Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (5 Etapas), Data: 2019-02-02, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-02-02 2019-02-02 2019-02-02 2019-02-02  
 1   Andrius Kordušas 
 Giedrė Dapkuvienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Kordušas, G.Dapkuvienė      
 16       ->      
  [66] 13:55    A.Kordušas, G.Dapkuvienė    
 9   Vidas Salietis 
 Aušra Brikaitė 
    21:9  21:16 [14']    
[51] 12:55    V.Salietis, A.Brikaitė      
 8   Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
  21:16  21:16 [19']      
    [83] 14:55    A.Kordušas, G.Dapkuvienė  
 5   Agnius Tamošaitis 
 Tanita Urbonienė 
      21:10  21:15 [16']  
[52] 12:55    A.Tamošaitis, T.Urbonienė      
 12   Rytis Vasiliauskas 
 Kotryna Martinaitienė 
  22:20  21:14 [19']      
  [67] 13:55    G.Miestauskas, A.Pakšytė    
 13   Vidas Venckus 
 Jurgita Venckuvienė 
    21:12  21:23  21:16 [32']    
[53] 12:55    G.Miestauskas, A.Pakšytė      
 4   Giedrius Miestauskas 
 Aurelija Pakšytė 
  21:10  21:13 [15']       1-a vieta
      [97] 15:55    A.Kordušas, G.Dapkuvienė
 3   Tomas Lukoševičius 
 Justė Žibūdienė 
        18:21  21:13  22:20 [31']
[54] 12:55    P.Palubinskas, D.Sitavičiūtė      
 14   Povilas Palubinskas 
 Dominyka Sitavičiūtė 
  17:21  21:18  21:14 [25']      
  [68] 13:55    P.Palubinskas, D.Sitavičiūtė    
 11   Martynas Povilaitis 
 Aurelija Slapikaitė-Jurkonė 
    21:15  21:15 [16']    
[55] 12:55    M.Povilaitis, A.Slapikaitė-Jurkonė      
 6   Dainius Čeplinskas 
 Rūta Ulozaitė 
  8:21  21:16  21:14 [24']      
    [84] 14:55    R.Kavaliauskas, E.Bajorinaitė  
 7   Evaldas Čižinauskas 
 Asta Bačkaitienė 
      21:15  21:9 [16']  
[56] 12:55    R.Kavaliauskas, E.Bajorinaitė      
 10   Ramūnas Kavaliauskas 
 Elžbieta Bajorinaitė 
  21:15  21:16 [17']      
  [69] 13:55    R.Kavaliauskas, E.Bajorinaitė    
 15   Gytis Celencevičius 
 Živilė Nečejauskaitė 
    15:21  21:11  25:23 [33']    
[57] 13:25    K.Šemeta, J.Kažanauskaitė      
 2   Karolis Šemeta 
 Justė Kažanauskaitė 
  21:11  19:21  21:9 [23']    G.Miestauskas, A.Pakšytė   3-a vieta
      [98] 15:55    P.Palubinskas, D.Sitavičiūtė
       P.Palubinskas, D.Sitavičiūtė   21:16  10:21  21:17 [27']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Salietis, A.Brikaitė    
    [85] 14:55    A.Tamošaitis, T.Urbonienė  
     A.Tamošaitis, T.Urbonienė   21:17  26:24 [24']   5-a vieta
      [99] 15:55    A.Tamošaitis, T.Urbonienė
     M.Povilaitis, A.Slapikaitė-Jurkonė     21:5  21:18 [14']
    [86] 14:55    K.Šemeta, J.Kažanauskaitė  
     K.Šemeta, J.Kažanauskaitė   17:21  21:16  21:19 [26']  
         
         
       V.Salietis, A.Brikaitė   7-a vieta
     
       M.Povilaitis, A.Slapikaitė-Jurkonė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Ambrasas, R.Ambrasienė    
   A.Ambrasas, R.Ambrasienė   ->    
    [87] 14:55    A.Ambrasas, R.Ambrasienė  
   R.Vasiliauskas, K.Martinaitienė     11:21  21:16  21:16 [29']  
  [70] 13:55    R.Vasiliauskas, K.Martinaitienė    
   V.Venckus, J.Venckuvienė   21:16  16:21  21:11 [28']     9-a vieta
      [100] 15:55    D.Čeplinskas, R.Ulozaitė
   T.Lukoševičius, J.Žibūdienė       20:22  21:18  21:8 [27']
  [71] 13:55    D.Čeplinskas, R.Ulozaitė    
   D.Čeplinskas, R.Ulozaitė   21:16  12:21  21:8 [26']    
    [88] 14:55    D.Čeplinskas, R.Ulozaitė  
   E.Čižinauskas, A.Bačkaitienė     21:15  21:12 [17']  
  [72] 13:55    E.Čižinauskas, A.Bačkaitienė    
   G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė   21:14  16:21  21:18 [26']    
         
       R.Vasiliauskas, K.Martinaitienė   11-a vieta
     
       E.Čižinauskas, A.Bačkaitienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     V.Venckus, J.Venckuvienė  
     V.Venckus, J.Venckuvienė   ->   13-a vieta
     
     T.Lukoševičius, J.Žibūdienė     ->
     
     G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Baltic Youth Championship
2019-11-01 12:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.