Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (5 Etapas), Data: 2019-02-02, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 22, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-02-02 2019-02-02 2019-02-02 2019-02-02 2019-02-02  
 1   Laimis Fiodorovas 
 Aurimas Kamantauskas 
  Dėl 1-16 vietos        
 L.Fiodorovas, A.Kamantauskas        
 32       ->        
  [116] 16:55    L.Fiodorovas, A.Kamantauskas      
 17   Donatas Grigalauskas 
 Darius Sirvydis 
    21:12  15:21  21:18 [29']      
[106] 16:25    R.Kubilius, R.Pratusevičius        
 16   Rokas Kubilius 
 Rytis Pratusevičius 
  21:11  21:16 [15']        
    [128] 17:25    G.Celencevičius, I.Liukevičius    
 9   Gytis Celencevičius 
 Igoris Liukevičius 
      21:15  21:17 [16']    
 G.Celencevičius, I.Liukevičius        
 24       ->        
  [117] 16:55    G.Celencevičius, I.Liukevičius      
 25         21:9  21:13 [14']      
 A.Masevičius, R.Masevičius        
 8   Augustas Masevičius 
 Raimundas Masevičius 
  ->        
      [144] 18:25    G.Celencevičius, I.Liukevičius  
 5   Tomas Grigas 
 Rimantas Zavackas 
        17:21  21:16  21:15 [25']  
 T.Grigas, R.Zavackas        
 28       ->        
  [118] 16:55    R.Stražinskas, E.Milius      
 21   Rolandas Stražinskas 
 Eimantas Milius 
    21:12  21:17 [20']      
[107] 16:25    R.Stražinskas, E.Milius        
 12   Robertas Lengvenis 
 Almantas Abromaitis 
  24:22  21:14 [19']        
    [129] 17:55    A.Pečiboršč, D.Martinaitis    
 13   Augustas Pečiboršč 
 Dalius Martinaitis 
      21:16  21:11 [16']    
[108] 16:25    A.Pečiboršč, D.Martinaitis        
 20   Vladas Ambrozevičius 
 Robertas Šerėnas 
  21:5  21:14 [14']        
  [119] 16:55    A.Pečiboršč, D.Martinaitis      
 29         18:21  21:7  21:13 [23']      
 A.Zakarauskas, L.Liaudanskas        
 4   Albinas Zakarauskas 
 Laisvydas Liaudanskas 
  ->         1-a vieta
        [160] 19:25    G.Celencevičius, I.Liukevičius
 3   Dainius Mazėtis 
 Martynas Puchovičius 
          15:21  21:16  21:16 [27']
 D.Mazėtis, M.Puchovičius        
 30       ->        
  [120] 16:55    D.Mazėtis, M.Puchovičius      
 19   Tomas Trusovas 
 Donatas Sirvydis 
    26:24  21:15 [18']      
[109] 16:25    G.Fridricas, L.Žibūda        
 14   Gediminas Fridricas 
 Lauras Žibūda 
  23:21  21:13 [20']        
    [130] 17:55    D.Mazėtis, M.Puchovičius    
 11   Ramūnas Ražanauskas 
 Egidijus Bubulis 
      19:21  21:16  21:16 [32']    
[110] 16:25    R.Ražanauskas, E.Bubulis        
 22   Augustinas Stankevičius 
 Liudas Liepa 
  21:7  21:8 [11']        
  [121] 17:25    V.Česonis, G.Buitvydas      
 27         21:17  14:21  21:19 [33']      
 V.Česonis, G.Buitvydas        
 6   Vytautas Česonis 
 Gediminas Buitvydas 
  ->        
      [145] 18:55    D.Mazėtis, M.Puchovičius  
 7   Artūras Surgutanovas 
 Pranas Varaneckas 
        15:21  21:15  21:19 [25']  
 A.Surgutanovas, P.Varaneckas        
 26       ->        
  [122] 17:25    T.Kaubrys, P.Vaišneideris      
 23         21:17  21:17 [19']      
 T.Kaubrys, P.Vaišneideris        
 10   Tomas Kaubrys 
 Paulius Vaišneideris 
  ->        
    [131] 17:55    D.Juršys, V.Razbadauskas    
 15   Kęstutis Kučinskas 
 Vitalijus Šalunovas 
      21:15  19:21  21:19 [32']    
[111] 16:25    D.Banevičius, P.Rudokas        
 18   Dovydas Banevičius 
 Paulius Rudokas 
  9:21  21:9  21:18 [25']      A.Pečiboršč, D.Martinaitis   3-a vieta
  [123] 17:25    D.Juršys, V.Razbadauskas   [161] 19:55    A.Pečiboršč, D.Martinaitis
 31         21:16  21:7 [14']    D.Juršys, V.Razbadauskas   21:17  22:24  21:18 [30']
 D.Juršys, V.Razbadauskas        
 2   Donatas Juršys 
 Vaidas Razbadauskas 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       L.Fiodorovas, A.Kamantauskas    
      [146] 18:55    L.Fiodorovas, A.Kamantauskas  
       R.Stražinskas, E.Milius   16:21  21:15  21:16 [27']   5-a vieta
        [162] 19:55    L.Fiodorovas, A.Kamantauskas
       V.Česonis, G.Buitvydas     21:19  21:14 [19']
      [147] 18:55    T.Kaubrys, P.Vaišneideris  
       T.Kaubrys, P.Vaišneideris   17:21  21:16  21:11 [27']  
           
