Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
The Power of Double and MIX, Data: 2019-01-26, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-01-26 2019-01-26 2019-01-26 2019-01-26  
 1   Domas Pakšys 
 Ramūnas Kavaliauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Pakšys, R.Kavaliauskas      
 16       ->      
  [11] 10:30    D.Pakšys, R.Kavaliauskas    
 9   Evaldas Čižinauskas 
 Povilas Čižinauskas 
    21:19  21:17 [22']    
[1] 10:00    G.Stravinskas, S.Stravinskas      
 8   Giedrius Stravinskas 
 Salvijus Stravinskas 
  15:21  21:19  21:19 [29']      
    [21] 11:00    D.Pakšys, R.Kavaliauskas  
 5   Jonas Bartkus 
 Tadas Karkalas 
      21:16  21:13 [18']  
[2] 10:00    J.Bartkus, T.Karkalas      
 12   Edvardas Bardauskas 
 Skirmantas Jurkevičius 
  21:12  21:14 [18']      
  [12] 10:30    A.Mackevič, P.Jūras    
 13   Andžej Mackevič (jr) 
 Donat Bartoševič 
    21:18  18:21  21:10 [32']    
[3] 10:00    A.Mackevič, P.Jūras      
 4   Andžej Mackevič 
 Paulius Jūras 
  21:16  21:19 [16']       1-a vieta
      [31] 12:00    L.Vaškevičius, V.Pilvinis
 3   Dainius Čeplinskas 
 Tomas Lukoševičius 
        17:21  21:18  22:20 [36']
[4] 10:00    A.Tamošaitis, V.Salietis      
 14   Agnius Tamošaitis 
 Vidas Salietis 
  21:15  21:13 [17']      
  [13] 10:30    J.Gatelis, D.Kubilius    
 11   Valentas Stončius 
 Kristijonas Jucys 
    21:19  15:21  21:19 [33']    
[5] 10:00    J.Gatelis, D.Kubilius      
 6   Jovitas Gatelis 
 Darius Kubilius 
  21:14  21:17 [18']      
    [22] 11:00    L.Vaškevičius, V.Pilvinis  
 7   Andrius Ramanauskas 
 Žilvinas Tamošiūnas 
      14:21  21:16  21:19 [37']  
[6] 10:00    P.Gusev, M.Povilaitis      
 10   Pavel Gusev 
 Martynas Povilaitis 
  21:14  14:21  21:8 [31']      
  [14] 10:30    L.Vaškevičius, V.Pilvinis    
 15   Luidži Pakula 
 Simas Malakauskas 
    16:21  21:9  21:9 [35']    
[7] 10:00    L.Vaškevičius, V.Pilvinis      
 2   Laimonas Vaškevičius 
 Vidas Pilvinis 
  21:11  21:8 [17']    A.Mackevič, P.Jūras   3-a vieta
      [32] 12:00    J.Gatelis, D.Kubilius
       J.Gatelis, D.Kubilius   22:20  12:21  21:19 [31']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Stravinskas, S.Stravinskas    
    [23] 11:30    J.Bartkus, T.Karkalas  
     J.Bartkus, T.Karkalas   17:21  21:13  21:16 [33']   5-a vieta
      [33] 12:00    P.Gusev, M.Povilaitis
     A.Tamošaitis, V.Salietis     20:22  21:18  21:16 [37']
    [24] 11:30    P.Gusev, M.Povilaitis  
     P.Gusev, M.Povilaitis   21:15  21:23  21:16 [32']  
         
         
       G.Stravinskas, S.Stravinskas   7-a vieta
      [34] 12:00    A.Tamošaitis, V.Salietis
       A.Tamošaitis, V.Salietis   19:21  21:16  21:11 [27']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   E.Čižinauskas, P.Čižinauskas    
   E.Čižinauskas, P.Čižinauskas   ->    
    [25] 11:30    E.Čižinauskas, P.Čižinauskas  
   E.Bardauskas, S.Jurkevičius     21:19  17:21  21:16 [30']  
  [15] 10:30    E.Bardauskas, S.Jurkevičius    
   A.Mackevič (jr), D.Bartoševič   21:17  11:21  21:9 [25']     9-a vieta
      [35] 12:00    L.Pakula, S.Malakauskas
   D.Čeplinskas, T.Lukoševičius       21:17  21:18 [17']
  [16] 10:30    V.Stončius, K.Jucys    
   V.Stončius, K.Jucys   21:12  21:9 [17']    
    [26] 11:30    L.Pakula, S.Malakauskas  
   A.Ramanauskas, Ž.Tamošiūnas     21:16  21:11 [18']  
  [17] 11:00    L.Pakula, S.Malakauskas    
   L.Pakula, S.Malakauskas   21:13  21:18 [18']    
         
       E.Bardauskas, S.Jurkevičius   11-a vieta
      [36] 12:00    V.Stončius, K.Jucys
       V.Stončius, K.Jucys   21:19  21:17 [18']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     A.Mackevič (jr), D.Bartoševič  
     A.Mackevič (jr), D.Bartoševič   ->   13-a vieta
      [37] 12:00    D.Čeplinskas, T.Lukoševičius
     D.Čeplinskas, T.Lukoševičius     21:16  17:21  22:20 [33']
    [27] 11:30    D.Čeplinskas, T.Lukoševičius  
     A.Ramanauskas, Ž.Tamošiūnas   22:20  22:20 [24']  
         
         
        15-a vieta
       A.Ramanauskas, Ž.Tamošiūnas
       A.Ramanauskas, Ž.Tamošiūnas   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-05 10:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug    VD  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
PBL (8 etapas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2019-06-01 10:00 2019-06-01 21:00
SEB arena, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Sportas visiems
2019-05-25 11:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.