Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament , Data: 2019-10-26, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-10-26 2019-10-26 2019-10-26 2019-10-26  
 1  Žilvinas Tamošiūnas 
 Marius Tamošiūnas 
  Dėl 1-8 vietos      
 Ž.Tamošiūnas, M.Tamošiūnas      
 16       ->      
  [77] 13:30    Ž.Tamošiūnas, M.Tamošiūnas    
 9  Almantas Viruišis 
 Valdas Jankauskas 
    21:16  22:24  21:15 [30']    
[63] 13:10    A.Viruišis, V.Jankauskas      
 8   Alexey Rysevets 
 Ihar Tsybenka 
  21:13  21:16 [19']      
    [95] 15:00    D.Mazėtis, A.Andreliūnas  
 5  Dainius Mazėtis 
 Aurelijus Andreliūnas 
      23:21  21:18 [19']  
[64] 13:10    D.Mazėtis, A.Andreliūnas      
 12  Martinas Didžbalis 
 Šarūnas Andriulionis 
  21:11  21:11 [14']      
  [78] 13:30    D.Mazėtis, A.Andreliūnas    
 13         21:12  17:21  21:10 [27']    
 A.Butkus, D.Likas      
 4  Audrius Butkus 
 Darius Likas 
  ->       1-a vieta
      [117] 16:00    U.Lazdinš, G.Klavinš
 3  Tomas Grigas 
 Laimis Fiodorovas 
        21:18  21:16 [22']
 T.Grigas, L.Fiodorovas      
 14       ->      
  [79] 14:00    U.Lazdinš, G.Klavinš    
 11  Donatas Vilimas 
 Ričardas Navaitis 
    21:15  21:18 [21']    
[65] 13:10    U.Lazdinš, G.Klavinš      
 6   Uldis Lazdinš 
 Guntis Klavinš 
  24:22  21:13 [24']      
    [96] 15:00    U.Lazdinš, G.Klavinš  
 7  Darius Sirvydis 
 Karolis Bužinskis 
      21:11  21:14 [17']  
[66] 13:10    D.Sirvydis, K.Bužinskis      
 10  Robertas Lengvenis 
 Almantas Abromaitis 
  21:8  21:9 [16']      
  [80] 14:00    R.Ražanauskas, M.Armonas    
 15         21:18  15:21  22:20 [31']    
 R.Ražanauskas, M.Armonas      
 2  Ramūnas Ražanauskas 
 Marius Armonas 
  ->    Ž.Tamošiūnas, M.Tamošiūnas   3-a vieta
      [118] 16:00    R.Ražanauskas, M.Armonas
       R.Ražanauskas, M.Armonas   16:21  21:12  21:6 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Viruišis, V.Jankauskas    
    [97] 15:00    A.Viruišis, V.Jankauskas  
     A.Butkus, D.Likas   21:15  21:18 [18']   5-a vieta
      [119] 16:30    D.Sirvydis, K.Bužinskis
     T.Grigas, L.Fiodorovas     21:13  21:19 [16']
    [98] 15:00    D.Sirvydis, K.Bužinskis  
     D.Sirvydis, K.Bužinskis   21:16  21:19 [20']  
         
         
       A.Butkus, D.Likas   7-a vieta
      [120] 16:30    T.Grigas, L.Fiodorovas
       T.Grigas, L.Fiodorovas   21:19  21:15 [18']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Rysevets, I.Tsybenka    
   A.Rysevets, I.Tsybenka   ->    
    [99] 15:00    M.Didžbalis, Š.Andriulionis  
   M.Didžbalis, Š.Andriulionis     21:16  21:15 [16']  
   M.Didžbalis, Š.Andriulionis    
    ->     9-a vieta
      [121] 16:30    D.Vilimas, R.Navaitis
        21:13  21:16 [18']
   D.Vilimas, R.Navaitis    
   D.Vilimas, R.Navaitis   ->    
    [100] 15:00    D.Vilimas, R.Navaitis  
   R.Lengvenis, A.Abromaitis     21:15  21:18 [18']  
   R.Lengvenis, A.Abromaitis    
    ->    
         
       A.Rysevets, I.Tsybenka   11-a vieta
      [122] 16:30    R.Lengvenis, A.Abromaitis
       R.Lengvenis, A.Abromaitis   21:11  13:21  21:11 [21']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 114 115 
Everesta -JSO Kalėdinis turnyras
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
RIO arena, Kaunas
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.