Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lithuanian International Youth (U15/U13), Data: 2019-11-30, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-15, Mišrus dvejetas, dalyvių- 22, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-30 2019-11-30 2019-11-30 2019-11-30 2019-12-01  
 1   Ivan Tsaregorodtsev 
 Anna Kovalenko 
  Dėl 1-16 vietos        
 I.Tsaregorodtsev, A.Kovalenko        
 32       ->        
  [167] 19:25    I.Tsaregorodtsev, A.Kovalenko      
 17   Tregert Gustav Värv 
 Emilia Šapovalova 
    21:7  18:21  21:14 [29']      
[159] 19:00    T.Värv, E.Šapovalova        
 16   Titas Žibūda 
 Nomeda Seniūnaitė 
  21:7  21:10 [12']        
    [175] 20:00    I.Tsaregorodtsev, A.Kovalenko    
 9   Yegor Romaniuk 
 Paola Gynga 
      22:20  21:19 [26']    
 Y.Romaniuk, P.Gynga        
 24       ->        
  [165] 19:15    H.Themas, E.Berik      
 25         21:18  21:17 [25']      
 H.Themas, E.Berik        
 8   Hugo Themas 
 Elisaveta Berik 
  ->        
      [204] 10:00    I.Tsaregorodtsev, A.Kovalenko  
 5   Oliver Fonseca 
 Francesca Clark 
        21:16  22:20 [24']  
 O.Fonseca, F.Clark        
 28       ->        
  [168] 19:25    D.Shcherbatiuk, S.Chernomorova      
 21   Jurgis Jatulis 
 Ieva Paškevičiūtė 
    21:13  21:9 [16']      
[160] 19:00    D.Shcherbatiuk, S.Chernomorova        
 12   Dmytro Shcherbatiuk 
 Sofiia Chernomorova 
  21:4  21:5 [14']        
    [176] 20:00    D.Shcherbatiuk, S.Chernomorova    
 13   Rolands Bratčikovs 
 Diana Bespalova 
      21:10  21:15 [22']    
[161] 19:00    R.Bratčikovs, D.Bespalova        
 20   Adomas Zavackas 
 Urtė Gatelytė 
  21:13  21:8 [17']        
  [169] 19:25    D.Kashin, T.Bandarenko      
 29         21:6  21:13 [20']      
 D.Kashin, T.Bandarenko        
 4   Dmitri Kashin 
 Tatjana Bandarenko 
  ->         1-a vieta
        [278] 14:55    I.Tsaregorodtsev, A.Kovalenko
 3   Chris Robin Talts 
 Kerttu Voore 
          19:21  21:16  21:15 [39']
 C.Talts, K.Voore        
 30       ->        
  [170] 19:25    C.Talts, K.Voore      
 19   Toms Sala 
 Elza Zitane 
    21:17  21:10 [16']      
[162] 19:00    R.Lesinskas, A.Ramaneckaitė        
 14   Rokas Lesinskas 
 Aurelija Ramaneckaitė 
  24:22  21:19 [26']        
    [177] 20:00    D.Mats, V.Polyichuk    
 11   Emilis Jonkus 
 Greta Vedrickaitė 
      21:19  13:21  22:20 [33']    
[163] 19:00    E.Jonkus, G.Vedrickaitė        
 22   Paulius Jakubčionis 
 Emilė Kazlauskaitė 
  21:12  21:15 [17']        
  [171] 19:25    D.Mats, V.Polyichuk      
 27         21:8  21:5 [12']      
 D.Mats, V.Polyichuk        
 6   Danylo Mats 
 Victoriia Polyichuk 
  ->        
      [205] 10:00    D.Mats, V.Polyichuk  
 7   Markas Gedrimas 
 Viltė Paulauskaitė 
        21:18  21:19 [24']  
 M.Gedrimas, V.Paulauskaitė        
 26       ->        
  [166] 19:15    I.Fralou, A.Kandratsyeva      
 23         18:21  22:20  21:14 [32']      
 I.Fralou, A.Kandratsyeva        
 10   Ivan Fralou 
 Ahata Kandratsyeva 
  ->        
    [178] 20:00    D.Pakšys, J.Kelečiūtė    
 15   Karl Aksel Männik 
 Heili Merisalu 
      21:14  21:11 [21']    
[164] 19:00    K.Männik, H.Merisalu        
 18   Dominik Tankevič 
 Goda Vancevičiūtė 
  21:12  21:13 [17']      D.Shcherbatiuk, S.Chernomorova   3-a vieta
  [172] 19:25    D.Pakšys, J.Kelečiūtė   [279] 14:55    D.Shcherbatiuk, S.Chernomorova
 31         21:17  21:9 [21']    D.Pakšys, J.Kelečiūtė   21:18  21:19 [26']
 D.Pakšys, J.Kelečiūtė        
 2   Domas Pakšys 
 Jogailė Kelečiūtė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       H.Themas, E.Berik    
      [206] 10:00    H.Themas, E.Berik  
       D.Kashin, T.Bandarenko   21:16  21:18 [23']   5-a vieta
        [280] 14:55    C.Talts, K.Voore
       C.Talts, K.Voore     17:21  21:16  21:15 [27']
      [207] 10:00    C.Talts, K.Voore  
       I.Fralou, A.Kandratsyeva   21:10  13:21  21:17 [27']  
           
