Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lithuanian International Youth (U15/U13), Data: 2019-11-30, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-13, Vyrų dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-30 2019-11-30 2019-11-30 2019-12-01  
 1   George Baxter 
 Oliver Fonseca 
  Dėl 1-8 vietos      
 G.Baxter, O.Fonseca      
 16       ->      
  [87] 14:45    G.Baxter, O.Fonseca    
 9   Kipras Sakalauskas 
 Paulius Jarašiūnas 
    21:9  21:6 [17']    
[68] 13:25    A.Zavackas, T.Žibūda      
 8   Adomas Zavackas 
 Titas Žibūda 
  21:13  21:7 [18']      
    [103] 15:40    M.Joost, R.Roogsoo  
 5   Marti Joost 
 Rasmus Roogsoo 
      23:21  19:21  21:15 [38']  
[69] 13:25    M.Joost, R.Roogsoo      
 12   Joringis Skirgaila 
 Adomas Mažeika 
  21:5  21:12 [17']      
  [88] 14:45    M.Joost, R.Roogsoo    
 13   Kanstantsin Filipenka 
 Pijus Povilonis 
    21:7  21:16 [17']    
[70] 13:25   K.Filipenka, P.Povilonis      
 4   Rokas Lesinskas 
 Benediktas Kamantauskas 
    B/Ž       1-a vieta
      [214] 10:40    T.Kadiemin, V.Kunin
 3   Timofeii Kadiemin 
 Vladyslav Kunin 
        21:18  21:19 [22']
 T.Kadiemin, V.Kunin      
 14       ->      
  [89] 14:45    T.Kadiemin, V.Kunin    
 11   Martynas Plauška 
 Tautvydas Puišys 
    21:13  19:21  21:6 [34']    
[71] 13:25    D.Tankevič, D.Leonovič      
 6   Dominik Tankevič 
 Daniel Leonovič 
  21:13  21:9 [19']      
    [104] 15:40    T.Kadiemin, V.Kunin  
 7   Gleb Balev 
 Bogdan Litvinenko 
      25:23  21:16 [28']  
[72] 13:55    G.Balev, B.Litvinenko      
 10   Jokūbas Kazlauskas 
 Jurgis Jatulis 
  21:6  21:13 [18']      
  [90] 14:45    E.Jonkus, N.Tenikaitis    
 15         22:20  21:18 [24']    
 E.Jonkus, N.Tenikaitis      
 2   Emilis Jonkus 
 Nojus Tenikaitis 
  ->    G.Baxter, O.Fonseca   3-a vieta
      [215] 10:40    G.Baxter, O.Fonseca
       E.Jonkus, N.Tenikaitis   23:21  21:15 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Zavackas, T.Žibūda    
    [105] 15:40    A.Zavackas, T.Žibūda  
     K.Filipenka, P.Povilonis   21:19  21:12 [23']   5-a vieta
      [216] 10:40    G.Balev, B.Litvinenko
     D.Tankevič, D.Leonovič     19:21  21:15  21:7 [30']
    [106] 15:40    G.Balev, B.Litvinenko  
     G.Balev, B.Litvinenko   21:13  16:21  21:15 [36']  
         
         
       K.Filipenka, P.Povilonis   7-a vieta
       D.Tankevič, D.Leonovič
       D.Tankevič, D.Leonovič   21:0
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   K.Sakalauskas, P.Jarašiūnas    
   K.Sakalauskas, P.Jarašiūnas   ->    
    [107] 15:40    K.Sakalauskas, P.Jarašiūnas  
   J.Skirgaila, A.Mažeika     21:18  21:17 [20']  
  [91] 14:45   J.Skirgaila, A.Mažeika    
   R.Lesinskas, B.Kamantauskas     B/Ž     9-a vieta
       J.Kazlauskas, J.Jatulis
        21:0
   M.Plauška, T.Puišys    
   M.Plauška, T.Puišys   ->    
    [108] 15:40    J.Kazlauskas, J.Jatulis  
   J.Kazlauskas, J.Jatulis     21:18  21:19 [22']  
   J.Kazlauskas, J.Jatulis    
    ->    
         
       J.Skirgaila, A.Mažeika   11-a vieta
       J.Skirgaila, A.Mažeika
       M.Plauška, T.Puišys   21:0
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     R.Lesinskas, B.Kamantauskas  
     R.Lesinskas, B.Kamantauskas   ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.