Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lithuanian International Youth (U15/U13), Data: 2019-11-30, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-15, Moterų vienetas, dalyvių- 22, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-30 2019-11-30 2019-11-30 2019-11-30 2019-12-01  
 1   Anna Kovalenko    Dėl 1-16 vietos        
 A.Kovalenko        
 32       ->        
  [129] 17:00    A.Kovalenko      
 17   Diana Bespalova      21:10  21:12 [17']      
[113] 16:05    M.Barauskaitė        
 16   Minija Barauskaitė    21:18  21:16 [19']        
    [149] 18:15    A.Kovalenko    
 9   Francesca Clark        21:8  21:10 [19']    
 F.Clark        
 24       ->        
  [130] 17:00    F.Clark      
 25         21:15  21:10 [20']      
 A.Babre        
 8   Arina Babre    ->        
      [228] 11:45    A.Kovalenko  
 5   Snežana Poklikajeva          21:17  21:18 [26']  
 S.Poklikajeva        
 28       ->        
  [131] 17:00    V.Polyichuk      
 21   Emilia Šapovalova      21:18  21:18 [20']      
[114] 16:05    V.Polyichuk        
 12   Victoriia Polyichuk    21:10  21:18 [19']        
    [150] 18:15    E.Berik    
 13   Ahata Kandratsyeva        21:15  15:21  21:13 [29']    
[115] 16:05   A.Kandratsyeva        
 20   Lukrecija Bartuškaitė      B/Ž        
  [132] 17:00    E.Berik      
 29         21:5  21:12 [16']      
 E.Berik        
 4   Elisaveta Berik    ->         1-a vieta
        [270] 14:30    A.Kovalenko
 3   Sofija Yanouskaya            21:16  21:19 [28']
 S.Yanouskaya        
 30       ->        
  [133] 17:00    S.Yanouskaya      
 19   Martyna Marija Marcinkevičiūtė      21:14  15:21  21:17 [36']      
[116] 16:05    K.Voore        
 14   Kerttu Voore    21:13  19:21  21:12 [27']        
    [151] 18:15    S.Chernomorova    
 11   Aryna Nikalayeva        21:17  18:21  21:13 [43']    
[117] 16:05    A.Nikalayeva        
 22   Ugnė Stankevičiūtė    21:7  21:9 [12']        
  [134] 17:25    S.Chernomorova      
 27         21:17  21:19 [19']      
 S.Chernomorova        
 6   Sofiia Chernomorova    ->        
      [229] 11:45    S.Chernomorova  
 7   Viltė Paulauskaitė          21:18  21:18 [27']  
 V.Paulauskaitė        
 26       ->        
  [135] 17:25    V.Paulauskaitė      
 23         21:13  16:21  21:11 [30']      
 H.Merisalu        
 10   Heili Merisalu    ->        
    [152] 18:15    P.Gynga    
 15   Tatjana Bandarenko        21:16  16:21  21:18 [36']    
[118] 16:35    T.Bandarenko        
 18   Jogailė Kelečiūtė    21:15  17:21  21:18 [39']      E.Berik   3-a vieta
  [136] 17:25    P.Gynga   [271] 14:30    E.Berik
 31         21:4  22:20 [18']    P.Gynga   19:21  21:19  21:16 [37']
 P.Gynga        
 2   Paola Gynga    ->     Dėl 5-8 vietos    
       F.Clark    
      [230] 11:45    V.Polyichuk  
       V.Polyichuk   26:24  25:23 [29']   5-a vieta
        [272] 14:30    V.Paulauskaitė
       S.Yanouskaya     18:21  23:21  21:15 [36']
      [231] 11:45    V.Paulauskaitė  
       V.Paulauskaitė   21:12  21:18 [24']  
           
           
         F.Clark   7-a vieta
        [273] 14:30    S.Yanouskaya
         S.Yanouskaya   21:11  21:19 [25']
      Dėl 9-16 vietos      
     M.Barauskaitė      
    [153] 18:15    A.Babre    
     A.Babre   21:18  21:1 [16']    
      [232] 11:45    A.Kandratsyeva  
     S.Poklikajeva     21:19  16:21  21:14 [36']  
    [154] 18:15    A.Kandratsyeva    
     A.Kandratsyeva   21:16  21:15 [16']     9-a vieta
        [274] 14:30    T.Bandarenko
     K.Voore       15:21  22:20  21:16 [36']
    [155] 18:15    A.Nikalayeva    
     A.Nikalayeva   21:15  19:21  21:13 [30']    
      [233] 11:45    T.Bandarenko  
     H.Merisalu     21:14  15:21  21:18 [34']  
    [156] 18:15    T.Bandarenko    
     T.Bandarenko   21:19  21:10 [20']    
           
         A.Babre   11-a vieta
        [275] 14:30    A.Babre
         A.Nikalayeva   21:7  21:13 [17']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       M.Barauskaitė    
      [234] 11:45    S.Poklikajeva  
       S.Poklikajeva   21:16  21:17 [16']   13-a vieta
        [276] 14:30    H.Merisalu
       K.Voore     21:23  23:21  21:9 [31']
      [235] 11:45    H.Merisalu  
       H.Merisalu   21:10  21:18 [21']  
           
           
         M.Barauskaitė   15-a vieta
        [277] 14:55   K.Voore
    Dėl 17-32 vietos      K.Voore   21:0
         
   D.Bespalova      
   D.Bespalova   ->      
     D.Bespalova    
      ->    
   .      
    ->      
      [157] 18:30    E.Šapovalova  
        21:18  21:18 [21']  
   E.Šapovalova      
   E.Šapovalova   ->      
    [137] 17:25   E.Šapovalova    
   L.Bartuškaitė       B/Ž    
   L.Bartuškaitė      
    ->       17-a vieta
        [236] 12:10    J.Kelečiūtė
          23:21  21:4 [20']
   M.Marcinkevičiūtė      
   M.Marcinkevičiūtė   ->      
    [138] 17:25    M.Marcinkevičiūtė    
   U.Stankevičiūtė     21:8  21:11 [12']    
   U.Stankevičiūtė      
    ->      
      [158] 18:30    J.Kelečiūtė  
        21:13  21:14 [17']  
   .      
    ->      
     J.Kelečiūtė    
   J.Kelečiūtė     ->    
   J.Kelečiūtė      
    ->    D.Bespalova   19-a vieta
         M.Marcinkevičiūtė
         M.Marcinkevičiūtė   21:0
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       L.Bartuškaitė  
       L.Bartuškaitė   ->   21-a vieta
       
       U.Stankevičiūtė     ->
       U.Stankevičiūtė  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 10:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.