Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es), Data: 2019-11-16, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 21, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-16 2019-11-16 2019-11-16 2019-11-16 2019-11-16  
 1  Sergej Leonovič 
 Karolis Šemeta 
  Dėl 1-16 vietos        
 S.Leonovič, K.Šemeta        
 32       ->        
  [8] 10:00    S.Leonovič, K.Šemeta      
 17  Simas Malakauskas 
 Luidži Pakula 
    21:16  21:11 [17']      
[1] 10:00    K.Jucys, M.Šatrauskas        
 16  Kristijonas Jucys 
 Mantas Šatrauskas 
  21:12  21:17 [18']        
    [28] 11:15    S.Leonovič, K.Šemeta    
 9  Mantas Petkevičius 
 Vidas Venckus 
      22:20  21:12 [19']    
 M.Petkevičius, V.Venckus        
 24       ->        
  [9] 10:25    S.Galentas, A.Jachontovas      
 25         21:18  21:18 [22']      
 S.Galentas, A.Jachontovas        
 8  Sigitas Galentas 
 Artūras Jachontovas 
  ->        
      [52] 12:45    S.Leonovič, K.Šemeta  
 5  Dainius Čeplinskas 
 Marius Akucevičius 
        21:8  21:10 [14']  
 D.Čeplinskas, M.Akucevičius        
 28       ->        
  [10] 10:25    P.Gusev, D.Tarachovskij      
 21  Dainius Mazėtis 
 Martynas Puchovičius 
    21:16  21:14 [24']      
[2] 10:00    P.Gusev, D.Tarachovskij        
 12  Pavel Gusev 
 Daniel Tarachovskij 
  21:18  21:16 [17']        
    [29] 11:15    M.Kancleris, L.Zavadskis    
 13  Juozas Adomaitis 
 Rytis Vizgirda 
      21:18  22:20 [23']    
[3] 10:00    J.Adomaitis, R.Vizgirda        
 20  Ąžuolas Barkauskas 
 Darius Mieliauskas 
  21:17  21:12 [19']        
  [11] 10:25    M.Kancleris, L.Zavadskis      
 29         21:17  21:16 [17']      
 M.Kancleris, L.Zavadskis        
 4  Mindaugas Kancleris 
 Linas Zavadskis 
  ->         1-a vieta
        [77] 14:15    S.Leonovič, K.Šemeta
 3  Paulius Jūras 
 Dalius Juodsnukis 
          21:10  21:17 [17']
 P.Jūras, D.Juodsnukis        
 30       ->        
  [12] 10:25    P.Jūras, D.Juodsnukis      
 19  Pranciškus Gečas 
 Dalius Martinaitis 
    7:21  21:18  21:11 [25']      
[4] 10:00    P.Gečas, D.Martinaitis        
 14  Giedrius Arbačiauskas 
 Julius Masaitis 
  21:9  21:18 [13']        
    [30] 11:15    J.Gudonis, A.Mackevič    
 11  Evaldas Čižinauskas 
 Povilas Čižinauskas 
      18:21  22:20  21:15 [35']    
 E.Čižinauskas, P.Čižinauskas        
 22       ->        
  [13] 10:25    J.Gudonis, A.Mackevič      
 27         21:18  21:18 [18']      
 J.Gudonis, A.Mackevič        
 6  Justas Gudonis 
 Andžej Mackevič 
  ->        
      [53] 12:45    J.Gudonis, A.Mackevič  
 7  Jonas Bartkus 
 Egidijus Merkevičius 
        21:8  21:6 [14']  
 J.Bartkus, E.Merkevičius        
 26       ->        
  [14] 10:25    J.Bartkus, E.Merkevičius      
 23         21:18  18:21  21:19 [28']      
 G.Fridricas, D.Rumšys        
 10  Gediminas Fridricas 
 Donatas Rumšys 
  ->        
    [31] 11:15    J.Bartkus, E.Merkevičius    
 15  Andžej Mackevič (jr) 
 Andrius Latviūnas 
      21:15  21:19 [23']    
[5] 10:00    A.Tamošaitis, P.Umantas        
 18  Agnius Tamošaitis 
 Paulius Umantas 
  21:8  21:9 [14']      M.Kancleris, L.Zavadskis   3-a vieta
  [15] 10:25    V.Garmus, S.Stravinskas   [78] 14:15    M.Kancleris, L.Zavadskis
 31         21:16  14:21  21:12 [30']    J.Bartkus, E.Merkevičius   18:21  21:19  21:16 [31']
 V.Garmus, S.Stravinskas        
 2  Vygantas Garmus 
 Salvijus Stravinskas 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       S.Galentas, A.Jachontovas    
      [54] 12:45    P.Gusev, D.Tarachovskij  
       P.Gusev, D.Tarachovskij   21:15  21:17 [21']   5-a vieta
       
