Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
DELFI Badmintono turnyras, Data: 2019-01-12, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-01-12 2019-01-12 2019-01-12  
 1   Giedrė Dapkuvienė ,   Tanita Urbonienė   Dėl 1-4 vietų    
[98] 14:00    G.Dapkuvienė, T.Urbonienė    
 8   Eglė Markelytė ,   Ingrida Petkutė    21:5  21:10 [13']    
  [113] 14:50    G.Dapkuvienė, T.Urbonienė  
 5   Beata Rakštytė ,   Rugilė Gečaitė      22:20  18:21  21:12 [31']  
[99] 14:00    B.Rakštytė, R.Gečaitė    
 4   Rūta Ulozaitė ,   Toma Rakauskaitė    21:13  21:7 [17']    1-a vieta
    [128] 15:15    G.Dapkuvienė, T.Urbonienė
 3   Justė Žibūdienė ,   Jelena Puchova        21:17  21:18 [23']
[100] 14:00    J.Žibūdienė, J.Puchova    
 6   Viktorija Suško ,   Aurelija Slapikaitė-Jurkonė    21:9  21:13 [15']    
  [114] 14:50    A.Pakšytė, A.Brikaitė  
 7   Jolanta Treinytė ,   Kristina Poškutė      17:21  21:12  21:7 [29']  
[101] 14:00    A.Pakšytė, A.Brikaitė    
 2   Aurelija Pakšytė ,   Aušra Brikaitė    21:15  21:13 [15']    
     
     B.Rakštytė, R.Gečaitė  3-a vieta
  [129] 15:40    J.Žibūdienė, J.Puchova
   J.Žibūdienė, J.Puchova   21:8  21:16 [15']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   E.Markelytė, I.Petkutė    
  [115] 14:50    R.Ulozaitė, T.Rakauskaitė  
   R.Ulozaitė, T.Rakauskaitė   26:24  21:8 [17']  5-a vieta
    [130] 15:40    V.Suško, A.Slapikaitė-Jurkonė
   V.Suško, A.Slapikaitė-Jurkonė     21:10  21:17 [16']
  [116] 14:50    V.Suško, A.Slapikaitė-Jurkonė  
   J.Treinytė, K.Poškutė   20:22  21:16  21:13 [29']  
       
       
     E.Markelytė, I.Petkutė  7-a vieta
    [131] 15:40    E.Markelytė, I.Petkutė
     J.Treinytė, K.Poškutė   21:17  17:21  21:19 [29']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
Zanavyko taurė (3 etapas)
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
Mūsų viltys
2019-01-26 10:00 2019-01-26 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės
2019-01-19 09:30 2019-01-19 23:30
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
2019-01-19 09:30 2019-01-19 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
DELFI Badmintono turnyras
2019-01-12 09:00 2019-01-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO Nr.1
2019-01-05 09:30 2019-01-05 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC Junior (N4) paskutinis etapas
2019-01-05 10:00 2019-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-16    VV    MV    VD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.