           
         D.Kashin, T.Bandarenko   7-a vieta
        [281] 14:55    D.Kashin, T.Bandarenko
         I.Fralou, A.Kandratsyeva   27:25  21:12 [30']
      Dėl 9-16 vietos      
     T.Värv, E.Šapovalova      
    [179] 20:00    T.Värv, E.Šapovalova    
     Y.Romaniuk, P.Gynga   22:20  21:19 [21']    
      [208] 10:10    T.Värv, E.Šapovalova  
     O.Fonseca, F.Clark     21:12  22:20 [18']  
    [180] 20:00    O.Fonseca, F.Clark    
     R.Bratčikovs, D.Bespalova   21:16  21:19 [22']     9-a vieta
        [282] 14:55    T.Värv, E.Šapovalova
     R.Lesinskas, A.Ramaneckaitė       21:17  21:18 [19']
    [181] 20:00    E.Jonkus, G.Vedrickaitė    
     E.Jonkus, G.Vedrickaitė   21:18  17:21  21:15 [33']    
      [211] 10:10   K.Männik, H.Merisalu  
     M.Gedrimas, V.Paulauskaitė     21:0  
    [182] 20:00    K.Männik, H.Merisalu    
     K.Männik, H.Merisalu   16:21  21:16  22:20 [30']    
           
         O.Fonseca, F.Clark   11-a vieta
       
         E.Jonkus, G.Vedrickaitė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       Y.Romaniuk, P.Gynga    
      [210] 10:10   Y.Romaniuk, P.Gynga  
       R.Bratčikovs, D.Bespalova   21:0 [23']   13-a vieta
        [283] 14:55    Y.Romaniuk, P.Gynga
       R.Lesinskas, A.Ramaneckaitė     21:18  21:16 [22']
      [213] 10:10    M.Gedrimas, V.Paulauskaitė  
       M.Gedrimas, V.Paulauskaitė   21:9  21:15 [15']  
           
           
         R.Bratčikovs, D.Bespalova   15-a vieta
         R.Lesinskas, A.Ramaneckaitė
    Dėl 17-32 vietos      R.Lesinskas, A.Ramaneckaitė   21:0
         
   T.Žibūda, N.Seniūnaitė      
   T.Žibūda, N.Seniūnaitė   ->      
     T.Žibūda, N.Seniūnaitė    
      ->    
   .      
    ->      
      [183] 20:10    T.Žibūda, N.Seniūnaitė  
        21:17  21:12 [17']  
   J.Jatulis, I.Paškevičiūtė      
   J.Jatulis, I.Paškevičiūtė   ->      
    [173] 19:40    A.Zavackas, U.Gatelytė    
   A.Zavackas, U.Gatelytė     21:10  17:21  21:14 [28']    
   A.Zavackas, U.Gatelytė      
    ->       17-a vieta
         T.Žibūda, N.Seniūnaitė
          21:0
   T.Sala, E.Zitane      
   T.Sala, E.Zitane   ->      
    [174] 19:40    T.Sala, E.Zitane    
   P.Jakubčionis, E.Kazlauskaitė     21:15  21:10 [19']    
   P.Jakubčionis, E.Kazlauskaitė      
    ->      
      [184] 20:10    T.Sala, E.Zitane  
        7:21  21:14  21:12 [27']  
   .      
    ->      
     D.Tankevič, G.Vancevičiūtė    
   D.Tankevič, G.Vancevičiūtė     ->    
   D.Tankevič, G.Vancevičiūtė      
    ->    A.Zavackas, U.Gatelytė   19-a vieta
        [214] 10:40    D.Tankevič, G.Vancevičiūtė
         D.Tankevič, G.Vancevičiūtė   21:13  21:10
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       J.Jatulis, I.Paškevičiūtė  
       J.Jatulis, I.Paškevičiūtė   ->   21-a vieta
        [214] 10:40    P.Jakubčionis, E.Kazlauskaitė
       P.Jakubčionis, E.Kazlauskaitė     12:21  21:18  21:11 [23']
       P.Jakubčionis, E.Kazlauskaitė  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 10:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 10:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.