Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (5 Etapas), Data: 2019-02-02, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 18, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-02-02 2019-02-02 2019-02-02 2019-02-02 2019-02-02  
 1   Karolis Šemeta 
 Tomas Lukoševičius 
  Dėl 1-16 vietos        
 K.Šemeta, T.Lukoševičius        
 32       ->        
  [9] 10:20    K.Šemeta, T.Lukoševičius      
 17   Marius Brazauskas 
 Ramūnas Paškevičius 
    18:21  21:13  21:15 [28']      
[1] 10:00    A.Tamošaitis, V.Salietis        
 16   Agnius Tamošaitis 
 Vidas Salietis 
  23:21  23:21 [22']        
    [17] 10:55    A.Olšauskas, M.Akucevičius    
 9   Artūras Olšauskas 
 Marius Akucevičius 
      19:21  21:19  22:20 [36']    
 A.Olšauskas, M.Akucevičius        
 24       ->        
  [6] 10:00    A.Olšauskas, M.Akucevičius      
 25         21:14  21:19 [18']      
 M.Povilaitis, V.Markevičius        
 8   Martynas Povilaitis 
 Vaidas Markevičius 
  ->        
      [29] 11:25    G.Miestauskas, R.Kavaliauskas  
 5   Jurgis Pauliukas 
 Gobinath Siva 
        18:21  21:14  21:19 [38']  
 J.Pauliukas, G.Siva        
 28       ->        
  [7] 10:00    S.Novikas, S.Kanapeckas      
 21         16:21  21:16  24:22 [32']      
 S.Novikas, S.Kanapeckas        
 12   Simas Novikas 
 Simas Kanapeckas 
  ->        
    [18] 10:55    G.Miestauskas, R.Kavaliauskas    
 13   Deivydas Žilinskas 
 Augustas Valatka 
      21:12  21:8 [16']    
 D.Žilinskas, A.Valatka        
 20       ->        
  [8] 10:00    G.Miestauskas, R.Kavaliauskas      
 29         21:12  21:12 [15']      
 G.Miestauskas, R.Kavaliauskas        
 4   Giedrius Miestauskas 
 Ramūnas Kavaliauskas 
  ->         1-a vieta
        [37] 11:55    G.Miestauskas, R.Kavaliauskas
 3   Evaldas Čižinauskas 
 Andrius Kordušas 
          17:21  21:12  23:21 [37']
 E.Čižinauskas, A.Kordušas        
 30       ->        
  [10] 10:20    E.Čižinauskas, A.Kordušas      
 19         21:10  21:15 [16']      
 E.Bardauskas, S.Jurkevičius        
 14   Edvardas Bardauskas 
 Skirmantas Jurkevičius 
  ->        
    [19] 10:55    E.Čižinauskas, A.Kordušas    
 11   Giedrius Stravinskas 
 Salvijus Stravinskas 
      21:12  21:12 [16']    
 G.Stravinskas, S.Stravinskas        
 22       ->        
  [11] 10:20    D.Juodsnukis, P.Jūras      
 27         21:18  21:15 [22']      
 D.Juodsnukis, P.Jūras        
 6   Dalius Juodsnukis 
 Paulius Jūras 
  ->        
      [30] 11:25    E.Čižinauskas, A.Kordušas  
 7   Vidas Venckus 
 Mantas Petkevičius 
        21:18  21:16 [17']  
 V.Venckus, M.Petkevičius        
 26       ->        
  [12] 10:20    A.Mackevič (jr), A.Nikitin      
 23         21:12  21:18 [20']      
 A.Mackevič (jr), A.Nikitin        
 10   Andžej Mackevič (jr) 
 Artiom Nikitin 
  ->        
    [20] 10:55    P.Palubinskas, G.Jaugielavičius    
 15   Marius Tamošiūnas 
 Žilvinas Tamošiūnas 
      21:16  25:23 [19']    
[2] 10:00    P.Gusev, S.Pavlov        
 18   Pavel Gusev 
 Sergej Pavlov 
  21:11  23:21 [21']      A.Olšauskas, M.Akucevičius   3-a vieta
  [13] 10:20    P.Palubinskas, G.Jaugielavičius   [38] 11:55    P.Palubinskas, G.Jaugielavičius
 31         21:12  21:9 [16']    P.Palubinskas, G.Jaugielavičius   21:15  21:15 [17']
 P.Palubinskas, G.Jaugielavičius        
 2   Povilas Palubinskas 
 Gintautas Jaugielavičius 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       K.Šemeta, T.Lukoševičius    
      [31] 11:25    K.Šemeta, T.Lukoševičius  
       S.Novikas, S.Kanapeckas   22:20  21:18 [22']   5-a vieta
        [39] 11:55    D.Juodsnukis, P.Jūras
       D.Juodsnukis, P.Jūras     22:20  21:15 [19']
      [32] 11:25    D.Juodsnukis, P.Jūras  
       A.Mackevič (jr), A.Nikitin   21:17  21:16 [17']  
           
