Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
The Power of Double and MIX, Data: 2019-01-26, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-01-26 2019-01-26 2019-01-26 2019-01-26 2019-01-26  
 1   Andžej Mackevič 
 Jelena Ramaneckienė 
  Dėl 1-16 vietos        
 A.Mackevič, J.Ramaneckienė        
 32       ->        
  [77] 15:00    A.Mackevič, J.Ramaneckienė      
 17   Valentas Stončius 
 Justė Kazakauskaitė 
    21:11  21:18 [17']      
[62] 14:00    V.Stončius, J.Kazakauskaitė        
 16   Kristijonas Jucys 
 Birutė Baranauskaitė 
  21:14  21:17 [18']        
    [100] 16:00    A.Mackevič, J.Ramaneckienė    
 9   Artūras Nareika 
 Kristina Nareikienė 
      21:14  21:3 [13']    
 A.Nareika, K.Nareikienė        
 24       ->        
  [78] 15:00    K.Vilkevičius, R.Šulnienė      
 25         21:9  21:18 [17']      
 K.Vilkevičius, R.Šulnienė        
 8   Kasparas Vilkevičius 
 Rasa Šulnienė 
  ->        
      [119] 17:30    A.Mackevič, J.Ramaneckienė  
 5   Agnius Tamošaitis 
 Tanita Urbonienė 
        21:13  21:4 [13']  
 A.Tamošaitis, T.Urbonienė        
 28       ->        
  [79] 15:00    V.Salietis, A.Brikaitė      
 21         21:19  12:21  21:12 [29']      
 V.Salietis, A.Brikaitė        
 12   Vidas Salietis 
 Aušra Brikaitė 
  ->        
    [101] 16:30    S.Stravinskas, G.Dapkuvienė    
 13   Martynas Povilaitis 
 Jolanta Treinytė 
      21:19  21:8 [20']    
[63] 14:00    M.Povilaitis, J.Treinytė        
 20   Vidas Pilvinis 
 Kotryna Remeikaitė 
  21:17  21:11 [20']        
  [80] 15:00    S.Stravinskas, G.Dapkuvienė      
 29         20:22  21:15  21:14 [34']      
 S.Stravinskas, G.Dapkuvienė        
 4   Salvijus Stravinskas 
 Giedrė Dapkuvienė 
  ->         1-a vieta
        [133] 18:30    A.Mackevič, J.Ramaneckienė
 3   Dainius Čeplinskas 
 Justė Kažanauskaitė 
          21:15  21:15 [14']
 D.Čeplinskas, J.Kažanauskaitė        
 30       ->        
  [81] 15:00    P.Palubinskas, D.Sitavičiūtė      
 19   Povilas Palubinskas 
 Dominyka Sitavičiūtė 
    12:21  21:15  21:15 [23']      
[64] 14:00    P.Palubinskas, D.Sitavičiūtė        
 14   Žilvinas Tamošiūnas 
 Aušra Montvydaitė 
  21:14  21:8 [14']        
    [102] 16:30    P.Palubinskas, D.Sitavičiūtė    
 11   Ramūnas Kavaliauskas 
 Elžbieta Bajorinaitė 
      21:19  21:18 [19']    
 R.Kavaliauskas, E.Bajorinaitė        
 22       ->        
  [82] 15:00    R.Kavaliauskas, E.Bajorinaitė      
 27         21:11  21:18 [19']      
 J.Bartkus, V.Tankevič        
 6   Jonas Bartkus 
 Veslava Tankevič 
  ->        
      [120] 17:30    P.Palubinskas, D.Sitavičiūtė  
 7   Tomas Lukoševičius 
 Rugilė Gečaitė 
        21:12  16:21  21:16 [24']  
 T.Lukoševičius, R.Gečaitė        
 26       ->        
  [83] 15:00    L.Vaškevičius, A.Balazaitė      
 23         21:12  21:13 [20']      
 L.Vaškevičius, A.Balazaitė        
 10   Laimonas Vaškevičius 
 Aušrinė Balazaitė 
  ->        
    [103] 16:30    S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė    
 15   Evaldas Čižinauskas 
 Kristina Poškutė 
      21:15  21:18 [19']    
[65] 14:00    S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė        
 18   Simas Malakauskas 
 Eglė Ramanauskaitė 
  21:16  21:14 [15']      S.Stravinskas, G.Dapkuvienė   3-a vieta
  [84] 15:00    S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė   [134] 18:30    S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė
 31         21:15  21:13 [16']    S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė   21:15  21:15 [17']
 D.Pakšys, A.Pakšytė        
 2   Domas Pakšys 
 Aurelija Pakšytė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       K.Vilkevičius, R.Šulnienė    
      [121] 17:30    V.Salietis, A.Brikaitė  
       V.Salietis, A.Brikaitė   21:12  21:5 [14']   5-a vieta
        [135] 18:30    R.Kavaliauskas, E.Bajorinaitė
       R.Kavaliauskas, E.Bajorinaitė     18:21  21:19  21:18 [33']
      [122] 17:30    R.Kavaliauskas, E.Bajorinaitė  
       L.Vaškevičius, A.Balazaitė   21:17  21:17 [19']  
           
