Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (5 Etapas), Data: 2019-02-02, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 22, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-02-02 2019-02-02 2019-02-02 2019-02-02 2019-02-02  
 1   Almantas Abromaitis 
 Monika Janutaitė 
  Dėl 1-16 vietos        
 A.Abromaitis, M.Janutaitė        
 32       ->        
  [58] 13:25    L.Liaudanskas, D.Daugerd      
 17   Laisvydas Liaudanskas 
 Diana Daugerd 
    21:12  7:21  21:18 [21']      
[45] 12:25    L.Liaudanskas, D.Daugerd        
 16   Ričard Kim 
 Karolina Merkevičiūtė 
  21:18  23:21 [16']        
    [73] 14:25    A.Andreliūnas, I.Gudelytė    
 9   Vaidas Razbadauskas 
 Gintarė Gumbytė 
      13:21  21:16  21:18 [24']    
 V.Razbadauskas, G.Gumbytė        
 24       ->        
  [59] 13:25    A.Andreliūnas, I.Gudelytė      
 25         21:16  17:21  21:19 [26']      
 A.Andreliūnas, I.Gudelytė        
 8   Aurelijus Andreliūnas 
 Indrė Gudelytė 
  ->        
      [89] 15:25    R.Ražanauskas, A.Kazlienė  
 5   Ramūnas Ražanauskas 
 Akvilė Kazlienė  
        21:17  21:17 [19']  
 R.Ražanauskas, A.Kazlienė        
 28       ->        
  [60] 13:25    R.Ražanauskas, A.Kazlienė      
 21   Kęstutis Kučinskas 
 Toma Jančiauskienė 
    21:16  19:21  21:13 [30']      
[46] 12:25    P.Rudokas, G.Rudokienė        
 12   Paulius Rudokas 
 Gintarė Rudokienė 
  21:15  21:10 [17']        
    [74] 14:25    R.Ražanauskas, A.Kazlienė    
 13   Dalius Martinaitis 
 Lina Venckutė 
      16:21  21:18  21:18 [28']    
[47] 12:25    D.Martinaitis, L.Venckutė        
 20   Albinas Zakarauskas 
 Jurgita Ivanauskaitė 
  18:21  21:16  21:16 [28']        
  [61] 13:25    D.Mazėtis, A.Šafranovičiūtė      
 29         21:12  21:15 [16']      
 D.Mazėtis, A.Šafranovičiūtė        
 4   Dainius Mazėtis 
 Agnė Šafranovičiūtė 
  ->         1-a vieta
        [101] 15:55    R.Kubilius, I.Jakutienė
 3   Martynas Puchovičius 
 Sigutė Macijauskaitė 
          21:16  21:18 [19']
 M.Puchovičius, S.Macijauskaitė        
 30       ->        
  [62] 13:25    R.Kubilius, I.Jakutienė      
 19   Darius Sirvydis 
 Viktorija Zonytė 
    21:19  21:16 [18']      
[48] 12:25    R.Kubilius, I.Jakutienė        
 14   Rokas Kubilius 
 Inga Jakutienė 
  21:18  19:21  21:17 [26']        
    [75] 14:25    R.Kubilius, I.Jakutienė    
 11   Rytis Pratusevičius 
 Rasa Paurytė 
      21:15  21:23  22:20 [30']    
[49] 12:55    A.Bičiūnas, D.Lubė        
 22   Andrius Bičiūnas 
 Diana Lubė 
  17:21  21:16  21:13 [24']        
  [63] 13:25    G.Fridricas, D.Sunklodė      
 27         21:16  24:22 [19']      
 G.Fridricas, D.Sunklodė        
 6   Gediminas Fridricas 
 Dalia Sunklodė 
  ->        
      [90] 15:25    R.Kubilius, I.Jakutienė  
 7   Augustas Pečiboršč 
 Kotryna Janutaitė 
        10:21  22:20  21:17 [27']  
 A.Pečiboršč, K.Janutaitė        
 26       ->        
  [64] 13:25    R.Paškevičius, J.Paškevičienė      
 23         21:16  13:21  21:17 [32']      
 R.Paškevičius, J.Paškevičienė        
 10   Ramūnas Paškevičius 
 Jūratė Paškevičienė 
  ->        
    [76] 14:25    A.Kamantauskas, V.Žitlinskaitė    
 15   Vytautas Česonis 
 Aldona Šimanskaitė 
      21:9  21:9 [17']    
[50] 12:55    V.Česonis, A.Šimanskaitė        
 18   Augustas Masevičius 
 Gabrielė Masevičienė 
  21:14  23:21 [19']      A.Andreliūnas, I.Gudelytė   3-a vieta
  [65] 13:55    A.Kamantauskas, V.Žitlinskaitė   [102] 15:55    A.Andreliūnas, I.Gudelytė
 31         21:9  21:16 [16']    A.Kamantauskas, V.Žitlinskaitė   21:19  21:19 [20']
 A.Kamantauskas, V.Žitlinskaitė        
 2   Aurimas Kamantauskas 
 Vaida Žitlinskaitė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       L.Liaudanskas, D.Daugerd    
      [91] 15:25    L.Liaudanskas, D.Daugerd  
       D.Mazėtis, A.Šafranovičiūtė   21:15  21:19 [17']   5-a vieta
        [103] 15:55    L.Liaudanskas, D.Daugerd
       G.Fridricas, D.Sunklodė     21:17  17:21  21:17 [35']
      [92] 15:25    R.Paškevičius, J.Paškevičienė  
       R.Paškevičius, J.Paškevičienė   21:9  21:14 [16']  
           
