Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lithuanian International Youth (U15/U13), Data: 2019-11-30, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-15, Moterų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-30 2019-11-30 2019-11-30 2019-12-01  
 1   Paola Gynga 
 Anna Kovalenko 
  Dėl 1-8 vietos      
 P.Gynga, A.Kovalenko      
 16       ->      
  [81] 14:20    P.Gynga, A.Kovalenko    
 9   Tatjana Bandarenko 
 Ahata Kandratsyeva 
    21:13  21:14 [20']    
[64] 13:00    H.Merisalu, E.Šapovalova      
 8   Heili Merisalu 
 Emilia Šapovalova 
  21:13  21:19 [23']      
    [99] 15:15    P.Gynga, A.Kovalenko  
 5   Maria Koriagina 
 Yaroslava Vantsarovska 
      19:21  21:18  21:18 [40']  
[65] 13:25    M.Koriagina, Y.Vantsarovska      
 12   Diana Bespalova 
 Elza Zitane 
  21:9  21:11 [21']      
  [82] 14:20    M.Koriagina, Y.Vantsarovska    
 13         21:15  21:17 [20']    
 M.Barauskaitė, S.Poklikajeva      
 4   Minija Barauskaitė 
 Snežana Poklikajeva 
  ->       1-a vieta
      [258] 13:35    P.Gynga, A.Kovalenko
 3   Aryna Nikalayeva 
 Sofija Yanouskaya 
        21:17  21:15 [21']
 A.Nikalayeva, S.Yanouskaya      
 14       ->      
  [83] 14:20    A.Nikalayeva, S.Yanouskaya    
 11   Ugnė Stankevičiūtė 
 Emilė Kazlauskaitė 
    21:9  22:20 [23']    
[66] 13:25    A.Babre, F.Clark      
 6   Arina Babre 
 Francesca Clark 
  21:2  21:4 [13']      
    [100] 15:15    E.Berik, K.Voore  
 7   Martyna Marija Marcinkevičiūtė 
 Jogailė Kelečiūtė 
      21:19  21:16 [23']  
[67] 13:25    S.Chernomorova, V.Polyichuk      
 10   Sofiia Chernomorova 
 Victoriia Polyichuk 
  21:15  21:7 [16']      
  [84] 14:20    E.Berik, K.Voore    
 15         16:21  21:17  21:16 [29']    
 E.Berik, K.Voore      
 2   Elisaveta Berik 
 Kerttu Voore 
  ->    M.Koriagina, Y.Vantsarovska   3-a vieta
      [259] 13:35    A.Nikalayeva, S.Yanouskaya
       A.Nikalayeva, S.Yanouskaya   21:13  21:19 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     H.Merisalu, E.Šapovalova    
    [101] 15:15    H.Merisalu, E.Šapovalova  
     M.Barauskaitė, S.Poklikajeva   21:15  23:21 [19']   5-a vieta
      [260] 13:35    S.Chernomorova, V.Polyichuk
     A.Babre, F.Clark     21:17  21:14 [21']
    [102] 15:15    S.Chernomorova, V.Polyichuk  
     S.Chernomorova, V.Polyichuk   21:19  21:13 [25']  
         
         
       M.Barauskaitė, S.Poklikajeva   7-a vieta
      [261] 13:35    M.Barauskaitė, S.Poklikajeva
       A.Babre, F.Clark   22:20  21:12 [24']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   T.Bandarenko, A.Kandratsyeva    
   T.Bandarenko, A.Kandratsyeva   ->    
    [85] 14:20    T.Bandarenko, A.Kandratsyeva  
   D.Bespalova, E.Zitane     21:14  21:11 [16']  
   D.Bespalova, E.Zitane    
    ->     9-a vieta
      [262] 14:00    M.Marcinkevičiūtė, J.Kelečiūtė
        21:19  21:19 [22']
   U.Stankevičiūtė, E.Kazlauskaitė    
   U.Stankevičiūtė, E.Kazlauskaitė   ->    
    [86] 14:20    M.Marcinkevičiūtė, J.Kelečiūtė  
   M.Marcinkevičiūtė, J.Kelečiūtė     21:5  21:5 [12']  
   M.Marcinkevičiūtė, J.Kelečiūtė    
    ->    
         
       D.Bespalova, E.Zitane   11-a vieta
       U.Stankevičiūtė, E.Kazlauskaitė
       U.Stankevičiūtė, E.Kazlauskaitė   21:0
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 10:00 2020-10-11 14:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    MX  
     Suaug D    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D    D  
     Suaug E    D  
     Suaug F 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.