Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Open International Youth Badminton Tournament, Data: 2019-04-05, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-15, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Domas Pakšys 
 Jogailė Kelečiūtė 
21
11
21
9
 15'
21
5
21
15
 17'
21
10
21
6
 16'
126/56
70
3
1
2 Karl Aksel Männik 
 Heili Merisalu 
11
21
9
21
 15'
21
16
21
18
 24'
21
0
21
3
 13'
104/79
25
2
2
3    
0/0
0
0
5
4 Ivan Fralou 
 Ahata Kandratsyeva 
5
21
15
21
 17'
16
21
18
21
 24'
21
6
21
7
 16'
96/97
-1
2
3
5 Adas Kaminskas 
 Gintarė Tomkevičiūtė 
10
21
6
21
 16'
0
21
3
21
 13'
6
21
7
21
 16'
32/126
-94
1
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Vytautas Šukys 
 Monika Sukackaitė 
21
10
21
11
 20'
21
16
21
9
 18'
21
9
21
4
 16'
21
7
21
7
 13'
168/73
95
4
1
2 Matas Mackevičius 
 Martyna Marija Marcinkevičiūtė 
10
21
11
21
 20'
14
21
10
21
 18'
21
9
21
7
 13'
21
7
21
11
 12'
129/118
11
2
3
3 Marti Joost 
 Kerttu Voore 
16
21
9
21
 18'
21
14
21
10
 18'
21
11
21
7
 15'
21
6
21
9
 13'
151/99
52
3
2
4 Emilius Klarenbeek 
 Emilė Kazlauskaitė 
9
21
4
21
 16'
9
21
7
21
 13'
11
21
7
21
 15'
14
21
13
21
 17'
74/168
-94
0
5
5 Ričards Lidaks 
 Paula Mackevica 
7
21
7
21
 13'
7
21
11
21
 12'
6
21
9
21
 13'
21
14
21
13
 17'
89/153
-64
1
4



2019-04-07  
   1-a vieta
 1    Domas Pakšys,  Jogailė Kelečiūtė  
[202] 10:00   D.Pakšys, J.Kelečiūtė
 2    Vytautas Šukys,  Monika Sukackaitė   21:17  9:21  21:15 [31']
   



2019-04-07  
   3-a vieta
 3    Karl Aksel Männik,  Heili Merisalu  
[203] 10:00   K.Männik, H.Merisalu
 6    Marti Joost,  Kerttu Voore   21:17  21:17 [21']
   



2019-04-07  
   5-a vieta
 4    Matas Mackevičius,  Martyna Marija Marcinkevičiūtė  
[204] 10:00   I.Fralou, A.Kandratsyeva
 7    Ivan Fralou,  Ahata Kandratsyeva   21:19  22:20 [23']
   



2019-04-07  
   7-a vieta
 9    Adas Kaminskas,  Gintarė Tomkevičiūtė  
[205] 10:00   R.Lidaks, P.Mackevica
 10  Ričards Lidaks,  Paula Mackevica   21:13  21:12 [16']
   



2019-04-07  
   9-a vieta
 8    Emilius Klarenbeek,  Emilė Kazlauskaitė  
[206] 10:00   E.Klarenbeek, E.Kazlauskaitė
 11     ->
   



 
   11-a vieta
 12    
 13     ->
   



 
   13-a vieta
 14    
 15     ->
   



 
   15-a vieta
 16    
 17     ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 10:00 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.