Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Palangos stinta 2019, Data: 2019-02-09, Vieta: Palangos SC, Palanga  
Grupė- Suaug E, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-02-09 2019-02-09 2019-02-09 2019-02-09  
 1   Tadas Jarutis 
 Jolita Pilypaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 T.Jarutis, J.Pilypaitė      
 16       ->      
  [50] 14:05   T.Jarutis, J.Pilypaitė    
 9   Kęstutis Kučinskas 
 Toma Jančiauskienė 
    21:18  16:21  21:18 [31']    
[33] 12:25   S.Noreika, L.Vainorienė      
 8   Saulius Noreika 
 Liuda Vainorienė 
  21:16  21:15 [25']      
    [69] 15:45   D.Kumar, S.Kliaubienė  
 5   Tadas Dargis 
 Sigita Flaksienė 
      21:12  21:15 [21']  
[34] 12:25   T.Dargis, S.Flaksienė      
 12   Tomas Čiplys 
 Ineta Šypalė 
  21:13  21:12 [20']      
  [51] 14:05   D.Kumar, S.Kliaubienė    
 13   Ramūnas Balvočius 
 Jurga Misiuvienė 
    11:21  21:11  21:15 [30']    
[35] 12:25   D.Kumar, S.Kliaubienė      
 4   Devender Kumar 
 Skaistė Kliaubienė 
  21:10  21:12 [19']       1-a vieta
      [86] 17:25   D.Kumar, S.Kliaubienė
 3   Aloyzas Jarošaitis 
 Zita Jarošaitienė 
        21:16  22:20 [27']
[36] 12:25   A.Jarošaitis, Z.Jarošaitienė      
 14   Simonas Paulauskas 
 Sandra Bučiūtė-Paulauskienė 
  21:7  21:17 [21']      
  [52] 14:05   D.Likas, V.Zonytė    
 11   Viktoras Grigorjevas 
 Aistė Vainoraitė 
    13:21  21:8  21:13 [29']    
[37] 12:50   D.Likas, V.Zonytė      
 6   Darius Likas 
 Viktorija Zonytė 
  21:14  21:13 [22']      
    [70] 15:45   R.Gricius, K.Pleškytė  
 7   Rimantas Gricius 
 Klaudija Pleškytė 
      21:14  21:16 [22']  
[38] 12:50   R.Gricius, K.Pleškytė      
 10   Saulius Pocevičius 
 Irina Baidenko 
  21:11  21:12 [21']      
  [53] 14:05   R.Gricius, K.Pleškytė    
 15         21:10  21:9 [22']    
 A.Ščerbakovas, R.Staupelienė      
 2   Artūras Ščerbakovas 
 Renata Staupelienė 
  ->    T.Jarutis, J.Pilypaitė   3-a vieta
      [87] 17:50   T.Jarutis, J.Pilypaitė
       D.Likas, V.Zonytė   21:17  21:14 [22']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Noreika, L.Vainorienė    
    [71] 16:10   T.Dargis, S.Flaksienė  
     T.Dargis, S.Flaksienė   21:15  21:17 [22']   5-a vieta
     
     A.Jarošaitis, Z.Jarošaitienė     ->
    [72] 16:10   A.Jarošaitis, Z.Jarošaitienė  
     A.Ščerbakovas, R.Staupelienė   21:16  21:11 [22']  
         
         
       S.Noreika, L.Vainorienė   7-a vieta
     
       A.Ščerbakovas, R.Staupelienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   K.Kučinskas, T.Jančiauskienė    
   K.Kučinskas, T.Jančiauskienė   ->    
    [73] 16:10   R.Balvočius, J.Misiuvienė  
   T.Čiplys, I.Šypalė     21:18  21:19 [17']  
  [54] 14:30   R.Balvočius, J.Misiuvienė    
   R.Balvočius, J.Misiuvienė   21:17  21:17 [24']     9-a vieta
     
   S.Paulauskas, S.Bučiūtė-Paulauskienė       ->
  [55] 14:30   V.Grigorjevas, A.Vainoraitė    
   V.Grigorjevas, A.Vainoraitė   21:15  21:7 [20']    
    [74] 16:10   V.Grigorjevas, A.Vainoraitė  
   S.Pocevičius, I.Baidenko     21:18  21:10 [19']  
   S.Pocevičius, I.Baidenko    
    ->    
         
       K.Kučinskas, T.Jančiauskienė   11-a vieta
     
       S.Pocevičius, I.Baidenko   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     T.Čiplys, I.Šypalė  
     T.Čiplys, I.Šypalė   ->   13-a vieta
     
     S.Paulauskas, S.Bučiūtė-Paulauskienė     ->
     S.Paulauskas, S.Bučiūtė-Paulauskienė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
CBC JUNIOR 2019 (N2)
2019-03-02 10:00 2019-03-02 22:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
„Badmintono maratonas“
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Cj ir Dj)
2019-02-23 10:00 2019-02-23 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
Vienetų turnyras
2019-02-16 10:00 2019-02-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV  
Šeimų turnyras 2019
2019-02-16 10:00 2019-02-16 21:00
Kanes arena, Šiauliai
     Mėgėjai    VD    MX  
     Mėgėjai B    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Palangos stinta 2019
2019-02-09 09:15 2019-02-09 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2019-02-09 10:00 2019-02-09 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    D    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
CBC JUNIOR 2019 (N1)
2019-02-09 10:00 2019-02-09 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.