           
         K.Vilkevičius, R.Šulnienė   7-a vieta
        [136] 18:30    L.Vaškevičius, A.Balazaitė
         L.Vaškevičius, A.Balazaitė   21:16  21:16 [17']
      Dėl 9-16 vietos      
     V.Stončius, J.Kazakauskaitė      
    [104] 16:30    V.Stončius, J.Kazakauskaitė    
     A.Nareika, K.Nareikienė   19:21  21:15  21:15 [29']    
      [123] 18:00    V.Stončius, J.Kazakauskaitė  
     A.Tamošaitis, T.Urbonienė     21:18  21:18 [18']  
    [105] 16:30    A.Tamošaitis, T.Urbonienė    
     M.Povilaitis, J.Treinytė   21:14  21:15 [18']     9-a vieta
        [137] 18:30    D.Čeplinskas, J.Kažanauskaitė
     D.Čeplinskas, J.Kažanauskaitė       21:13  21:19 [18']
    [106] 16:30    D.Čeplinskas, J.Kažanauskaitė    
     J.Bartkus, V.Tankevič   21:14  11:21  21:15 [29']    
      [124] 18:00    D.Čeplinskas, J.Kažanauskaitė  
     T.Lukoševičius, R.Gečaitė     21:17  22:20 [19']  
    [107] 16:30    D.Pakšys, A.Pakšytė    
     D.Pakšys, A.Pakšytė   21:13  21:18 [20']    
           
         A.Tamošaitis, T.Urbonienė   11-a vieta
        [138] 19:00    D.Pakšys, A.Pakšytė
         D.Pakšys, A.Pakšytė   23:21  21:14 [19']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       A.Nareika, K.Nareikienė    
      [125] 18:00    M.Povilaitis, J.Treinytė  
       M.Povilaitis, J.Treinytė   21:16  21:11 [18']   13-a vieta
        [139] 19:00    J.Bartkus, V.Tankevič
       J.Bartkus, V.Tankevič     21:16  12:21  21:15 [33']
      [126] 18:00    J.Bartkus, V.Tankevič  
       T.Lukoševičius, R.Gečaitė   20:22  21:11  21:19 [25']  
           
           
         A.Nareika, K.Nareikienė   15-a vieta
        [140] 19:00    A.Nareika, K.Nareikienė
    Dėl 17-32 vietos      T.Lukoševičius, R.Gečaitė   11:21  21:12  21:15 [25']
         
   K.Jucys, B.Baranauskaitė      
   K.Jucys, B.Baranauskaitė   ->      
     K.Jucys, B.Baranauskaitė    
      ->    
   .      
    ->      
      [98] 16:00    V.Pilvinis, K.Remeikaitė  
        21:15  21:17 [18']  
   .      
    ->      
     V.Pilvinis, K.Remeikaitė    
   V.Pilvinis, K.Remeikaitė     ->    
   V.Pilvinis, K.Remeikaitė      
    ->       17-a vieta
        [117] 17:30    V.Pilvinis, K.Remeikaitė
          21:14  21:16 [20']
   Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė      
   Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė   ->      
     Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė    
      ->    
   .      
    ->      
      [97] 16:00    E.Čižinauskas, K.Poškutė  
        21:18  21:14 [16']  
   .      
    ->      
     E.Čižinauskas, K.Poškutė    
   E.Čižinauskas, K.Poškutė     ->    
   E.Čižinauskas, K.Poškutė      
    ->    K.Jucys, B.Baranauskaitė   19-a vieta
        [118] 17:30    K.Jucys, B.Baranauskaitė
         Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė   21:18  12:21  21:11 [26']
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 92 93 
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 10:00 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
N badminton Taurė
2019-03-30 10:00 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
CBC vienetų turnyras
2019-03-30 11:00 2019-03-30 18:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2019-03-23 12:00 2019-03-24 16:00
Bastilija, Tauragė
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2019-03-23 10:00 2019-03-23 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
PBL (6 etapas)
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Pilėnų VM, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
„Žalgirio“ asmeninis čempionatas
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokyklų žaidynės. Finalinės varžybos
2019-03-16 10:00 2019-03-16 20:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19    VV    MV    VD    MD  
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Cv)
2019-03-09 10:00 2019-03-09 22:30
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Hummel lyga  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.