Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC Junior (N4) paskutinis etapas, Data: 2019-01-05, Vieta: Delfi, Vilnius  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetas
 U-19 
   8           4.8 
   3     1       0 
   4     1       2.4 
   4     1       3.2 
 U-16 
   6     2       0.9 
   4     1       1 
   3     1       0.4 
 U-14 
   6     2       0.5 
   7           0.6 
   8           0.6 
   4     1       0.6 
 U-12 
 15           1 
   8           0.8 
Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   05 d.  10:00  U-12   VV    G.Čekavičius   14:21  3:21    J.Skirgaila   10  
 2   05 d.  10:00  U-12   VV    D.Leonovič   21:4  21:5    K.Kuzminas   16  
 3   05 d.  10:00  U-12   VV    K.Kudirka   3:21  1:21    M.Stravinskas   16  
 4   05 d.  10:00  U-12   VV    R.Lesinskas   21:0  21:1    D.Sukanka   10  
 5   05 d.  10:00  U-12   VV    S.Valasevicius   0:0    A.Mažeika     
 6   05 d.  10:00  U-12   VV    D.Tankevič   21:11  21:10    B.Drobavičius   15  
 7   05 d.  10:00  U-12   VV    A.Pierbattisti   3:21  4:21    D.Tankevič   12  
 8   05 d.  10:00  U-12   MV    J.Kavaliauskaitė   21:15  21:17    A.Klimaitė   26  
 9   05 d.  10:25  U-12   MV    G.Beržinskaitė   21:15  21:7    E.Kudirkaitė   19  
 10   05 d.  10:25  U-12   MV    A.Krutkytė   21:15  18:21  14:21    M.Leonovič   43  
 11   05 d.  10:25  U-12   MV    S.Sabakonytė   10:21  10:21    E.Dindaitė   14  
 12   05 d.  10:25  U-14   VV    P.Kovas   21:7  21:17    J.Venckus   13  
 13   05 d.  10:25  U-14   VV    A.Baranauskas   21:15  21:8    D.Gališanskas   16  
 14   05 d.  10:25  U-14   MV    G.Gudaitė   21:4  21:5    E.Dindaitė   13  
 15   05 d.  10:25  U-14   MV    G.Vedrickaitė   21:7  21:8    V.Kazlauskaitė   13  
 16   05 d.  10:25  U-14   MV    I.Giedrytė   6:21  7:21    T.Leonovič   13  
 17   05 d.  10:50  U-12   VV    N.Tenikaitis   21:5  21:7    J.Skirgaila   14  
 18   05 d.  10:50  U-12   VV    D.Leonovič   21:12  21:13    M.Stravinskas   17  
 19   05 d.  10:50  U-12   VV    R.Lesinskas   21:0  21:2    S.Valasevicius   10  
 20   05 d.  10:50  U-12   VV    D.Tankevič   10:21  5:21    D.Tankevič   15  
 21   05 d.  10:50  U-12   VV    K.Kuzminas   21:17  16:21  16:21    K.Kudirka   36  
 22   05 d.  10:50  U-12   VV    D.Sukanka   0:0    A.Mažeika     
 23   05 d.  10:50  U-12   VV    B.Drobavičius   17:21  20:22    A.Pierbattisti   22  
 24   05 d.  10:50  U-12   MV    J.Kavaliauskaitė   21:12  21:5    G.Beržinskaitė   16  
 25   05 d.  11:15  U-12   MV    M.Leonovič   11:21  13:21    E.Dindaitė   22  
 26   05 d.  11:15  U-12   MV    A.Klimaitė   19:21  21:17  21:13    E.Kudirkaitė   39  
 27   05 d.  11:15  U-12   MV    A.Krutkytė   15:21  19:21    S.Sabakonytė   16  
 28   05 d.  11:15  U-19   VD    D.Genys  D.Gudavičius   21:19  12:21  21:10    L.Puišys  I.Račas   30  
 29   05 d.  11:15  U-19   VD    S.Kanapeckas  S.Novikas   18:21  21:14  21:18    A.Valatka  D.Žilinskas   31  
