, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-11-18 2018-11-18 2018-11-18 2018-11-18  
 1   Aurelijus Umantas    Dėl 1-8 vietos      
[2] 12:00   A.Umantas      
 16       ->      
  [11] 13:15    G.Celencevičius    
 9   Pavel Gusev      21:12  21:18 [23']    
[3] 12:00    G.Celencevičius      
 8   Gytis Celencevičius    21:12  21:10 [17']      
    [18] 14:05    K.Šemeta  
 5   Artūras Olšauskas        21:15  21:12 [17']  
[4] 12:25    K.Šemeta      
 12   Karolis Šemeta    21:19  21:15 [23']      
  [12] 13:15    K.Šemeta    
 13         21:14  21:12 [22']    
[5] 12:25   R.Kavaliauskas      
 4   Ramūnas Kavaliauskas    ->       1-a vieta
      [26] 15:20    K.Šemeta
 3   Jonas Bartkus          22:20  21:19 [25']
[6] 12:25   J.Bartkus      
 14       ->      
  [13] 13:40    J.Bartkus    
 11   Simas Malakauskas      21:18  21:11 [20']    
[7] 12:50    S.Malakauskas      
 6   Marius Armonas    21:15  21:9 [20']      
    [19] 14:30    A.Meškinis  
 7   Sergej Pavlov        21:14  21:18 [22']  
[8] 12:50    A.Daugaravičius      
 10   Arūnas Daugaravičius    14:21  21:15  21:18 [36']      
  [14] 13:40    A.Meškinis    
 15         21:14  21:16 [19']    
[9] 12:50   A.Meškinis      
 2   Aurimas Meškinis    ->    G.Celencevičius   3-a vieta
      [27] 15:20    J.Bartkus
       J.Bartkus   21:16  21:19 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Umantas    
    [20] 14:30    A.Umantas  
     R.Kavaliauskas   21:23  21:8  21:6 [32']   5-a vieta
      [28] 15:45    A.Umantas
     S.Malakauskas     20:22  21:7  21:17 [41']
    [21] 14:30    S.Malakauskas  
     A.Daugaravičius   12:21  21:14  21:17 [28']  
         
         
       R.Kavaliauskas   7-a vieta
      [29] 15:45 
       A.Daugaravičius   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   P.Gusev    
   P.Gusev   ->    
    [22] 14:55    A.Olšauskas  
   A.Olšauskas     21:10  21:17 [18']  
   A.Olšauskas    
    ->     9-a vieta
      [30] 15:45    A.Olšauskas
        21:16  19:21  21:14 [33']
   M.Armonas    
   M.Armonas   ->    
    [23] 14:55    M.Armonas  
   S.Pavlov     21:19  20:22  21:12 [40']  
   S.Pavlov    
    ->    
         
       P.Gusev   11-a vieta
      [31] 16:10    P.Gusev
       S.Pavlov   21:16  21:15 [22']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C 
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė . ,
     U-19 B 
     U-19 C 
     U-19 D 
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    MD  
     Suaug D 
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.