Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es), Data: 2019-05-25, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug, Vyrų vienetas, dalyvių- 18, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-25 2019-05-25 2019-05-25 2019-05-25 2019-05-25  
 1   Ignas Reznikas    Dėl 1-16 vietos        
 I.Reznikas        
 32       ->        
  [126] 16:00   I.Reznikas      
 17   Linas Zavadskis      21:9  21:10 [25']      
[114] 15:35   A.Thapliyal        
 16   Anant Thapliyal    17:21  21:8  21:18 [37']        
    [147] 16:50   I.Reznikas    
 9   Mantas Palubinskas        21:13  16:21  21:15 [41']    
 M.Palubinskas        
 24       ->        
  [127] 16:00   Š.Stumbra      
 25         23:21  21:11 [28']      
 Š.Stumbra        
 8   Šarūnas Stumbra    ->        
      [168] 17:50   E.Slušnys  
 5   Benas Vaškevičius          1:21  21:16  21:8 [42']  
 B.Vaškevičius        
 28       ->        
  [128] 16:00   B.Vaškevičius      
 21         24:22  11:21  21:17 [45']      
 M.Maulė        
 12   Mantas Maulė    ->        
    [148] 16:50   E.Slušnys    
 13   Giedrius Dima        22:20  21:15 [31']    
 G.Dima        
 20       ->        
  [129] 16:00   E.Slušnys      
 29         21:9  15:21  21:15 [39']      
 E.Slušnys        
 4   Edgaras Slušnys    ->         1-a vieta
        [185] 18:45   E.Slušnys
 3   Kazimieras Dauskurtas            21:18  21:10 [35']
 K.Dauskurtas        
 30       ->        
  [130] 16:00   K.Dauskurtas      
 19         21:8  21:4 [21']      
 A.Meškinis        
 14   Aurimas Meškinis    ->        
    [149] 16:50   K.Dauskurtas    
 11   Mamertas Noreika        21:9  21:8 [28']    
 M.Noreika        
 22       ->        
  [131] 16:00   L.Supronas      
 27         18:21  21:16  22:20 [46']      
 L.Supronas        
 6   Linas Supronas    ->        
      [169] 17:50   K.Dauskurtas  
 7   Gedmantas Čepkauskas          21:18  21:15 [33']  
 G.Čepkauskas        
 26       ->        
  [132] 16:00   G.Čepkauskas      
 23         21:12  21:10 [25']      
 T.Supronas        
 10   Tadas Supronas    ->        
    [150] 16:50   T.Vaškevičius    
 15   Andrius Montrimas        21:17  21:9 [27']    
[115] 15:35   A.Montrimas        
 18   Augustas Janušonis    21:8  21:15 [23']      I.Reznikas   3-a vieta
  [133] 16:00   T.Vaškevičius   [186] 18:45   I.Reznikas
 31         21:13  25:23 [28']    T.Vaškevičius   15:21  21:16  21:14 [45']
 T.Vaškevičius        
 2   Tomas Vaškevičius    ->     Dėl 5-8 vietos    
       Š.Stumbra    
      [170] 17:50   B.Vaškevičius  
       B.Vaškevičius   21:15  21:12 [33']   5-a vieta
        [187] 18:45   B.Vaškevičius
       L.Supronas     21:15  21:13 [25']
      [171] 17:50   G.Čepkauskas  
       G.Čepkauskas   16:21  21:17  21:14 [59']  
           
           
         Š.Stumbra   7-a vieta
        [188] 18:45   Š.Stumbra
         L.Supronas   21:15  21:18 [31']
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Thapliyal      
    [151] 16:50   A.Thapliyal    
     M.Palubinskas   22:20  21:14 [24']    
      [172] 17:50   M.Maulė  
     M.Maulė     21:15  21:14 [30']  
    [152] 16:50   M.Maulė    
     G.Dima   21:18  21:17 [23']     9-a vieta
        [189] 18:45   M.Maulė
     A.Meškinis       21:15  21:17 [28']
    [153] 16:50   M.Noreika    
     M.Noreika   21:13  21:9 [20']    
      [173] 17:50   M.Noreika  
     T.Supronas     21:11  21:14 [28']  
    [154] 16:50   A.Montrimas    
     A.Montrimas   21:16  21:12 [24']    
           
         A.Thapliyal   11-a vieta
        [190] 18:45   A.Montrimas
         A.Montrimas   21:17  16:21  23:21 [38']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       M.Palubinskas    
      [174] 18:15   M.Palubinskas  
       G.Dima   21:15  21:18 [21']   13-a vieta
        [191] 18:45   M.Palubinskas
       A.Meškinis     21:14  21:18 [26']
      [175] 18:15   T.Supronas  
       T.Supronas   21:12  21:13 [24']  
           
           
         G.Dima   15-a vieta
        [192] 19:15   G.Dima
    Dėl 17-32 vietos      A.Meškinis   21:15  21:18 [25']
         
   L.Zavadskis      
   L.Zavadskis   ->      
     L.Zavadskis    
      ->    
   .      
    ->      
       L.Zavadskis  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
        [134] 16:25   L.Zavadskis
          21:11  21:9 [20']
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       A.Janušonis  
        ->  
   .      
    ->      
     A.Janušonis    
   A.Janušonis     ->    
   A.Janušonis      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
     Suaug E    VD  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.