 30   05 d.  11:15  U-19   MD    U.Rakštytė  P.Murėnaitė   21:2  21:7    A.Stravinskaitė  G.Savickaitė   11  
 31   05 d.  11:15  U-19   MD    K.Urbonavičiūtė  S.Surgutskytė   21:12  21:5    J.Kelečiūtė  G.Tomkevičiūtė   14  
 32   05 d.  11:15  U-16   VD    U.Mikalauskas  M.Stravinskas   21:7  21:9    A.Kaminskas  D.Gabriūnas   16  
 33   05 d.  11:40  U-14   VV    M.Grytė   21:10  21:11    J.Venckus   17  
 34   05 d.  11:40  U-14   VV    E.Jonkus   21:10  21:9    D.Gališanskas   13  
 35   05 d.  11:40  U-14   MV    J.Šalnaitė   21:7  21:5    G.Gudaitė   13  
 36   05 d.  11:40  U-14   MV    G.Vedrickaitė   17:21  5:21    T.Leonovič   16  
 37   05 d.  11:40  U-14   MV    V.Kazlauskaitė   5:21  10:21    I.Giedrytė   12  
 38   05 d.  11:40  U-12   VV    N.Tenikaitis   20:22  21:15  21:14    D.Leonovič   29  
 39   05 d.  11:40  U-12   VV    R.Lesinskas   21:14  21:19    D.Tankevič   23  
 40   05 d.  11:40  U-12   VV    J.Skirgaila   8:21  16:21    M.Stravinskas   16  
 41   05 d.  12:05  U-12   VV    S.Valasevicius   11:21  13:21    D.Tankevič   17  
 42   05 d.  12:05  U-12   VV    G.Čekavičius   21:8  21:12    K.Kudirka   24  
 43   05 d.  12:05  U-12   VV    D.Sukanka   15:21  4:21    A.Pierbattisti   16  
 44   05 d.  12:05  U-12   VV    .   0:0    K.Kuzminas    
 45   05 d.  12:05  U-12   VV    A.Mažeika   0:21    B.Drobavičius    
 46   05 d.  12:05  U-19   VD    D.Genys  D.Gudavičius   22:20  17:21  19:21    A.Valatka  D.Žilinskas   31  
 47   05 d.  12:05  U-19   VD    S.Kanapeckas  S.Novikas   19:21  21:15  24:22    L.Puišys  I.Račas   34  
 48   05 d.  12:05  U-19   MD    U.Rakštytė  P.Murėnaitė   21:8  21:4    J.Kelečiūtė  G.Tomkevičiūtė   12  
 49   05 d.  12:30  U-19   MD    K.Urbonavičiūtė  S.Surgutskytė   21:1  21:4    A.Stravinskaitė  G.Savickaitė   10  
 50   05 d.  12:30  U-16   VD    J.Tomkevičius  N.Budrikas   21:8  15:21  21:14    A.Kaminskas  D.Gabriūnas   30  
 51   05 d.  12:30  U-12   MV    J.Kavaliauskaitė   21:12  21:15    E.Dindaitė   16  
 52   05 d.  12:30  U-12   MV    G.Beržinskaitė   21:10  21:10    M.Leonovič   17  
 53   05 d.  12:30  U-12   MV    A.Klimaitė   21:14  21:18    S.Sabakonytė   15  
 54   05 d.  12:30  U-12   MV    E.Kudirkaitė   18:21  21:12  19:21    A.Krutkytė   32  
 55   05 d.  12:30  U-14   VV    M.Grytė   21:18  21:15    P.Kovas   23  
 56   05 d.  12:30  U-14   VV    E.Jonkus   21:11  21:13    A.Baranauskas   17  
 57   05 d.  12:55  U-19   VD    D.Genys  D.Gudavičius   21:13  21:17    S.Kanapeckas  S.Novikas   19  
 58   05 d.  12:55  U-19   VD    A.Valatka  D.Žilinskas   18:21  13:21    L.Puišys  I.Račas   20  
 59   05 d.  12:55  U-19   MD    U.Rakštytė  P.Murėnaitė   21:7  15:21  19:21    K.Urbonavičiūtė  S.Surgutskytė   35  
 60   05 d.  12:55  U-19   MD    J.Kelečiūtė  G.Tomkevičiūtė   21:17  17:21  21:10    A.Stravinskaitė  G.Savickaitė   28  
