Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
The Power of Double and MIX, Data: 2019-01-26, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Mindaugas Butkus 
 Dominykas Gabriūnas 
11
21
17
21
 13'
8
21
14
21
 13'
50/84
-34
0
3
2 Remigijus Jasudėnas 
 Artūras Šykovas 
21
11
21
17
 13'
21
19
21
11
 15'
84/58
26
2
1
3 Liudas Liepa 
 Augustinas Stankevičius 
21
8
21
14
 13'
19
21
11
21
 15'
72/64
8
1
2

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Ignas Dundulis 
 Andrius Kvietkauskas 
21
18
21
15
 17'
12
21
21
7
18
21
 27'
93/82
11
1
2
2 Ričardas Navaitis 
 Donatas Vilimas 
18
21
15
21
 17'
19
21
19
21
 22'
71/84
-13
0
3
3 Vidas Jelinskas 
 Saulius Lapienis 
21
12
7
21
21
18
 27'
21
19
21
19
 22'
91/89
2
2
1



2019-01-26  
   1-a vieta
 3    Remigijus Jasudėnas,  Artūras Šykovas  
[108] 16:30   R.Jasudėnas, A.Šykovas
 6    Vidas Jelinskas,  Saulius Lapienis   21:17  21:4 [16']
   



2019-01-26  
   3-a vieta
 2    Ignas Dundulis,  Andrius Kvietkauskas  
[109] 17:00   L.Liepa, A.Stankevičius
 5    Liudas Liepa,  Augustinas Stankevičius   21:18  28:26 [20']
   



2019-01-26  
   5-a vieta
 1    Mindaugas Butkus,  Dominykas Gabriūnas  
[110] 17:00   R.Navaitis, D.Vilimas
 4    Ričardas Navaitis,  Donatas Vilimas   21:14  21:10 [14']
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 
PBL (8 etapas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2019-06-01 10:00 2019-06-01 21:00
SEB arena, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
     Suaug E    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C 
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
Sportas visiems
2019-05-25 10:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     U-19 C 
     Mėgėjai B 
     Mėgėjai D 
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2019-05-18 09:00 2019-05-18 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
     Suaug E    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.