Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lithuanian Junior 2019, Data: 2019-08-15, Vieta: "NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-19 
 43           32 
 26           32 
 16           16 
 12           16 
 16           16 
 Diena  15  16  17  18  Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   16 d.  10:00  U-19   VV    V.Bagdanavičius   21:11  21:12    S.Muinast   18  
 2   16 d.  10:00  U-19   VV    A.Dzwonnik   14:21  12:21    A.Boudier   26  
 3   16 d.  10:00  U-19   VV    A.Aliaksandrovich   21:12  21:17    A.Shalagin   22  
 4   16 d.  10:00  U-19   VV    R.Miščenko   9:21  13:21    L.Borusas   19  
 5   16 d.  10:20  U-19   VV    D.Perkowski   21:12  19:21  21:8    S.Klioštoraitis   32  
 6   16 d.  10:20  U-19   VV    M.Chumchal   18:21  10:21    M.Kirisma   20  
 7   16 d.  10:30  U-19   VV    J.Ožalas   21:16  19:21  21:7    M.Kirkums   38  
 8   16 d.  10:30  U-19   VV    R.Schmalz   16:21  15:21    S.Singh   19  
 9   16 d.  10:50  U-19   VV    A.Slegers   1:0    M.Miliauskis    
 10   16 d.  10:50  U-19   VV    D.Beržanskis   21:18  21:9    R.Pärna   18  
 11   16 d.  11:00  U-19   VV    S.Maciag   21:10  21:8    S.Novikas   19  
 12   16 d.  11:00  U-19   MV    A.Kosenchuk   1:0    K.Boonen    
 13   16 d.  11:20  U-19   MV    A.Khodyreva   21:11  21:16    V.Tarusava   22  
 14   16 d.  11:20  U-19   MV    C.Racloz   21:18  21:18    S.Golubickaitė   27  
 15   16 d.  11:30  U-19   MV    A.Remenova   0:1    R.Üprus    
 16   16 d.  11:30  U-19   MV    E.Briede   10:21  13:21    P.Murėnaitė   19  
 17   16 d.  11:50  U-19   MV    S.Slosiarikova   19:21  21:23    C.Kruus   30  
 18   16 d.  11:50  U-19   MV    S.Borisenko   13:21  5:21    A.Radziszewska   18  
 19   16 d.  12:00  U-19   MV    L.Grønbech   21:14  21:9    A.Priede   22  
 20   16 d.  12:00  U-19   MV    M.Tarcalova   0:1    G.Mockutė    
 21   16 d.  12:20  U-19   MV    O.Ščerbakova   16:21  13:21    N.Rakhmetullayeva   23  
 22   16 d.  12:20  U-19   VV    L.Smith-Meyer   21:18  21:17    P.Papanek   25  
 23   16 d.  12:30  U-19   VV    J.Petkus   21:19  21:12    V.Bagdanavičius   22  
 24   16 d.  12:30  U-19   VV    D.Beržanskis   21:15  18:21  21:15    V.Turcsanyi   42  
 25   16 d.  12:50  U-19   VV    R.Zirk   19:21  18:21    A.Boudier   31  
 26   16 d.  12:50  U-19   VV    A.Rikheim Huus   9:21  10:21    A.Antoska   23  
 27   16 d.  13:00  U-19   VV    S.Jong   21:7  21:16    A.Aliaksandrovich   30  
 28   16 d.  13:00  U-19   VV    J.Horak   21:12  21:14    L.Borusas   23  
 29   16 d.  13:20  U-19   VV    V.Kapur   21:18  21:10    T.Kilk   23  
 30   16 d.  13:20  U-19   VV    H.Pilve   21:8  23:21    O.Männik   23  
 31   16 d.  13:30  U-19   VV    J.Ožalas   12:21  21:17  13:21    J.Østhassel   38  
 32   16 d.  13:30  U-19   VV    A.Pedersen   15:21  21:12  21:14    D.Perkowski   40  
 33   16 d.  13:50  U-19   VV    R.Grigaliūnas   12:21  7:21    A.Ajupov   19  
 34   16 d.  13:50  U-19   VV    A.Slegers   1:0    L.Miliauskis    
 35   16 d.  14:00  U-19   VV    S.Maciag   1:0    R.Krasauskas    
 36   16 d.  14:00  U-19   VV    M.Kirisma   21:14  21:9    N.Vasiliyev   22  
 37   16 d.  14:20  U-19   VV    S.Singh   21:14  21:16    N.Ambre   20  
 38   16 d.  14:30  U-19   MD    S.Borisenko  O.Ščerbakova   9:21  8:21    S.Slosiarikova  L.Vojtekova   17  
