Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Palangos stinta 2019, Data: 2019-02-09, Vieta: Palangos SC, Palanga  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-02-09 2019-02-09 2019-02-09 2019-02-09  
 1   Egidijus Peleckis 
 Arūnas Vizgirda 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Peleckis, A.Vizgirda      
 16       ->      
  [103] 19:30   E.Peleckis, A.Vizgirda    
 9   Viktoras Grigorjevas 
 Kęstutis Kučinskas 
    21:17  21:14 [24']    
[95] 18:40   V.Grigorjevas, K.Kučinskas      
 8   Audrius Butkus 
 Darius Likas 
  21:19  21:15 [27']      
    [116] 20:45   E.Peleckis, A.Vizgirda  
 5   Tautvydas Paliulis 
 Arturas Žvilauskas 
      17:21  21:13  22:20 [51']  
 T.Paliulis, A.Žvilauskas      
 12       ->      
  [104] 19:30   T.Paliulis, A.Žvilauskas    
 13         17:21  21:17  21:19 [29']    
 T.Dargis, T.Jarutis      
 4   Tadas Dargis 
 Tadas Jarutis 
  ->       1-a vieta
      [125] 21:35   D.Kumar, Ž.Sabulis
 3   Vitalij Krasovskij 
 Artūras Pičiacha 
        21:8 [12']
 V.Krasovskij, A.Pičiacha      
 14       ->      
  [105] 19:30   V.Krasovskij, A.Pičiacha    
 11         17:21  21:15  21:16 [35']    
 E.Gedminas, E.Gusarovas      
 6   Evaldas Gedminas 
 Edgaras Gusarovas 
  ->      
    [117] 20:45   D.Kumar, Ž.Sabulis  
 7   Artūras Ščerbakovas 
 Giedrius Lukošius 
      19:21  21:15  21:10 [39']  
[96] 18:40   D.Kumar, Ž.Sabulis      
 10   Devender Kumar 
 Žanas Sabulis 
  21:9  21:10 [20']      
  [106] 19:30   D.Kumar, Ž.Sabulis    
 15         21:15  21:16 [21']    
 G.Šiaučiūnas, M.Juodvalkis      
 2   Gintautas Šiaučiūnas 
 Mindaugas Juodvalkis 
  ->    T.Paliulis, A.Žvilauskas   3-a vieta
      [126] 21:35   V.Krasovskij, A.Pičiacha
       V.Krasovskij, A.Pičiacha   21:12  15:21  21:19 [58']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Grigorjevas, K.Kučinskas    
    [118] 20:45   T.Dargis, T.Jarutis  
     T.Dargis, T.Jarutis   21:19  16:21  21:16 [35']   5-a vieta
      [127] 22:00   E.Gedminas, E.Gusarovas
     E.Gedminas, E.Gusarovas     17:21  21:15  21:13 [54']
    [119] 21:10   E.Gedminas, E.Gusarovas  
     G.Šiaučiūnas, M.Juodvalkis   21:17  18:21  21:13 [31']  
         
         
       V.Grigorjevas, K.Kučinskas   7-a vieta
      [128] 22:00   G.Šiaučiūnas, M.Juodvalkis
       G.Šiaučiūnas, M.Juodvalkis   21:14  21:13 [20']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Butkus, D.Likas    
   A.Butkus, D.Likas   ->    
     A.Butkus, D.Likas  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [107] 19:55   A.Butkus, D.Likas
        19:21  21:17  21:19 [37']
   .    
    ->    
     A.Ščerbakovas, G.Lukošius  
   A.Ščerbakovas, G.Lukošius     ->  
   A.Ščerbakovas, G.Lukošius    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 
PBL (7 etapas)
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Prienų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Prienai, Prienai
Kavos eros taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B 
     Suaug D 
     U-15 
     U-11 
Badmintono akademijos vaikų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17 
     U-13 
„Žalgirio“ jaunimo pirmenybės
2019-05-03 10:00 2019-05-03 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 09:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17 
     U-13 
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Velykinis "Volano" badmintono turnyras
2019-04-20 10:00 2019-04-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2019-04-13 10:00 2019-04-14 18:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.