Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Palangos stinta 2019, Data: 2019-02-09, Vieta: Palangos SC, Palanga  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-02-09 2019-02-09 2019-02-09 2019-02-09  
 1   Mindaugas Dagilis 
 Agnė Šafranovičiūtė 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Dagilis, A.Šafranovičiūtė      
 16       ->      
  [63] 15:20   M.Dagilis, A.Šafranovičiūtė    
 9   Giedrius Stasiulis 
 Neringa Martinavičiūtė 
    19:21  22:20  21:14 [29']    
[46] 13:40   T.Petrošius, A.Kasparavičienė      
 8   Tomas Petrošius 
 Aldona Kasparavičienė 
  21:13  22:20 [22']      
    [81] 17:00   M.Dagilis, A.Šafranovičiūtė  
 5   Mamertas Noreika 
 Lorena Valantiejienė 
      21:12  21:9 [17']  
[47] 13:40   M.Noreika, L.Valantiejienė      
 12   Mindaugas Jarošaitis 
 Modesta Bogužaitė 
  21:14  21:15 [20']      
  [64] 15:20   R.Bilius, J.Bilienė    
 13         21:19  21:13 [22']    
 R.Bilius, J.Bilienė      
 4   Ramūnas Bilius 
 Jurgita Bilienė 
  ->       1-a vieta
      [90] 17:50   L.Supronas, D.Ruzvaltienė
 3   Linas Supronas 
 Dovilė Ruzvaltienė 
        21:19  22:20 [22']
 L.Supronas, D.Ruzvaltienė      
 14       ->      
  [65] 15:20   L.Supronas, D.Ruzvaltienė    
 11   Audrius Petravičius 
 Fausta Gedminaitė 
    21:14  21:13 [22']    
[48] 13:40   A.Petravičius, F.Gedminaitė      
 6   Artūras Nareika 
 Kristina Nareikienė 
  19:21  21:14  21:11 [32']      
    [82] 17:00   L.Supronas, D.Ruzvaltienė  
 7   Gabrielius Vaičiulis 
 Sandra Čečkauskienė 
      21:16  21:11 [21']  
[49] 13:40   L.Zavadskis, I.Vidzėnienė      
 10   Linas Zavadskis 
 Ieva Vidzėnienė 
  21:18  21:14 [22']      
  [66] 15:45   L.Zavadskis, I.Vidzėnienė    
 15         21:10  21:17 [21']    
 V.Martinkus, J.Vadeikienė      
 2   Vidas Martinkus 
 Judita Vadeikienė 
  ->    R.Bilius, J.Bilienė   3-a vieta
      [91] 18:15   L.Zavadskis, I.Vidzėnienė
       L.Zavadskis, I.Vidzėnienė   21:17  21:14 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     T.Petrošius, A.Kasparavičienė    
    [83] 17:25   T.Petrošius, A.Kasparavičienė  
     M.Noreika, L.Valantiejienė   16:21  22:20  21:16 [30']   5-a vieta
     
     A.Petravičius, F.Gedminaitė     ->
    [84] 17:25   A.Petravičius, F.Gedminaitė  
     V.Martinkus, J.Vadeikienė   21:19  17:21  21:19 [37']  
         
         
       M.Noreika, L.Valantiejienė   7-a vieta
     
       V.Martinkus, J.Vadeikienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Stasiulis, N.Martinavičiūtė    
   G.Stasiulis, N.Martinavičiūtė   ->    
    [67] 15:45   G.Stasiulis, N.Martinavičiūtė  
   M.Jarošaitis, M.Bogužaitė     21:12  21:18 [23']  
   M.Jarošaitis, M.Bogužaitė    
    ->     9-a vieta
      [85] 17:25   G.Stasiulis, N.Martinavičiūtė
        21:13  21:17 [25']
   A.Nareika, K.Nareikienė    
   A.Nareika, K.Nareikienė   ->    
    [68] 15:45   G.Vaičiulis, S.Čečkauskienė  
   G.Vaičiulis, S.Čečkauskienė     21:15  21:13 [21']  
   G.Vaičiulis, S.Čečkauskienė    
    ->    
         
       M.Jarošaitis, M.Bogužaitė   11-a vieta
     
       A.Nareika, K.Nareikienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 
PBL (7 etapas)
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Prienų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Prienai, Prienai
Kavos eros taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B 
     Suaug D 
     U-15 
     U-11 
Badmintono akademijos vaikų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
SEB arena, Vilnius
„Žalgirio“ jaunimo pirmenybės
2019-05-03 10:00 2019-05-03 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 09:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17 
     U-13 
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Velykinis "Volano" badmintono turnyras
2019-04-20 10:00 2019-04-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2019-04-13 10:00 2019-04-14 18:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.