Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Palangos stinta 2019, Data: 2019-02-09, Vieta: Palangos SC, Palanga  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-02-09 2019-02-09 2019-02-09  
 1   Lorena Valantiejienė ,   Dovilė Ruzvaltienė   Dėl 1-4 vietų    
[5] 09:40   L.Valantiejienė, D.Ruzvaltienė    
 8   Violeta Slušnienė ,   Loreta Šiaučiūnienė    21:15  21:15 [21']    
  [15] 10:30   L.Valantiejienė, D.Ruzvaltienė  
 5   Irena Peleckienė ,   Diana Vizgirdienė      15:21  21:17  21:12 [37']  
[6] 09:40   J.Bilienė, F.Gedminaitė    
 4   Jurgita Bilienė ,   Fausta Gedminaitė    15:21  21:17  21:16 [35']    1-a vieta
    [25] 11:20   L.Valantiejienė, D.Ruzvaltienė
 3   Toma Mackevičienė ,   Sandra Čečkauskienė        21:17  21:15 [23']
[7] 09:40   T.Mackevičienė, S.Čečkauskienė    
 6   Eglė Gedminienė ,   Ingrida Savickienė    21:10  21:12 [21']    
  [16] 10:30   A.Kasparavičienė, J.Vadeikienė  
 7   Edvina Gusarovaitė ,   Klaudija Pleškytė      14:21  21:11  23:21 [32']  
[8] 09:40   A.Kasparavičienė, J.Vadeikienė    
 2   Aldona Kasparavičienė ,   Judita Vadeikienė    21:14  24:22 [27']    
     
     J.Bilienė, F.Gedminaitė  3-a vieta
  [26] 11:20   J.Bilienė, F.Gedminaitė
   T.Mackevičienė, S.Čečkauskienė   18:21  22:20  21:16 [43']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė    
  [17] 10:40   I.Peleckienė, D.Vizgirdienė  
   I.Peleckienė, D.Vizgirdienė   21:10  23:21 [22']  5-a vieta
    [27] 11:45   I.Peleckienė, D.Vizgirdienė
   E.Gedminienė, I.Savickienė     12:21  21:12  23:21 [29']
  [18] 10:40   E.Gusarovaitė, K.Pleškytė  
   E.Gusarovaitė, K.Pleškytė   21:8  21:14 [14']  
       
       
     V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė  7-a vieta
    [28] 11:45   V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė
     E.Gedminienė, I.Savickienė   18:21  21:16  21:18 [34']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 
PBL (7 etapas)
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Prienų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Prienai, Prienai
Kavos eros taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B 
     Suaug D 
     U-15 
     U-11 
Badmintono akademijos vaikų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17 
     U-13 
„Žalgirio“ jaunimo pirmenybės
2019-05-03 10:00 2019-05-03 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 09:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17 
     U-13 
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Velykinis "Volano" badmintono turnyras
2019-04-20 10:00 2019-04-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2019-04-13 10:00 2019-04-14 18:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.