 61   05 d.  12:55  U-16   VD    J.Tomkevičius  N.Budrikas   21:14  20:22  21:17    U.Mikalauskas  M.Stravinskas   26  
 62   05 d.  12:55  U-14   VV    M.Grytė   12:21  17:21    E.Jonkus   20  
 63   05 d.  12:55  U-14   VV    P.Kovas   21:11  21:18    A.Baranauskas   16  
 64   05 d.  12:55  U-14   VV    J.Venckus   21:19  13:21  22:20    D.Gališanskas   29  
 66   05 d.  13:20  U-12   VV    N.Tenikaitis   17:21  21:18  9:21    R.Lesinskas   34  
 67   05 d.  13:20  U-12   VV    D.Leonovič   12:21  15:21    D.Tankevič   23  
 68   05 d.  13:20  U-12   VV    M.Stravinskas   21:12  21:19    D.Tankevič   18  
 69   05 d.  13:20  U-12   VV    J.Skirgaila   21:3  21:5    S.Valasevicius   11  
 70   05 d.  13:20  U-12   VV    G.Čekavičius   21:14  21:7    A.Pierbattisti   16  
 71   05 d.  13:20  U-12   VV    K.Kudirka   21:9  22:20    D.Sukanka   22  
 72   05 d.  13:20  U-12   VV    K.Kuzminas   9:21  14:21    B.Drobavičius   17  
 73   05 d.  13:45  U-14   MV    J.Šalnaitė   21:15  10:21  22:20    T.Leonovič   37  
 74   05 d.  13:45  U-14   MV    G.Gudaitė   11:21  8:21    G.Vedrickaitė   16  
 75   05 d.  13:45  U-14   MV    E.Dindaitė   21:18  21:19    I.Giedrytė   21  
 76   05 d.  13:45  U-16   VV    N.Budrikas   29:30  20:22    A.Kaminskas   31  
 77   05 d.  13:45  U-16   VV    J.Tomkevičius   21:7  21:16    D.Gabriūnas   21  
 78   05 d.  13:45  U-16   MV    J.Kelečiūtė   21:4  21:6    G.Savickaitė   13  
 79   05 d.  13:45  U-16   MV    A.Stravinskaitė   21:17  21:9    G.Tomkevičiūtė   17  
 80   05 d.  13:45  U-19   VV    D.Pakšys   21:12  21:2    I.Račas   12  
 81   05 d.  14:10  U-19   VV    S.Kanapeckas   14:21  19:21    A.Valatka   19  
 82   05 d.  14:10  U-19   VV    S.Novikas   21:15  21:15    D.Gudavičius   21  
 83   05 d.  14:10  U-19   VV    D.Žilinskas   18:21  15:21    L.Puišys   20  
 84   05 d.  14:10  U-19   MV    U.Rakštytė   17:21  21:8  13:21    K.Urbonavičiūtė   29  
 85   05 d.  14:10  U-14   VD    M.Grytė  N.Tenikaitis   21:4  21:3    K.Kuzminas  D.Sukanka   12  
 86   05 d.  14:10  U-14   VD    J.Skirgaila  D.Tankevič   15:21  28:26  17:21    A.Baranauskas  G.Čekavičius   42  
 87   05 d.  14:10  U-14   VD    A.Mažeika  P.Kovas   12:21  13:21    J.Venckus  D.Gališanskas   17  
 88   05 d.  14:10  U-14   VD    B.Drobavičius  A.Pierbattisti   7:21  6:21    D.Tankevič  D.Leonovič   19  
 89   05 d.  14:35  U-14   MD    T.Leonovič  G.Vedrickaitė   21:9  21:11    I.Giedrytė  V.Kazlauskaitė   17  
 90   05 d.  14:35  U-14   MD    J.Šalnaitė  J.Kavaliauskaitė   21:1  21:2    A.Krutkytė  E.Kudirkaitė   18  
 91   05 d.  14:35  U-16   VV    D.Genys   21:9  21:16    A.Kaminskas   15  
 92   05 d.  14:35  U-16   VV    U.Mikalauskas   21:11  21:9    D.Gabriūnas   16  
 93   05 d.  14:35  U-16   MV    J.Kelečiūtė   21:4  21:12    G.Tomkevičiūtė   15  
 94   05 d.  14:35  U-16   MV    A.Stravinskaitė   21:12  21:13    G.Savickaitė   17  
