Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos veteranų čempionatas, Data: 2019-12-07, Vieta: RIO arena, Kaunas  
Grupė- 35+, Moterų dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-12-07 2019-12-07 2019-12-07 2019-12-07  
 1   Jelena Ramaneckienė 
 Giedrė Dapkuvienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 J.Ramaneckienė, G.Dapkuvienė      
 16       ->      
   J.Ramaneckienė, G.Dapkuvienė    
 9         ->    
 .      
 8       ->      
    [16] 09:45   J.Ramaneckienė, G.Dapkuvienė  
 5   Asta Bačkaitienė 
 Vaiva Kelečienė 
      21:3  21:7 [17']  
 A.Bačkaitienė, V.Kelečienė      
 12       ->      
  [7] 09:00   S.Zinkevičienė, S.Čalkina    
 13         21:16  21:7 [25']    
 S.Zinkevičienė, S.Čalkina      
 4   Sonata Zinkevičienė 
 Svetlana Čalkina 
  ->       1-a vieta
      [25] 10:10   J.Ramaneckienė, G.Dapkuvienė
 3   Sandra Čečkauskienė 
 Ramunė Petrošienė 
        21:8  21:6 [15']
 S.Čečkauskienė, R.Petrošienė      
 14       ->      
  [8] 09:20   S.Čečkauskienė, R.Petrošienė    
 11   Jolanta Molienė 
 Nadežda Lipa 
    21:5  21:19 [19']    
[1] 09:00   R.Šidlauskienė, J.Živatkauskaitė      
 6   Rima Šidlauskienė 
 Jorūnė Živatkauskaitė 
  21:13  21:17 [28']      
    [17] 09:45   S.Čečkauskienė, R.Petrošienė  
 7   Laima Chomskytė 
 Vaida Daugėlienė 
      21:16  16:21  21:19 [37']  
[2] 09:00   K.Kisieliūtė, R.Žigienė      
 10   Kristina Kisieliūtė 
 Rūta Žigienė 
  21:18  21:14 [26']      
  [9] 09:20   Ž.Šeškevičienė, A.Pakšytė    
 15         21:9  21:6 [22']    
 Ž.Šeškevičienė, A.Pakšytė      
 2   Živilė Šeškevičienė 
 Aurelija Pakšytė 
  ->    S.Zinkevičienė, S.Čalkina   3-a vieta
      [26] 10:10   Ž.Šeškevičienė, A.Pakšytė
       Ž.Šeškevičienė, A.Pakšytė   21:14  21:15 [28']
         
      Dėl 5-8 vietos    
       
     A.Bačkaitienė, V.Kelečienė  
     A.Bačkaitienė, V.Kelečienė   ->   5-a vieta
      [27] 10:10   A.Bačkaitienė, V.Kelečienė
     R.Šidlauskienė, J.Živatkauskaitė     21:19  21:18 [26']
    [18] 09:45   R.Šidlauskienė, J.Živatkauskaitė  
     K.Kisieliūtė, R.Žigienė   21:13  21:16 [21']  
         
         
        7-a vieta
       K.Kisieliūtė, R.Žigienė
       K.Kisieliūtė, R.Žigienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       J.Molienė, N.Lipa
        ->
   J.Molienė, N.Lipa    
   J.Molienė, N.Lipa   ->    
    [19] 09:45   J.Molienė, N.Lipa  
   L.Chomskytė, V.Daugėlienė     18:21  21:18  21:19 [38']  
   L.Chomskytė, V.Daugėlienė    
    ->    
         
        11-a vieta
       L.Chomskytė, V.Daugėlienė
       L.Chomskytė, V.Daugėlienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 10:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.