Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Palangos stinta 2019, Data: 2019-02-09, Vieta: Palangos SC, Palanga  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-02-09 2019-02-09 2019-02-09 2019-02-09  
 1   Arūnas Vizgirda 
 Diana Vizgirdienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Vizgirda, D.Vizgirdienė      
 16       ->      
  [56] 14:30   A.Vizgirda, D.Vizgirdienė    
 9   Giedrius Lukošius 
 Ernesta Grigeliūnienė 
    21:13  21:16 [19']    
[39] 12:50   M.Juodvalkis, I.Ketvirtienė      
 8   Mindaugas Juodvalkis 
 Ieva Ketvirtienė 
  21:17  20:22  21:18 [24']      
    [75] 16:35   A.Vizgirda, D.Vizgirdienė  
 5   Kęstutis Krūminas 
 Violeta Slušnienė 
      21:19  21:16 [24']  
[40] 12:50   K.Krūminas, V.Slušnienė      
 12   Tautvydas Paliulis 
 Dalia Bogatko 
  22:20  21:18 [24']      
  [57] 14:30   K.Krūminas, V.Slušnienė    
 13   Artūras Buzas 
 Ingrida Savickienė 
    21:5  15:21  21:15 [27']    
[41] 13:15   A.Buzas, I.Savickienė      
 4   Vitalij Krasovskij 
 Jolanta Sereckienė 
  21:18  21:16 [23']       1-a vieta
      [88] 17:50   E.Gusarovas, E.Gusarovaitė
 3   Gintautas Šiaučiūnas 
 Loreta Šiaučiūnienė 
        21:12  21:18 [23']
[42] 13:15   G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė      
 14   Steponas Januška 
 Rima Januškienė 
  23:21  21:15 [24']      
  [58] 14:55   G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė    
 11   Žanas Sabulis 
 Monika Petreikytė 
    21:17  21:18 [23']    
[43] 13:15   Ž.Sabulis, M.Petreikytė      
 6   Paulius Bareika 
 Renata Platakytė 
  21:17  21:17 [22']      
    [76] 16:35   E.Gusarovas, E.Gusarovaitė  
 7   Evaldas Gedminas 
 Eglė Gedminienė 
      21:15  21:10 [21']  
[44] 13:15   A.Pičiacha, V.Martinkienė      
 10   Artūras Pičiacha 
 Vaida Martinkienė 
  21:7  21:7 [18']      
  [59] 14:55   E.Gusarovas, E.Gusarovaitė    
 15   Edgaras Gusarovas 
 Edvina Gusarovaitė 
    21:15  21:14 [21']    
[45] 13:40   E.Gusarovas, E.Gusarovaitė      
 2   Egidijus Peleckis 
 Irena Peleckienė 
  21:16  21:10 [19']    K.Krūminas, V.Slušnienė   3-a vieta
      [89] 17:50   G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė
       G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė   21:13  21:16 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Juodvalkis, I.Ketvirtienė    
    [77] 16:35   M.Juodvalkis, I.Ketvirtienė  
     A.Buzas, I.Savickienė   21:9  22:20 [22']   5-a vieta
     
     Ž.Sabulis, M.Petreikytė     ->
    [78] 16:35   A.Pičiacha, V.Martinkienė  
     A.Pičiacha, V.Martinkienė   12:21  21:8  21:15 [27']  
         
         
       A.Buzas, I.Savickienė   7-a vieta
     
       Ž.Sabulis, M.Petreikytė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Lukošius, E.Grigeliūnienė    
   G.Lukošius, E.Grigeliūnienė   ->    
    [79] 17:00   G.Lukošius, E.Grigeliūnienė  
   T.Paliulis, D.Bogatko     16:21  21:17  26:24 [38']  
  [60] 14:55   V.Krasovskij, J.Sereckienė    
   V.Krasovskij, J.Sereckienė   21:16  21:13 [22']     9-a vieta
     
   S.Januška, R.Januškienė       ->
  [61] 14:55   P.Bareika, R.Platakytė    
   P.Bareika, R.Platakytė   22:20  21:15 [24']    
    [80] 17:00   P.Bareika, R.Platakytė  
   E.Gedminas, E.Gedminienė     22:20  24:22 [24']  
  [62] 15:20   E.Peleckis, I.Peleckienė    
   E.Peleckis, I.Peleckienė   21:19  21:12 [22']    
         
       V.Krasovskij, J.Sereckienė   11-a vieta
     
       E.Peleckis, I.Peleckienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     T.Paliulis, D.Bogatko  
     T.Paliulis, D.Bogatko   ->   13-a vieta
     
     S.Januška, R.Januškienė     ->
     
     E.Gedminas, E.Gedminienė   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
CBC JUNIOR 2019 (N2)
2019-03-02 10:00 2019-03-02 22:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
„Badmintono maratonas“
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Cj ir Dj)
2019-02-23 10:00 2019-02-23 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
Vienetų turnyras
2019-02-16 10:00 2019-02-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV  
Šeimų turnyras 2019
2019-02-16 10:00 2019-02-16 21:00
Kanes arena, Šiauliai
     Mėgėjai    VD    MX  
     Mėgėjai B    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Palangos stinta 2019
2019-02-09 09:15 2019-02-09 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2019-02-09 10:00 2019-02-09 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    D    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
CBC JUNIOR 2019 (N1)
2019-02-09 10:00 2019-02-09 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.