Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
DELFI Badmintono turnyras, Data: 2019-01-12, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Mindaugas Dagilis 
 Karolis Šemeta 
21
18
23
25
18
21
21
14
10
21
21
15
 25'
114/114
0
1
2
2 Karolis Reimeris 
 Evaldas Bradūnas 
18
21
25
23
21
18
21
13
18
21
17
21
 31'
120/117
3
1
1
3 Sergej Leonovič 
 Povilas Palubinskas 
14
21
21
10
15
21
 25'
13
21
21
18
21
17
 31'
105/108
-3
1
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Mantas Maulė 
 Mark Šames 
21
9
15
21
19
21
 30'
21
13
21
14
97/78
19
1
1
2 Benas Vaškevičius 
 Laimonas Vaškevičius 
9
21
21
15
21
19
 30'
17
21
13
21
 19'
81/97
-16
1
3
3 Šarūnas Bilius 
 Artūras Michejenko 
13
21
14
21
21
17
21
13
 19'
69/72
-3
1
2



2019-01-12 2019-01-12  
 2    Mantas Maulė,  Mark Šames  Dėl 1 vietos  
[140] 16:05   M.Maulė, M.Šames  
 6    Šarūnas Bilius,  Artūras Michejenko   21:13  21:14  1-a vieta
  [153] 16:55   K.Reimeris, E.Bradūnas
 1    Mindaugas Dagilis,  Karolis Šemeta     13:21  21:19  21:14 [27']
[141] 16:05   K.Reimeris, E.Bradūnas  
 3    Karolis Reimeris,  Evaldas Bradūnas   18:21  25:23  21:18  
     
   Dėl 3 vietos  
   Š.Bilius, A.Michejenko  3-a vieta
  [154] 16:55   Š.Bilius, A.Michejenko
   M.Dagilis, K.Šemeta   21:16  21:10 [16']
     



2019-01-12  
 4    Benas Vaškevičius,  Laimonas Vaškevičius  Dėl 5 vietos  
 B.Vaškevičius, L.Vaškevičius  
 7       ->  5-a vieta
  [155] 16:55   B.Vaškevičius, L.Vaškevičius
 8         21:16  24:22 [18']
 S.Leonovič, P.Palubinskas  
 5    Sergej Leonovič,  Povilas Palubinskas   ->  
     
   Dėl 7 vietos  
   7-a vieta
 
    ->
     

  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
Zanavyko taurė (3 etapas)
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
Mūsų viltys
2019-01-26 10:00 2019-01-26 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės
2019-01-19 09:30 2019-01-19 23:30
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
2019-01-19 09:30 2019-01-19 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
DELFI Badmintono turnyras
2019-01-12 09:00 2019-01-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO Nr.1
2019-01-05 09:30 2019-01-05 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC Junior (N4) paskutinis etapas
2019-01-05 10:00 2019-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-16    VV    MV    VD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.