Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas, Data: 2019-06-15, Vieta: Prienai, Prienai . Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai  
Grupė- 40+, Vyrų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Audrius Kepežinskas 
 Aivaras Kvedarauskas 
21
10
21
13
 30'
21
15
21
10
 23'
21
4
21
5
 16'
126/57
69
3
1
2 Raul Linnamagi 
 Indrek Suigusaar 
10
21
13
21
 30'
21
7
21
11
 21'
21
14
21
14
 24'
107/88
19
2
2
3 Kęstutis Krūminas 
 Vidas Pilvinis 
15
21
10
21
 23'
7
21
11
21
 21'
21
12
21
15
 30'
85/111
-26
1
3
4 Mindaugas Juodvalkis 
 Artūras Ščerbakovas 
4
21
5
21
 16'
14
21
14
21
 24'
12
21
15
21
 30'
64/126
-62
0
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Reimo Rajasalu 
 Siim Sarapuu 
24
22
21
13
 31'
21
16
21
16
 30'
87/67
20
2
1
2 Valentinas Bagdanavičius 
 Andžej Mackevič 
22
24
13
21
 31'
21
12
21
13
 22'
77/70
7
1
2
3 Andrei Jaštšuk 
 Aleksei Turkin 
16
21
16
21
 30'
12
21
13
21
 22'
57/84
-27
0
3



2019-06-15  
   1-a vieta
 1    Audrius Kepežinskas,  Aivaras Kvedarauskas  
[185] 16:05   A.Kepežinskas, A.Kvedarauskas
 2    Reimo Rajasalu,  Siim Sarapuu   21:10  21:14 [26']
   



2019-06-15  
   3-a vieta
 3    Raul Linnamagi,  Indrek Suigusaar  
[186] 16:05   R.Linnamagi, I.Suigusaar
 4    Valentinas Bagdanavičius,  Andžej Mackevič   21:15  21:17 [26']
   



2019-06-15  
   5-a vieta
 5    Kęstutis Krūminas,  Vidas Pilvinis  
[187] 16:05   A.Jaštšuk, A.Turkin
 6    Andrei Jaštšuk,  Aleksei Turkin   25:23  12:21  21:11 [32']
   



 
   7-a vieta
 7    Mindaugas Juodvalkis,  Artūras Ščerbakovas  
 M.Juodvalkis, A.Ščerbakovas
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Kavos eros taurė
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
☼ PBL [SE7.EP7]
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 10:00 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.