Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos veteranų čempionatas, Data: 2019-12-07, Vieta: RIO arena, Kaunas  
Grupė- 35+, Mišrus dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-12-07 2019-12-07 2019-12-07 2019-12-07  
 1  Andžej Mackevič 
 Jelena Ramaneckienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Mackevič, J.Ramaneckienė      
 16       ->      
  [51] 11:55   A.Mackevič, J.Ramaneckienė    
 9  Mindaugas Danys 
 Laima Chomskytė 
    21:7  21:8 [20']    
[33] 10:35   M.Povilaitis, V.Daugėlienė      
 8  Martynas Povilaitis 
 Vaida Daugėlienė 
  21:9  19:21  22:20 [36']      
    [68] 12:45   A.Mackevič, J.Ramaneckienė  
 5  Mindaugas Trybas 
 Svetlana Čalkina 
      21:14  22:20 [25']  
[34] 10:35   M.Trybas, S.Čalkina      
 12  Audrius Butkus 
 Vaiva Kelečienė 
  21:14  21:8 [20']      
  [52] 11:55   M.Trybas, S.Čalkina    
 13  Lauras Žibūda 
 Nadežda Lipa 
    21:19  21:19 [23']    
[35] 10:35   D.Rumšys, N.Brazauskienė      
 4  Donatas Rumšys 
 Neringa Brazauskienė 
  21:14  21:17 [19']       1-a vieta
      [86] 14:05   A.Kvedarauskas, A.Pakšytė
 3  Paulius Jūras 
 Giedrė Dapkuvienė 
        21:16  19:21  21:16 [35']
[36] 11:05   P.Jūras, G.Dapkuvienė      
 14  Nerijus Molis 
 Jolanta Molienė 
  21:7  21:13 [19']      
  [53] 11:55   P.Jūras, G.Dapkuvienė    
 11  Jonas Seniūnas 
 Kristina Kisieliūtė 
    21:14  21:19 [26']    
[37] 11:05   J.Gatelis, S.Čečkauskienė      
 6  Jovitas Gatelis 
 Sandra Čečkauskienė 
  21:6  18:21  21:17 [35']      
    [69] 12:45   A.Kvedarauskas, A.Pakšytė  
 7  Kristijonas Jucys 
 Jorūnė Živatkauskaitė 
      21:17  21:16 [24']  
[38] 11:05   K.Jucys, J.Živatkauskaitė      
 10  Mindaugas Butautas 
 Ernesta Grigeliūnienė 
  21:9  21:15 [21']      
  [54] 11:55   A.Kvedarauskas, A.Pakšytė    
 15  Mindaugas Narkus 
 Rima Šidlauskienė 
    21:5  21:7 [20']    
[39] 11:05   A.Kvedarauskas, A.Pakšytė      
 2  Aivaras Kvedarauskas 
 Aurelija Pakšytė 
  21:8  21:6 [16']    M.Trybas, S.Čalkina   3-a vieta
      [87] 14:05   M.Trybas, S.Čalkina
       P.Jūras, G.Dapkuvienė   9:21  21:16  21:17 [35']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Povilaitis, V.Daugėlienė    
    [70] 12:45   D.Rumšys, N.Brazauskienė  
     D.Rumšys, N.Brazauskienė   25:23  21:19 [29']   5-a vieta
      [88] 14:05   D.Rumšys, N.Brazauskienė
     J.Gatelis, S.Čečkauskienė     21:17  21:10 [19']
    [71] 13:15   J.Gatelis, S.Čečkauskienė  
     K.Jucys, J.Živatkauskaitė   18:21  21:14  21:13 [32']  
         
         
       M.Povilaitis, V.Daugėlienė   7-a vieta
     
       K.Jucys, J.Živatkauskaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Danys, L.Chomskytė    
   M.Danys, L.Chomskytė   ->    
    [72] 13:15   M.Danys, L.Chomskytė  
   A.Butkus, V.Kelečienė     21:15  21:18 [26']  
  [55] 11:55   A.Butkus, V.Kelečienė    
   L.Žibūda, N.Lipa   21:16  21:12 [20']     9-a vieta
      [89] 14:05   M.Danys, L.Chomskytė
   N.Molis, J.Molienė       16:21  21:17  21:14 [34']
  [56] 11:55   J.Seniūnas, K.Kisieliūtė    
   J.Seniūnas, K.Kisieliūtė   21:15  21:15 [23']    
    [73] 13:15   J.Seniūnas, K.Kisieliūtė  
   M.Butautas, E.Grigeliūnienė     22:20  21:8 [26']  
  [57] 12:20   M.Narkus, R.Šidlauskienė    
   M.Narkus, R.Šidlauskienė   21:12  21:18 [23']    
         
       A.Butkus, V.Kelečienė   11-a vieta
     
       M.Narkus, R.Šidlauskienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     L.Žibūda, N.Lipa  
     L.Žibūda, N.Lipa   ->   13-a vieta
     
     N.Molis, J.Molienė     ->
     
     M.Butautas, E.Grigeliūnienė   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 114 115 
Everesta -JSO Kalėdinis turnyras
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
RIO arena, Kaunas
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.