Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lithuanian Junior 2019, Data: 2019-08-15, Vieta: "NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda  
Grupė- U-19, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-08-16 2019-08-17 2019-08-17  
 1   Arthur Boudier 
 Caroline Racloz 
  Dėl 1-8 vietos      
[66] 18:30    A.Boudier, C.Racloz      
 16   Roberts Renars Miščenko 
 Eiprila Briede 
  21:12  21:8 [17']      
  [74] 10:00    A.Boudier, C.Racloz    
 9   Danielius Beržanskis 
 Samanta Golubickaitė 
    21:17  21:16 [24']    
[70] 19:00    D.Beržanskis, S.Golubickaitė      
 8   Oskar Männik 
 Ramona Üprus 
  21:16  21:10 [19']      
    [94] 15:00    A.Boudier, C.Racloz  
 5   Andrej Antoska 
 Alexandra Remenova 
      21:10  21:13 [20']  
[69] 18:50   D.Perkowski, A.Kosenchuk      
 12   Dawid Perkowski 
 Anastasiia Kosenchuk 
    B/Ž      
  [75] 10:00    D.Perkowski, A.Kosenchuk    
 13   Laurynas Borusas 
 Anna Khodyreva 
    22:20  21:17 [24']    
[68] 18:50    A.Rikheim Huus, A.Hong      
 4   Amund Rikheim Huus 
 Aimee Hong 
  21:15  21:17 [22']       1-a vieta
      [108]    A.Boudier, C.Racloz
 3   Jakub Suszynski 
 Aleksandra Radziszewska 
        21:15  21:19 [27']
[71] 19:00    J.Suszynski, A.Radziszewska      
 14   Martins Kirkums 
 Annemarija Lorena Priede 
  21:8  21:11 [18']      
  [76] 10:00    A.Aliaksandrovich, V.Tarusava    
 11   Patrik Papanek 
 Sofia Slosiarikova 
    24:22  21:13 [23']    
[67] 18:30    A.Aliaksandrovich, V.Tarusava      
 6   Aliaksandr Aliaksandrovich 
 Veranika Tarusava 
  21:10  21:9 [17']      
    [95] 15:00    J.Horak, A.Duda  
 7   Jonas Petkus 
 Gabija Mockutė 
      18:21  21:18  21:15 [37']  
[73] 19:20    V.Turcsanyi, L.Vojtekova      
 10   Viliam Turcsanyi 
 Lucia Vojtekova 
  13:21  21:18  21:17 [36']      
  [77] 10:00    J.Horak, A.Duda    
 15   Andrey Shalagin 
 Nargiza Rakhmetullayeva 
    21:14  16:21  21:12 [31']    
[72] 19:20    J.Horak, A.Duda      
 2   Jakub Horak 
 Anna Duda 
  21:13  21:12 [18']    D.Perkowski, A.Kosenchuk   3-a vieta
     
       A.Aliaksandrovich, V.Tarusava   ->
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Beržanskis, S.Golubickaitė    
     
     A.Rikheim Huus, A.Hong   ->   5-a vieta
     
     J.Suszynski, A.Radziszewska     ->
     
     V.Turcsanyi, L.Vojtekova   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   R.Miščenko, E.Briede      
     
   O.Männik, R.Üprus   ->    
     
   A.Antoska, A.Remenova     ->  
     
   L.Borusas, A.Khodyreva   ->     9-a vieta
     
   M.Kirkums, A.Priede       ->
     
   P.Papanek, S.Slosiarikova   ->    
     
   J.Petkus, G.Mockutė     ->  
     
   A.Shalagin, N.Rakhmetullayeva   ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
    [96]  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-07 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.