Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC Junior (N4) paskutinis etapas, Data: 2019-01-05, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-12, Vyrų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-01-05 2019-01-05 2019-01-05 2019-01-05  
 1   Nojus Tenikaitis    Dėl 1-8 vietos      
 N.Tenikaitis      
 16       ->      
  [17] 10:50    N.Tenikaitis    
 9   Gustas Čekavičius      21:5  21:7 [14']    
[1] 10:00    J.Skirgaila      
 8   Joringis Skirgaila    21:14  21:3 [10']      
    [38] 11:40    N.Tenikaitis  
 5   Daniel Leonovič        20:22  21:15  21:14 [29']  
[2] 10:00    D.Leonovič      
 12   Kevin Kuzminas    21:4  21:5 [16']      
  [18] 10:50    D.Leonovič    
 13   Kostas Kudirka      21:12  21:13 [17']    
[3] 10:00    M.Stravinskas      
 4   Matas Stravinskas    21:3  21:1 [16']       1-a vieta
      [66] 13:20    R.Lesinskas
 3   Rokas Lesinskas          21:17  18:21  21:9 [34']
[4] 10:00    R.Lesinskas      
 14   Danielius Sukanka    21:0  21:1 [10']      
  [19] 10:50    R.Lesinskas    
 11   Saulius Valasevicius      21:0  21:2 [10']    
[5] 10:00    S.Valasevicius      
 6   Adomas Mažeika    ->      
    [39] 11:40    R.Lesinskas  
 7   Daniel Tankevič        21:14  21:19 [23']  
[6] 10:00    D.Tankevič      
 10   Benas Drobavičius    21:11  21:10 [15']      
  [20] 10:50    D.Tankevič    
 15   Augusto Algis Pierbattisti      21:10  21:5 [15']    
[7] 10:00    D.Tankevič      
 2   Dominik Tankevič    21:3  21:4 [12']    D.Leonovič   3-a vieta
      [67] 13:20    D.Tankevič
       D.Tankevič   21:12  21:15 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Skirgaila    
    [40] 11:40    M.Stravinskas  
     M.Stravinskas   21:8  21:16 [16']   5-a vieta
      [68] 13:20    M.Stravinskas
     S.Valasevicius     21:12  21:19 [18']
    [41] 12:05    D.Tankevič  
     D.Tankevič   21:11  21:13 [17']  
         
         
       J.Skirgaila   7-a vieta
      [69] 13:20    J.Skirgaila
       S.Valasevicius   21:3  21:5 [11']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Čekavičius    
   G.Čekavičius   ->    
    [42] 12:05    G.Čekavičius  
   K.Kuzminas     21:8  21:12 [24']  
  [21] 10:50    K.Kudirka    
   K.Kudirka   17:21  21:16  21:16 [36']     9-a vieta
      [70] 13:20    G.Čekavičius
   D.Sukanka       21:14  21:7 [16']
  [22] 10:50    D.Sukanka    
   A.Mažeika   ->    
    [43] 12:05    A.Pierbattisti  
   B.Drobavičius     21:15  21:4 [16']  
  [23] 10:50    A.Pierbattisti    
   A.Pierbattisti   21:17  22:20 [22']    
         
       K.Kudirka   11-a vieta
      [71] 13:20    K.Kudirka
       D.Sukanka   21:9  22:20 [22']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
    [44] 12:05   K.Kuzminas  
     K.Kuzminas   ->   13-a vieta
      [72] 13:20    B.Drobavičius
     A.Mažeika     21:9  21:14 [17']
    [45] 12:05   B.Drobavičius  
     B.Drobavičius   21:0  
         
         
        15-a vieta
       A.Mažeika
       A.Mažeika   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
Zanavyko taurė (3 etapas)
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
Mūsų viltys
2019-01-26 10:00 2019-01-26 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės
2019-01-19 09:30 2019-01-19 23:30
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
2019-01-19 09:30 2019-01-19 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
DELFI Badmintono turnyras
2019-01-12 09:00 2019-01-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO Nr.1
2019-01-05 09:30 2019-01-05 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC Junior (N4) paskutinis etapas
2019-01-05 10:00 2019-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-16    VV    MV    VD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.