           
         D.Mazėtis, A.Šafranovičiūtė   7-a vieta
       
         G.Fridricas, D.Sunklodė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Abromaitis, M.Janutaitė      
    [77] 14:25    V.Razbadauskas, G.Gumbytė    
     V.Razbadauskas, G.Gumbytė   21:14  13:21  21:11 [24']    
      [93] 15:25    D.Martinaitis, L.Venckutė  
     P.Rudokas, G.Rudokienė     21:17  17:21  26:24 [31']  
    [78] 14:25    D.Martinaitis, L.Venckutė    
     D.Martinaitis, L.Venckutė   21:10  21:5 [13']     9-a vieta
        [104] 15:55    D.Martinaitis, L.Venckutė
     M.Puchovičius, S.Macijauskaitė       21:11  15:21  21:15 [26']
    [79] 14:25    M.Puchovičius, S.Macijauskaitė    
     A.Bičiūnas, D.Lubė   21:7  21:19 [15']    
      [94] 15:25    M.Puchovičius, S.Macijauskaitė  
     A.Pečiboršč, K.Janutaitė     21:19  21:12 [17']  
    [80] 14:25    A.Pečiboršč, K.Janutaitė    
     V.Česonis, A.Šimanskaitė   21:18  21:13 [17']    
           
         V.Razbadauskas, G.Gumbytė   11-a vieta
       
         A.Pečiboršč, K.Janutaitė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       A.Abromaitis, M.Janutaitė    
       
       P.Rudokas, G.Rudokienė   ->   13-a vieta
       
       A.Bičiūnas, D.Lubė     ->
       
       V.Česonis, A.Šimanskaitė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   R.Kim, K.Merkevičiūtė      
   R.Kim, K.Merkevičiūtė   ->      
     R.Kim, K.Merkevičiūtė    
      ->    
   .      
    ->      
      [95] 15:25    A.Zakarauskas, J.Ivanauskaitė  
        21:17  17:21  21:14 [28']  
   K.Kučinskas, T.Jančiauskienė      
   K.Kučinskas, T.Jančiauskienė   ->      
    [81] 14:55    A.Zakarauskas, J.Ivanauskaitė    
   A.Zakarauskas, J.Ivanauskaitė     15:21  22:20  21:19 [32']    
   A.Zakarauskas, J.Ivanauskaitė      
    ->       17-a vieta
        [105] 16:25    D.Sirvydis, V.Zonytė
          21:15  21:18 [19']
   D.Sirvydis, V.Zonytė      
   D.Sirvydis, V.Zonytė   ->      
    [82] 14:55    D.Sirvydis, V.Zonytė    
   R.Pratusevičius, R.Paurytė     21:14  21:12 [16']    
   R.Pratusevičius, R.Paurytė      
    ->      
      [96] 15:25    D.Sirvydis, V.Zonytė  
        21:14  21:9 [14']  
   .      
    ->      
     A.Masevičius, G.Masevičienė    
   A.Masevičius, G.Masevičienė     ->    
   A.Masevičius, G.Masevičienė      
    ->    R.Kim, K.Merkevičiūtė   19-a vieta
       
         A.Masevičius, G.Masevičienė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
       K.Kučinskas, T.Jančiauskienė   ->   21-a vieta
       
       R.Pratusevičius, R.Paurytė     ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
SEB arena, Vilnius
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:30 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:00 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 20:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 18:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.