Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
DELFI Badmintono turnyras, Data: 2019-01-12, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-01-12 2019-01-12 2019-01-12  
 1   Dominyka Sitavičiūtė ,   Agnė Šafranovičiūtė   Dėl 1-4 vietų    
 D.Sitavičiūtė, A.Šafranovičiūtė    
 8       ->    
  [206] 19:50    D.Sitavičiūtė, A.Šafranovičiūtė  
 5   Jurgita Ivanauskaitė ,   Giedrė Ūsienė      17:21  21:16  21:6 [27']  
[191] 19:00    J.Ivanauskaitė, G.Ūsienė    
 4   Diana Lubė ,   Jurgita Girdiušaitė    21:16  21:7 [16']    1-a vieta
    [219] 20:15    D.Sitavičiūtė, A.Šafranovičiūtė
 3   Dalia Bogatko ,   Juratė Paškevičienė        21:11  21:17 [18']
[192] 19:00    D.Bogatko, J.Paškevičienė    
 6   Jurgita Andriuškaitė ,   Jurgita Čėplaitė    21:7  21:15 [16']    
  [207] 19:50    M.Janutaitė, K.Janutaitė  
 7   Jovita Razbadauskė ,   Neringa Sinė      21:18  19:21  21:14 [31']  
[193] 19:00    M.Janutaitė, K.Janutaitė    
 2   Monika Janutaitė ,   Kotryna Janutaitė    21:7  21:9 [12']    
     
     J.Ivanauskaitė, G.Ūsienė  3-a vieta
  [220] 20:15    D.Bogatko, J.Paškevičienė
   D.Bogatko, J.Paškevičienė   14:21  21:16  22:20 [36']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   D.Lubė, J.Girdiušaitė  
   D.Lubė, J.Girdiušaitė   ->  5-a vieta
    [221] 20:15    D.Lubė, J.Girdiušaitė
   J.Andriuškaitė, J.Čėplaitė     21:10  21:6 [13']
  [209] 19:50    J.Razbadauskė, N.Sinė  
   J.Razbadauskė, N.Sinė   21:14  14:21  21:17 [25']  
       
       
     7-a vieta
     J.Andriuškaitė, J.Čėplaitė
     J.Andriuškaitė, J.Čėplaitė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 92 93 
Open International Youth Badminton Tournament
2019-04-05 17:00 2019-04-07 13:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV  
Klaipėdos atviros jaunimo pirmenybės
2019-04-06 10:00 2019-04-06 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 10:00 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
N badminton Taurė
2019-03-30 10:00 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-11 
CBC vienetų turnyras
2019-03-30 11:00 2019-03-30 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2019-03-23 09:30 2019-03-24 16:00
Bastilija, Tauragė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2019-03-23 10:00 2019-03-23 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
PBL (6 etapas)
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Pilėnų VM, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
„Žalgirio“ asmeninis čempionatas
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Hummel lyga  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.