 95   05 d.  14:35  U-19   MV    P.Murėnaitė   21:15  21:7    K.Urbonavičiūtė   17  
 96   05 d.  14:35  U-19   VV    D.Pakšys   21:10  21:6    A.Valatka   15  
 97   05 d.  15:00  U-19   VV    S.Novikas   21:13  21:19    L.Puišys   22  
 98   05 d.  15:00  U-19   VV    I.Račas   14:21  10:21    S.Kanapeckas   15  
 99   05 d.  15:00  U-19   VV    D.Gudavičius   21:13  12:21  20:22    D.Žilinskas   28  
 100   05 d.  15:00  U-14   VD    M.Grytė  N.Tenikaitis   21:8  21:7    A.Baranauskas  G.Čekavičius   15  
 101   05 d.  15:00  U-14   VD    J.Venckus  D.Gališanskas   4:21  8:21    D.Tankevič  D.Leonovič   15  
 102   05 d.  15:00  U-14   VD    K.Kuzminas  D.Sukanka   4:21  1:21    J.Skirgaila  D.Tankevič   12  
 103   05 d.  15:00  U-14   VD    A.Mažeika  P.Kovas   21:17  21:9    B.Drobavičius  A.Pierbattisti   17  
 104   05 d.  15:00  U-14   MD    T.Leonovič  G.Vedrickaitė   21:9  21:6    A.Krutkytė  E.Kudirkaitė   17  
 105   05 d.  15:25  U-14   MD    J.Šalnaitė  J.Kavaliauskaitė   21:4  21:7    I.Giedrytė  V.Kazlauskaitė   14  
 106   05 d.  15:25  U-16   VV    D.Genys   21:3  21:17    N.Budrikas   13  
 107   05 d.  15:25  U-16   VV    U.Mikalauskas   21:15  21:15    J.Tomkevičius   24  
 108   05 d.  15:25  U-16   MV    J.Kelečiūtė   21:17  21:5    A.Stravinskaitė   17  
 109   05 d.  15:25  U-16   MV    G.Tomkevičiūtė   21:18  21:8    G.Savickaitė   17  
 110   05 d.  15:25  U-19   VV    D.Pakšys   16:21  21:12  21:12    S.Novikas   37  
 111   05 d.  15:25  U-19   VV    A.Valatka   20:22  17:21    L.Puišys   21  
 112   05 d.  15:25  U-19   VV    S.Kanapeckas   21:15  18:21  21:16    D.Žilinskas   24  
 113   05 d.  15:50  U-19   VV    I.Račas   16:21  16:21    D.Gudavičius   15  
 114   05 d.  15:50  U-19   MV    P.Murėnaitė   21:15  21:10    U.Rakštytė   17  
 115   05 d.  15:50  U-14   VD    M.Grytė  N.Tenikaitis   21:8  17:21  21:16    D.Tankevič  D.Leonovič   29  
 116   05 d.  15:50  U-14   VD    A.Baranauskas  G.Čekavičius   19:21  21:17  21:10    J.Venckus  D.Gališanskas   31  
 117   05 d.  15:50  U-14   VD    J.Skirgaila  D.Tankevič   14:21  21:9  21:19    A.Mažeika  P.Kovas   29  
 118   05 d.  15:50  U-14   VD    K.Kuzminas  D.Sukanka   9:21  10:21    B.Drobavičius  A.Pierbattisti   22  
 119   05 d.  15:50  U-14   MD    T.Leonovič  G.Vedrickaitė   21:23  21:15  21:19    J.Šalnaitė  J.Kavaliauskaitė   36  
 120   05 d.  15:50  U-14   MD    A.Krutkytė  E.Kudirkaitė   11:21  10:21    I.Giedrytė  V.Kazlauskaitė   15  
 121   05 d.  16:15  U-16   VV    D.Genys   21:3  21:6    U.Mikalauskas   13  
 122   05 d.  16:15  U-16   VV    J.Tomkevičius   16:21  21:15  21:16    A.Kaminskas   35  
 123   05 d.  16:15  U-16   VV    N.Budrikas   21:9  21:11    D.Gabriūnas   16  
124 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 10:00 2019-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV  
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.