           
         R.Stražinskas, E.Milius   7-a vieta
        [163] 19:55    V.Česonis, G.Buitvydas
         V.Česonis, G.Buitvydas   22:20  21:14 [17']
      Dėl 9-16 vietos      
     R.Kubilius, R.Pratusevičius      
    [132] 17:55    R.Kubilius, R.Pratusevičius    
     A.Masevičius, R.Masevičius   16:21  22:20  24:22 [36']    
      [148] 18:55    R.Kubilius, R.Pratusevičius  
     T.Grigas, R.Zavackas     21:19  21:16 [22']  
    [133] 17:55    T.Grigas, R.Zavackas    
     A.Zakarauskas, L.Liaudanskas   21:18  21:18 [20']     9-a vieta
        [164] 19:55    G.Fridricas, L.Žibūda
     G.Fridricas, L.Žibūda       21:18  21:14 [18']
    [134] 17:55    G.Fridricas, L.Žibūda    
     R.Ražanauskas, E.Bubulis   21:17  21:18 [16']    
      [149] 18:55    G.Fridricas, L.Žibūda  
     A.Surgutanovas, P.Varaneckas     21:18  21:12 [16']  
    [135] 17:55    A.Surgutanovas, P.Varaneckas    
     D.Banevičius, P.Rudokas   15:21  24:22  21:16 [29']    
           
         T.Grigas, R.Zavackas   11-a vieta
        [165] 19:55    T.Grigas, R.Zavackas
         A.Surgutanovas, P.Varaneckas   21:17  21:15 [18']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       A.Masevičius, R.Masevičius    
      [150] 18:55    A.Zakarauskas, L.Liaudanskas  
       A.Zakarauskas, L.Liaudanskas   21:19  21:8 [16']   13-a vieta
        [166] 19:55    R.Ražanauskas, E.Bubulis
       R.Ražanauskas, E.Bubulis     21:16  17:21  21:19 [28']
      [151] 18:55    R.Ražanauskas, E.Bubulis  
       D.Banevičius, P.Rudokas   21:18  21:9 [14']  
           
           
         A.Masevičius, R.Masevičius   15-a vieta
        [167] 19:55    A.Masevičius, R.Masevičius
    Dėl 17-32 vietos      D.Banevičius, P.Rudokas   21:15  16:21  21:19 [25']
         
   D.Grigalauskas, D.Sirvydis      
   D.Grigalauskas, D.Sirvydis   ->      
     D.Grigalauskas, D.Sirvydis    
      ->    
   .      
    ->      
      [152] 18:55    R.Lengvenis, A.Abromaitis  
        21:15  24:22 [20']  
   R.Lengvenis, A.Abromaitis      
   R.Lengvenis, A.Abromaitis   ->      
    [136] 17:55    R.Lengvenis, A.Abromaitis    
   V.Ambrozevičius, R.Šerėnas     21:11  21:16 [15']    
   V.Ambrozevičius, R.Šerėnas      
    ->       17-a vieta
        [168] 19:55    R.Lengvenis, A.Abromaitis
          21:15  21:17 [18']
   T.Trusovas, D.Sirvydis      
   T.Trusovas, D.Sirvydis   ->      
    [137] 18:25    T.Trusovas, D.Sirvydis    
   A.Stankevičius, L.Liepa     21:14  21:15 [15']    
   A.Stankevičius, L.Liepa      
    ->      
      [153] 19:25    K.Kučinskas, V.Šalunovas  
        21:15  21:19 [20']  
   .      
    ->      
     K.Kučinskas, V.Šalunovas    
   K.Kučinskas, V.Šalunovas     ->    
   K.Kučinskas, V.Šalunovas      
    ->    D.Grigalauskas, D.Sirvydis   19-a vieta
        [169] 20:25    T.Trusovas, D.Sirvydis
         T.Trusovas, D.Sirvydis   21:16  21:11 [17']
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       V.Ambrozevičius, R.Šerėnas  
       V.Ambrozevičius, R.Šerėnas   ->   21-a vieta
        [170] 20:25    V.Ambrozevičius, R.Šerėnas
       A.Stankevičius, L.Liepa     21:16  21:15 [15']
       A.Stankevičius, L.Liepa  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.