Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos veteranų čempionatas, Data: 2019-12-07, Vieta: RIO arena, Kaunas  
Grupė- 45+, Vyrų dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-12-07 2019-12-07 2019-12-07 2019-12-07  
 1   Laimonas Vaškevičius 
 Vygantas Garmus 
  Dėl 1-8 vietos      
 L.Vaškevičius, V.Garmus      
 16       ->      
   L.Vaškevičius, V.Garmus    
 9         ->    
 .      
 8       ->      
    [131] 16:40   L.Vaškevičius, V.Garmus  
 5   Albertas Rimkus 
 Audrius Vilčinskas 
      21:16  21:17 [28']  
 A.Rimkus, A.Vilčinskas      
 12       ->      
  [118] 15:50   S.Stravinskas, A.Kepežinskas    
 13         21:15  21:9 [23']    
 S.Stravinskas, A.Kepežinskas      
 4   Salvijus Stravinskas 
 Algirdas Kepežinskas 
  ->       1-a vieta
      [145] 17:35   L.Vaškevičius, V.Garmus
 3   Evaldas Čižinauskas 
 Nidas Kijauskas 
        21:8  21:13 [23']
 E.Čižinauskas, N.Kijauskas      
 14       ->      
  [119] 15:50   E.Čižinauskas, N.Kijauskas    
 11   Audrius Butkus 
 Darius Likas 
    21:15  21:13 [23']    
[101] 14:55   M.Danys, S.Eibukas      
 6   Mindaugas Danys 
 Saulius Eibukas 
  21:13  21:17 [24']      
    [132] 16:40   A.Kordušas, M.Stankevičius  
 7   Oridijus Čaplikas 
 Mantas Zinkevičius 
      21:14  21:19 [26']  
[102] 14:55   O.Čaplikas, M.Zinkevičius      
 10   Žanas Ramonas 
 Vilimas Šimkus 
  25:23  21:23  21:19 [41']      
  [120] 16:15   A.Kordušas, M.Stankevičius    
 15         21:16  21:23  21:11 [29']    
 A.Kordušas, M.Stankevičius      
 2   Andrius Kordušas 
 Marijus Stankevičius 
  ->    S.Stravinskas, A.Kepežinskas   3-a vieta
      [146] 17:35   S.Stravinskas, A.Kepežinskas
       E.Čižinauskas, N.Kijauskas   17:21  21:17  21:15 [37']
         
      Dėl 5-8 vietos    
       
     A.Rimkus, A.Vilčinskas  
     A.Rimkus, A.Vilčinskas   ->   5-a vieta
      [147] 17:35   M.Danys, S.Eibukas
     M.Danys, S.Eibukas     21:13  21:17 [23']
    [133] 16:40   M.Danys, S.Eibukas  
     O.Čaplikas, M.Zinkevičius   19:21  21:14  21:11 [30']  
         
         
        7-a vieta
       O.Čaplikas, M.Zinkevičius
       O.Čaplikas, M.Zinkevičius   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       A.Butkus, D.Likas
        ->
   A.Butkus, D.Likas    
   A.Butkus, D.Likas   ->    
    [134] 17:05   A.Butkus, D.Likas  
   Ž.Ramonas, V.Šimkus     21:17  21:10 [27']  
   Ž.Ramonas, V.Šimkus    
    ->    
         
        11-a vieta
       Ž.Ramonas, V.Šimkus
       Ž.Ramonas, V.Šimkus   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.