       P.Jūras, D.Juodsnukis     ->
      [55] 13:15    V.Garmus, S.Stravinskas  
       V.Garmus, S.Stravinskas   21:10  18:21  22:20 [41']  
           
           
         S.Galentas, A.Jachontovas   7-a vieta
       
         P.Jūras, D.Juodsnukis   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     K.Jucys, M.Šatrauskas      
    [32] 11:45    K.Jucys, M.Šatrauskas    
     M.Petkevičius, V.Venckus   18:21  21:16  26:24 [36']    
      [56] 13:15    K.Jucys, M.Šatrauskas  
     D.Čeplinskas, M.Akucevičius     26:24  21:19 [24']  
    [33] 11:45    D.Čeplinskas, M.Akucevičius    
     J.Adomaitis, R.Vizgirda   16:21  21:16  21:12 [28']     9-a vieta
       
     P.Gečas, D.Martinaitis       ->
    [34] 11:45    P.Gečas, D.Martinaitis    
     E.Čižinauskas, P.Čižinauskas   21:18  19:21  21:16 [29']    
      [57] 13:15    G.Fridricas, D.Rumšys  
     G.Fridricas, D.Rumšys     19:21  22:20  21:18 [25']  
    [35] 11:45    G.Fridricas, D.Rumšys    
     A.Tamošaitis, P.Umantas   21:15  21:16 [15']    
           
         D.Čeplinskas, M.Akucevičius   11-a vieta
       
         P.Gečas, D.Martinaitis   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       M.Petkevičius, V.Venckus    
      [58] 13:15    M.Petkevičius, V.Venckus  
       J.Adomaitis, R.Vizgirda   18:21  21:12  24:22 [33']   13-a vieta
       
       E.Čižinauskas, P.Čižinauskas     ->
      [59] 13:15    E.Čižinauskas, P.Čižinauskas  
       A.Tamošaitis, P.Umantas   21:17  21:17 [16']  
           
           
         J.Adomaitis, R.Vizgirda   15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos      A.Tamošaitis, P.Umantas   ->
         
   S.Malakauskas, L.Pakula      
   S.Malakauskas, L.Pakula   ->      
     S.Malakauskas, L.Pakula    
      ->    
   .      
    ->      
      [60] 13:15    S.Malakauskas, L.Pakula  
        12:21  21:16  21:8 [23']  
   D.Mazėtis, M.Puchovičius      
   D.Mazėtis, M.Puchovičius   ->      
    [16] 10:25    Ą.Barkauskas, D.Mieliauskas    
   Ą.Barkauskas, D.Mieliauskas     21:18  21:14 [15']    
   Ą.Barkauskas, D.Mieliauskas      
    ->       17-a vieta
        [79] 14:45    G.Arbačiauskas, J.Masaitis
          21:17  16:21  21:19 [25']
   G.Arbačiauskas, J.Masaitis      
   G.Arbačiauskas, J.Masaitis   ->      
     G.Arbačiauskas, J.Masaitis    
      ->    
   .      
    ->      
      [61] 13:15    G.Arbačiauskas, J.Masaitis  
        21:18  10:21  21:16 [25']  
   .      
    ->      
     A.Mackevič (jr), A.Latviūnas    
   A.Mackevič (jr), A.Latviūnas     ->    
   A.Mackevič (jr), A.Latviūnas      
    ->    Ą.Barkauskas, D.Mieliauskas   19-a vieta
       
         A.Mackevič (jr), A.Latviūnas   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       D.Mazėtis, M.Puchovičius  
       D.Mazėtis, M.Puchovičius   ->   21-a vieta
         D.Mazėtis, M.Puchovičius
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 113 114 
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
Delfi vienetų turnyras
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2021-11-20 10:30 2021-11-20 21:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.