Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC Junior (N4) paskutinis etapas, Data: 2019-01-05, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-12, Moterų vienetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-01-05 2019-01-05 2019-01-05  
 1   Jorė Kavaliauskaitė   Dėl 1-4 vietų    
[8] 10:00    J.Kavaliauskaitė    
 8   Amelija Klimaitė    21:15  21:17 [26']    
  [24] 10:50    J.Kavaliauskaitė  
 5   Gabija Beržinskaitė      21:12  21:5 [16']  
[9] 10:25    G.Beržinskaitė    
 4   Emilija Kudirkaitė    21:15  21:7 [19']    1-a vieta
    [51] 12:30    J.Kavaliauskaitė
 3   Adelė Krutkytė        21:12  21:15 [16']
[10] 10:25    M.Leonovič    
 6   Mila Leonovič    15:21  21:18  21:14 [43']    
  [25] 11:15    E.Dindaitė  
 7   Smiltė Marija Sabakonytė      21:11  21:13 [22']  
[11] 10:25    E.Dindaitė    
 2   Elzė Dindaitė    21:10  21:10 [14']    
     
     G.Beržinskaitė  3-a vieta
  [52] 12:30    G.Beržinskaitė
   M.Leonovič   21:10  21:10 [17']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   A.Klimaitė    
  [26] 11:15    A.Klimaitė  
   E.Kudirkaitė   19:21  21:17  21:13 [39']  5-a vieta
    [53] 12:30    A.Klimaitė
   A.Krutkytė     21:14  21:18 [15']
  [27] 11:15    S.Sabakonytė  
   S.Sabakonytė   21:15  21:19 [16']  
       
       
     E.Kudirkaitė  7-a vieta
    [54] 12:30    A.Krutkytė
     A.Krutkytė   21:18  12:21  21:19 [32']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 92 93 
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 10:00 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
N badminton Taurė
2019-03-30 10:00 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
CBC vienetų turnyras
2019-03-30 11:00 2019-03-30 18:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2019-03-23 12:00 2019-03-24 16:00
Bastilija, Tauragė
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2019-03-23 10:00 2019-03-23 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
PBL (6 etapas)
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Pilėnų VM, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
„Žalgirio“ asmeninis čempionatas
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokyklų žaidynės. Finalinės varžybos
2019-03-16 10:00 2019-03-16 20:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19    VV    MV    VD    MD  
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Cv)
2019-03-09 10:00 2019-03-09 22:30
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Hummel lyga  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.