 39   16 d.  14:30  U-19   MD    V.Paulauskaitė  M.Sukackaitė   21:10  21:11    E.Briede  A.Priede   19  
 40   16 d.  14:50  U-19   MD    A.Hoop  A.Khodyreva   21:11  15:21  20:22    P.Murėnaitė  V.Tarusava   32  
 41   16 d.  14:50  U-19   MD    S.Golubickaitė  G.Mockutė   21:15  19:21  19:21    L.Grønbech  A.Hong   42  
 42   16 d.  15:00  U-19   VD    A.Antoska  J.Horak   21:10  21:9    O.Männik  R.Zirk   19  
 43   16 d.  15:00  U-19   VD    M.Kirkums  R.Miščenko   15:21  13:21    D.Beržanskis  J.Petkus   20  
 44   16 d.  15:20  U-19   VD    J.Østhassel  L.Smith-Meyer   21:13  21:7    R.Grigaliūnas  J.Ožalas   19  
 45   16 d.  15:20  U-19   VD    A.Ajupov  T.Kilk   21:18  21:9    P.Papanek  V.Turcsanyi   20  
 46   16 d.  15:30  U-19   VD    L.Borusas  S.Klioštoraitis   14:21  11:21    S.Maciag  J.Suszynski   20  
 47   16 d.  15:30  U-19   VD    V.Bagdanavičius  S.Novikas   21:17  21:16    A.Boudier  M.Chumchal   20  
 48   16 d.  15:50  U-19   VD    N.Ambre  S.Muinast   9:21  12:21    S.Jong  S.Singh   17  
 49   16 d.  15:50  U-19   VD    A.Shalagin  N.Vasiliyev   14:21  17:21    M.Kirisma  R.Schmalz   20  
 50   16 d.  16:00  U-19   MV    T.Ng    21:7  21:4    A.Kosenchuk   17  
 51   16 d.  16:00  U-19   MV    C.Kruus   24:22  21:8    A.Radziszewska   23  
 52   16 d.  16:20  U-19   MV    A.Hoop   4:21  15:21    A.Khodyreva   18  
 53   16 d.  16:20  U-19   MV    A.Duda   22:20  17:21  16:21    C.Racloz   43  
 54   16 d.  16:30  U-19   MV    R.Üprus   21:18  18:21  19:21    P.Murėnaitė   37  
 55   16 d.  16:30  U-19   MV    L.Grønbech   6:21  6:21    J.Franconville   18  
 56   16 d.  16:50  U-19   MV    G.Mockutė   8:21  22:20  16:21    M.Sukackaitė   30  
 57   16 d.  16:50  U-19   MV    N.Rakhmetullayeva   5:21  4:21    C.Lassaux   16  
 58   16 d.  17:00  U-19   VV    L.Smith-Meyer   21:18  21:18    A.Boudier   35  
 59   16 d.  17:00  U-19   VV    J.Horak   13:21  21:13  21:8    A.Pedersen   35  
 60   16 d.  17:20  U-19   VV    V.Kapur   21:14  21:10    J.Petkus   23  
 61   16 d.  17:20  U-19   VV    H.Pilve   21:10  21:13    S.Jong   27  
 62   16 d.  17:30  U-19   VV    M.Kirisma   21:16  12:21  21:14    J.Østhassel   40  
 63   16 d.  17:30  U-19   VV    S.Maciag   15:21  17:21    A.Antoska   28  
 64   16 d.  17:50  U-19   VV    A.Slegers   16:21  13:21    D.Beržanskis   23  
 65   16 d.  17:50  U-19   VV    S.Singh   14:21  21:18  12:21    A.Ajupov   36  
 66   16 d.  18:30  U-19   MX    A.Boudier  C.Racloz   21:12  21:8    R.Miščenko  E.Briede   17  
 67   16 d.  18:30  U-19   MX    P.Papanek  S.Slosiarikova   10:21  9:21    A.Aliaksandrovich  V.Tarusava   17  
 68   16 d.  18:50  U-19   MX    L.Borusas  A.Khodyreva   15:21  17:21    A.Rikheim Huus  A.Hong   22  
 69   16 d.  18:50  U-19   MX    A.Antoska  A.Remenova   0:1    D.Perkowski  A.Kosenchuk    
 70   16 d.  19:00  U-19   MX    D.Beržanskis  S.Golubickaitė   21:16  21:10    O.Männik  R.Üprus   19  
 71   16 d.  19:00  U-19   MX    J.Suszynski  A.Radziszewska   21:8  21:11    M.Kirkums  A.Priede   18  
 72   16 d.  19:20  U-19   MX    A.Shalagin  N.Rakhmetullayeva   13:21  12:21    J.Horak  A.Duda   18  
 73   16 d.  19:20  U-19   MX    J.Petkus  G.Mockutė   21:13  18:21  17:21    V.Turcsanyi  L.Vojtekova   36  
73 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-07 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 22:00
Delfi, Vilnius
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.