Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
The Power of Double and MIX, Data: 2019-01-26, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-01-26 2019-01-26 2019-01-26  
 1   Rugilė Gečaitė ,   Giedrė Dapkuvienė   Dėl 1-4 vietų    
 R.Gečaitė, G.Dapkuvienė    
 8       ->    
  [18] 11:00    R.Gečaitė, G.Dapkuvienė  
 5   Natalija Beketova ,   Urtė Padaigaitė      21:17  26:24 [21']  
[8] 10:00    R.Milašauskaitė, R.Šulnienė    
 4   Roberta Milašauskaitė ,   Rasa Šulnienė    21:10  19:21  21:12 [25']    1-a vieta
    [28] 11:30    R.Gečaitė, G.Dapkuvienė
 3   Aurelija Pakšytė ,   Aušra Brikaitė        18:21  21:13  21:12 [28']
[9] 10:20   A.Pakšytė, A.Brikaitė    
 6   Jelena Puchova ,   Birutė Baranauskaitė    21:0 [10']    
  [19] 11:00    A.Pakšytė, A.Brikaitė  
 7   Justė Kazakauskaitė ,   Aušra Montvydaitė      21:17  21:13 [19']  
[10] 10:20    J.Kažanauskaitė, T.Urbonienė    
 2   Justė Kažanauskaitė ,   Tanita Urbonienė    21:10  21:6 [14']    
     
     R.Milašauskaitė, R.Šulnienė  3-a vieta
  [29] 11:30    J.Kažanauskaitė, T.Urbonienė
   J.Kažanauskaitė, T.Urbonienė   21:23  21:19  21:17 [32']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   N.Beketova, U.Padaigaitė  
   N.Beketova, U.Padaigaitė   ->  5-a vieta
    [30] 12:00    N.Beketova, U.Padaigaitė
   J.Puchova, B.Baranauskaitė     19:21  21:16  21:11 [27']
  [20] 11:00   J.Kazakauskaitė, A.Montvydaitė  
   J.Kazakauskaitė, A.Montvydaitė   21:0  
       
       
     7-a vieta
     J.Puchova, B.Baranauskaitė
     J.Puchova, B.Baranauskaitė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
JSO turnyras
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
SEB arena, Vilnius
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 20:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.