Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Baltic Youth Championship, Data: 2019-11-02, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-14, Vyrų dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-03 2019-11-03 2019-11-03 2019-11-03  
 1   Daniel Kornejev 
 Andrei Schmidt 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Kornejev, A.Schmidt      
 16       ->      
  [45] 10:40    D.Kornejev, A.Schmidt    
 9   Regnars Bajars 
 Toms Sala 
    21:8  21:7 [14']    
[12] 09:00    R.Lesinskas, D.Tankevič      
 8   Rokas Lesinskas 
 Dominik Tankevič 
  21:17  21:16 [21']      
    [67] 11:55    D.Kornejev, A.Schmidt  
 5   Janis Jaunslavietis 
 Prohors Dobrovolskis 
      21:19  21:15 [22']  
[13] 09:00    M.Makarov, A.Nummi      
 12   Mikhail Makarov 
 Akseli Nummi 
  21:16  21:10 [15']      
  [46] 10:40    M.Makarov, A.Nummi    
 13   Emilis Jonkus 
 Daniel Leonovič 
    21:16  21:18 [20']    
[14] 09:00    D.Kashin, D.Silivanov      
 4   Dmitri Kashin 
 Daniil Silivanov 
  21:7  21:12 [18']       1-a vieta
      [77] 12:20    T.Kaikkonen, O.Oldorff
 3   Domas Pakšys 
 Markas Gedrimas 
        15:21  21:16  21:12 [27']
 D.Pakšys, M.Gedrimas      
 14       ->      
  [47] 10:40    R.Leeman, K.Männik    
 11   Dinārs Bronka 
 Leonardo Golovčenko 
    21:9  21:12 [17']    
[15] 09:25    R.Leeman, K.Männik      
 6   Rene Leeman 
 Karl Aksel Männik 
  21:6  21:5 [13']      
    [68] 11:55    T.Kaikkonen, O.Oldorff  
 7   Tommi Kaikkonen 
 Oliver Oldorff 
      21:16  21:13 [19']  
[16] 09:25    T.Kaikkonen, O.Oldorff      
 10   Siim Saarse 
 Chris Robin Talts 
  17:21  21:13  21:11 [25']      
  [48] 11:05    T.Kaikkonen, O.Oldorff    
 15         29:27  21:17 [27']    
 A.Aalto, A.Melleri      
 2   Akseli Aalto 
 Alvar Melleri 
  ->    M.Makarov, A.Nummi   3-a vieta
      [77] 12:20    R.Leeman, K.Männik
       R.Leeman, K.Männik   21:12  21:15 [17']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Lesinskas, D.Tankevič    
    [69] 11:55    D.Kashin, D.Silivanov  
     D.Kashin, D.Silivanov   21:9  21:18 [21']   5-a vieta
      [78] 12:20    A.Aalto, A.Melleri
     D.Pakšys, M.Gedrimas     21:16  21:11 [19']
    [70] 11:55    A.Aalto, A.Melleri  
     A.Aalto, A.Melleri   14:21  21:16  21:19 [31']  
         
         
       R.Lesinskas, D.Tankevič   7-a vieta
      [79] 12:45    D.Pakšys, M.Gedrimas
       D.Pakšys, M.Gedrimas   21:9  21:14 [15']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Bajars, T.Sala    
   R.Bajars, T.Sala   ->    
    [71] 11:55    R.Bajars, T.Sala  
   J.Jaunslavietis, P.Dobrovolskis     12:21  21:19  21:16 [32']  
  [49] 11:05    E.Jonkus, D.Leonovič    
   E.Jonkus, D.Leonovič   21:16  21:9 [19']     9-a vieta
      [80] 12:45    S.Saarse, C.Talts
        21:8  21:11 [13']
   D.Bronka, L.Golovčenko    
   D.Bronka, L.Golovčenko   ->    
    [72] 12:20    S.Saarse, C.Talts  
   S.Saarse, C.Talts     21:5  21:12 [13']  
   S.Saarse, C.Talts    
    ->    
         
       E.Jonkus, D.Leonovič   11-a vieta
      [81] 12:45    E.Jonkus, D.Leonovič
       D.Bronka, L.Golovčenko   21:12  21:15 [19']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     J.Jaunslavietis, P.Dobrovolskis  
     J.Jaunslavietis, P.Dobrovolskis   ->   13-a vieta
       J.Jaunslavietis, P.Dobrovolskis
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 104 105 
Metų laikai. Vasara
2020-08-22 08:00 2020-08-22 23:00
Kauno MEGA, Kaunas
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj)
2020-08-22 10:00 2020-08-22 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Klaipėdos vasara
2020-08-22 10:00 2020-08-22 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2020-08-22 10:00 2020-08-22 20:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2020-08-22 11:00 2020-08-22 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv, Es)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug E 
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Ds)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Palangos vasara 2020
2020-08-01 08:45 2020-08-01 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Jūros šventė 2020
2020-07-25 10:00 2020-07-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.