Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Open CBC International Badminton Tournament , Data: 2019-04-27, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-04-27 2019-04-27 2019-04-27 2019-04-27  
 1   Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Ambrasas, R.Ambrasienė      
 16       ->      
  [134] 15:30    D.Martinaitis, L.Venckutė    
 9   Dalius Martinaitis 
 Lina Venckutė 
    14:21  21:17  21:12 [28']    
[118] 15:00    D.Martinaitis, L.Venckutė      
 8   Siarhei Shyman 
 Darya Zhalianhouskaya 
  20:22  21:12  21:5 [22']      
    [151] 16:30    D.Martinaitis, L.Venckutė  
 5   Dainius Mazėtis 
 Akvilė Kazlienė  
      21:18  21:13 [19']  
[119] 15:00    P.Metelskiy, A.Zaitsava      
 12   Pavel Metelskiy 
 Anastasiya Zaitsava 
  21:16  21:18 [17']      
  [135] 15:30    A.Pourhadi, W.Liying    
 13   Rokas Kubilius 
 Inga Jakutienė 
    21:13  21:10 [15']    
[120] 15:00    A.Pourhadi, W.Liying      
 4   Amin Pourhadi 
 Wang Liying 
  21:16  21:17 [18']       1-a vieta
      [169] 17:00    D.Čeplinskas, R.Paurytė
 3   Vidmantas Jonikas 
 Kotryna Janutaitė 
        21:16  21:19 [21']
 V.Jonikas, K.Janutaitė      
 14       ->      
  [136] 15:30    G.Fridricas, E.Keturakytė    
 11   Ihar Tsybenka 
 Aliaksandra Valasiuk 
    21:16  7:21  21:19 [25']    
[121] 15:00    G.Fridricas, E.Keturakytė      
 6   Gediminas Fridricas 
 Evelina Keturakytė 
  21:15  21:6 [14']      
    [152] 16:30    D.Čeplinskas, R.Paurytė  
 7   Andrew Mytko 
 Katsiaryna Ramanava Baleva 
      18:21  22:20  21:8 [27']  
[122] 15:00    S.Jurkevičius, G.Gumbytė      
 10   Skirmantas Jurkevičius 
 Gintarė Gumbytė 
  21:13  21:10 [14']      
  [137] 15:30    D.Čeplinskas, R.Paurytė    
 15         15:21  21:11  22:20 [27']    
 D.Čeplinskas, R.Paurytė      
 2   Dainius Čeplinskas 
 Rasa Paurytė 
  ->    A.Pourhadi, W.Liying   3-a vieta
      [170] 17:00    A.Pourhadi, W.Liying
       G.Fridricas, E.Keturakytė   21:13  21:14 [16']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Ambrasas, R.Ambrasienė    
    [153] 16:30    P.Metelskiy, A.Zaitsava  
     P.Metelskiy, A.Zaitsava   21:18  13:21  21:13 [30']   5-a vieta
      [171] 17:00    S.Jurkevičius, G.Gumbytė
     V.Jonikas, K.Janutaitė     16:21  21:16  21:14 [29']
    [154] 16:30    S.Jurkevičius, G.Gumbytė  
     S.Jurkevičius, G.Gumbytė   18:21  22:20  21:16 [28']  
         
         
       A.Ambrasas, R.Ambrasienė   7-a vieta
      [172] 17:00    A.Ambrasas, R.Ambrasienė
       V.Jonikas, K.Janutaitė   21:16  21:13 [22']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   S.Shyman, D.Zhalianhouskaya    
   S.Shyman, D.Zhalianhouskaya   ->    
    [155] 16:30    D.Mazėtis, A.Kazlienė  
   D.Mazėtis, A.Kazlienė     21:16  19:21  21:12 [24']  
  [138] 15:30    D.Mazėtis, A.Kazlienė    
   R.Kubilius, I.Jakutienė   21:14  21:12 [15']     9-a vieta
      [173] 17:00    A.Mytko, K.Ramanava Baleva
        21:19  15:21  21:18 [24']
   I.Tsybenka, A.Valasiuk    
   I.Tsybenka, A.Valasiuk   ->    
    [156] 16:30    A.Mytko, K.Ramanava Baleva  
   A.Mytko, K.Ramanava Baleva     21:12  21:10 [13']  
   A.Mytko, K.Ramanava Baleva    
    ->    
         
       S.Shyman, D.Zhalianhouskaya   11-a vieta
      [174] 17:00    S.Shyman, D.Zhalianhouskaya
       I.Tsybenka, A.Valasiuk   22:20  21:14 [17']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     R.Kubilius, I.Jakutienė  
     R.Kubilius, I.Jakutienė   ->   13-a vieta
       R.Kubilius, I.Jakutienė
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
SEB arena, Vilnius
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:30 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:00 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 20:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 18:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.