Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Palangos stinta 2019, Data: 2019-02-09, Vieta: Palangos SC, Palanga  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-02-09 2019-02-09 2019-02-09 2019-02-09  
 1   Mindaugas Dagilis 
 Agnė Šafranovičiūtė 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Dagilis, A.Šafranovičiūtė      
 16       ->      
  [63] 15:20   M.Dagilis, A.Šafranovičiūtė    
 9   Giedrius Stasiulis 
 Neringa Martinavičiūtė 
    19:21  22:20  21:14 [29']    
[46] 13:40   T.Petrošius, A.Kasparavičienė      
 8   Tomas Petrošius 
 Aldona Kasparavičienė 
  21:13  22:20 [22']      
    [81] 17:00   M.Dagilis, A.Šafranovičiūtė  
 5   Mamertas Noreika 
 Lorena Valantiejienė 
      21:12  21:9 [17']  
[47] 13:40   M.Noreika, L.Valantiejienė      
 12   Mindaugas Jarošaitis 
 Modesta Bogužaitė 
  21:14  21:15 [20']      
  [64] 15:20   R.Bilius, J.Bilienė    
 13         21:19  21:13 [22']    
 R.Bilius, J.Bilienė      
 4   Ramūnas Bilius 
 Jurgita Bilienė 
  ->       1-a vieta
      [90] 17:50   L.Supronas, D.Ruzvaltienė
 3   Linas Supronas 
 Dovilė Ruzvaltienė 
        21:19  22:20 [22']
 L.Supronas, D.Ruzvaltienė      
 14       ->      
  [65] 15:20   L.Supronas, D.Ruzvaltienė    
 11   Audrius Petravičius 
 Fausta Gedminaitė 
    21:14  21:13 [22']    
[48] 13:40   A.Petravičius, F.Gedminaitė      
 6   Artūras Nareika 
 Kristina Nareikienė 
  19:21  21:14  21:11 [32']      
    [82] 17:00   L.Supronas, D.Ruzvaltienė  
 7   Gabrielius Vaičiulis 
 Sandra Čečkauskienė 
      21:16  21:11 [21']  
[49] 13:40   L.Zavadskis, I.Vidzėnienė      
 10   Linas Zavadskis 
 Ieva Vidzėnienė 
  21:18  21:14 [22']      
  [66] 15:45   L.Zavadskis, I.Vidzėnienė    
 15         21:10  21:17 [21']    
 V.Martinkus, J.Vadeikienė      
 2   Vidas Martinkus 
 Judita Vadeikienė 
  ->    R.Bilius, J.Bilienė   3-a vieta
      [91] 18:15   L.Zavadskis, I.Vidzėnienė
       L.Zavadskis, I.Vidzėnienė   21:17  21:14 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     T.Petrošius, A.Kasparavičienė    
    [83] 17:25   T.Petrošius, A.Kasparavičienė  
     M.Noreika, L.Valantiejienė   16:21  22:20  21:16 [30']   5-a vieta
     
     A.Petravičius, F.Gedminaitė     ->
    [84] 17:25   A.Petravičius, F.Gedminaitė  
     V.Martinkus, J.Vadeikienė   21:19  17:21  21:19 [37']  
         
         
       M.Noreika, L.Valantiejienė   7-a vieta
     
       V.Martinkus, J.Vadeikienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Stasiulis, N.Martinavičiūtė    
   G.Stasiulis, N.Martinavičiūtė   ->    
    [67] 15:45   G.Stasiulis, N.Martinavičiūtė  
   M.Jarošaitis, M.Bogužaitė     21:12  21:18 [23']  
   M.Jarošaitis, M.Bogužaitė    
    ->     9-a vieta
      [85] 17:25   G.Stasiulis, N.Martinavičiūtė
        21:13  21:17 [25']
   A.Nareika, K.Nareikienė    
   A.Nareika, K.Nareikienė   ->    
    [68] 15:45   G.Vaičiulis, S.Čečkauskienė  
   G.Vaičiulis, S.Čečkauskienė     21:15  21:13 [21']  
   G.Vaičiulis, S.Čečkauskienė    
    ->    
         
       M.Jarošaitis, M.Bogužaitė   11-a vieta
     
       A.Nareika, K.Nareikienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
CBC JUNIOR 2019 (N2)
2019-03-02 10:00 2019-03-02 22:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
„Badmintono maratonas“
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Cj ir Dj)
2019-02-23 10:00 2019-02-23 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
Vienetų turnyras
2019-02-16 10:00 2019-02-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV  
Šeimų turnyras 2019
2019-02-16 10:00 2019-02-16 21:00
Kanes arena, Šiauliai
     Mėgėjai    VD    MX  
     Mėgėjai B    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Palangos stinta 2019
2019-02-09 09:15 2019-02-09 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2019-02-09 10:00 2019-02-09 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    D    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
CBC JUNIOR 2019 (N1)
2019-02-09 10:00 2019-02-09 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.