           
         S.Novikas, S.Kanapeckas   7-a vieta
        [40] 11:55    S.Novikas, S.Kanapeckas
         A.Mackevič (jr), A.Nikitin   21:16  25:23 [23']
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Tamošaitis, V.Salietis      
    [21] 10:55    M.Povilaitis, V.Markevičius    
     M.Povilaitis, V.Markevičius   22:20  12:21  21:14 [27']    
      [33] 11:55    M.Povilaitis, V.Markevičius  
     J.Pauliukas, G.Siva     24:22  23:21 [22']  
    [22] 10:55    D.Žilinskas, A.Valatka    
     D.Žilinskas, A.Valatka   21:15  21:19 [17']     9-a vieta
        [41] 12:25    M.Povilaitis, V.Markevičius
     E.Bardauskas, S.Jurkevičius       21:18  17:21  21:15 [34']
    [23] 10:55    G.Stravinskas, S.Stravinskas    
     G.Stravinskas, S.Stravinskas   22:20  22:20 [24']    
      [34] 11:55    G.Stravinskas, S.Stravinskas  
     V.Venckus, M.Petkevičius     29:27  21:13 [30']  
    [24] 10:55    P.Gusev, S.Pavlov    
     P.Gusev, S.Pavlov   21:16  21:17 [24']    
           
         D.Žilinskas, A.Valatka   11-a vieta
        [42] 12:25    P.Gusev, S.Pavlov
         P.Gusev, S.Pavlov   16:21  22:20  21:17 [35']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       A.Tamošaitis, V.Salietis    
      [35] 11:55    A.Tamošaitis, V.Salietis  
       J.Pauliukas, G.Siva   21:9  21:17 [16']   13-a vieta
        [43] 12:25    V.Venckus, M.Petkevičius
       E.Bardauskas, S.Jurkevičius     21:14  21:15 [16']
      [36] 11:55    V.Venckus, M.Petkevičius  
       V.Venckus, M.Petkevičius   21:14  21:13 [18']  
           
           
         J.Pauliukas, G.Siva   15-a vieta
        [44] 12:25    J.Pauliukas, G.Siva
    Dėl 17-32 vietos      E.Bardauskas, S.Jurkevičius   21:16  21:17 [19']
         
   M.Brazauskas, R.Paškevičius      
   M.Brazauskas, R.Paškevičius   ->      
     M.Brazauskas, R.Paškevičius    
      ->    
   .      
    ->      
       M.Brazauskas, R.Paškevičius  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
        [25] 11:25    M.Tamošiūnas, Ž.Tamošiūnas
          21:16  21:18 [19']
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       M.Tamošiūnas, Ž.Tamošiūnas  
        ->  
   .      
    ->      
     M.Tamošiūnas, Ž.Tamošiūnas    
   M.Tamošiūnas, Ž.Tamošiūnas     ->    
   M.Tamošiūnas, Ž.Tamošiūnas      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.