Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas, Data: 2019-06-15, Vieta: Prienai, Prienai . Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai  
Grupė- 50+, Vyrų dvejetas, dalyvių- 5, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Sigitas Galentas 
 Arūnas Vizgirda 
12
21
15
21
 22'
12
21
21
19
18
21
 39'
78/103
-25
0
3
2 Eduard Greef 
 Sergei Jeremejev 
21
12
21
15
 22'
22
20
15
21
21
13
 39'
100/81
19
2
1
3 Artis Klavinš 
 Olafs Kruzmetra 
21
12
19
21
21
18
 39'
20
22
21
15
13
21
 39'
115/109
6
1
2

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Arnoldas Slušnys 
 Gintautas Šiaučiūnas 
21
8
21
9
 25'
42/17
25
1
1
2 Māris Avotiņš 
 Edgars Kupfers 
8
21
9
21
 25'
17/42
-25
0
2



2019-06-15  
   1-a vieta
 2    Arnoldas Slušnys,  Gintautas Šiaučiūnas  
[183] 16:05   E.Greef, S.Jeremejev
 3    Eduard Greef,  Sergei Jeremejev   21:13  24:22 [25']
   



2019-06-15  
   3-a vieta
 4    Māris Avotiņš,  Edgars Kupfers  
[184] 16:05   A.Klavinš, O.Kruzmetra
 5    Artis Klavinš,  Olafs Kruzmetra   21:16  21:16 [31']
   



 
   5-a vieta
 1    Sigitas Galentas,  Arūnas Vizgirda  
 S.Galentas, A.Vizgirda
 6       ->
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17 
     U-13 
     U-11 
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Kelmė International
2019-09-07 09:30 2019-09-07 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.