Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es), Data: 2019-11-16, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug E, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-16 2019-11-16 2019-11-16 2019-11-16  
 1  Tadas Jarutis 
 Dalia Sunklodė 
  Dėl 1-8 vietos      
[98] 16:10    T.Jarutis, D.Sunklodė      
 16  Aleksėj Borisenko 
 Viktorija Rakejevaitė 
  15:21  21:19  21:13 [24']      
  [115] 17:10    T.Jarutis, D.Sunklodė    
 9  Laurynas Urniežius 
 Monika Būrė 
    21:14  21:14 [16']    
[99] 16:10    L.Urniežius, M.Būrė      
 8  Vidmantas Galiauskas 
 Jekaterina Goriainova 
  21:14  21:10 [15']      
    [135] 18:10    T.Jarutis, D.Sunklodė  
 5  Ričardas Kazlauskas 
 Asta Mastavičiūtė 
      22:20  16:21  21:14 [29']  
[100] 16:10    R.Kazlauskas, A.Mastavičiūtė      
 12  Rolandas Budrikas 
 Viktorija Pupinaitė-Budrikienė 
  14:21  21:11  21:13 [27']      
  [116] 17:10    D.Sirvydis, D.Daugerd    
 13  Rolandas Čepulis 
 Natalija Poškienė 
    25:23  21:14 [19']    
[101] 16:10    D.Sirvydis, D.Daugerd      
 4  Darius Sirvydis 
 Diana Daugerd 
  21:8  21:6 [13']       1-a vieta
      [153] 19:40    T.Jarutis, D.Sunklodė
 3  Nerijus Molis 
 Giedrė Ūsienė 
        6:21  21:17  21:5 [24']
[102] 16:10    N.Molis, G.Ūsienė      
 14  Povilas Marčiukaitis 
 Dovilė Girlevičiūtė 
  21:13  21:11 [15']      
  [117] 17:10    N.Molis, G.Ūsienė    
 11  Ramūnas Galvanauskas 
 Simona Ašmenskaitė 
    21:10  21:6 [14']    
[103] 16:10    V.Šmitas, Ž.Naudžiūnaitė      
 6  Vaidas Šmitas 
 Živilė Naudžiūnaitė 
  21:13  21:16 [16']      
    [136] 18:10    N.Molis, G.Ūsienė  
 7  Karolis Bužinskis 
 Rūta Bužinskienė 
      21:15  21:14 [18']  
[104] 16:10    K.Bužinskis, R.Bužinskienė      
 10  Ričardas Vasilevskis 
 Sonata Buikienė 
  21:7  21:14 [14']      
  [118] 17:10    K.Bužinskis, R.Bužinskienė    
 15  Andrius Mikelionis 
 Vilma Galinytė 
    21:13  21:12 [14']    
[105] 16:40    K.Koira, J.Molienė      
 2  Kęstutis Koira 
 Jolanta Molienė 
  21:18  21:19 [20']    D.Sirvydis, D.Daugerd   3-a vieta
      [154] 19:40    D.Sirvydis, D.Daugerd
       K.Bužinskis, R.Bužinskienė   21:17  16:21  21:12 [26']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     L.Urniežius, M.Būrė    
    [137] 18:40    R.Kazlauskas, A.Mastavičiūtė  
     R.Kazlauskas, A.Mastavičiūtė   21:17  17:21  21:12 [28']   5-a vieta
     
     V.Šmitas, Ž.Naudžiūnaitė     ->
    [138] 18:40    K.Koira, J.Molienė  
     K.Koira, J.Molienė   21:6  19:21  21:13 [25']  
         
         
       L.Urniežius, M.Būrė   7-a vieta
     
       V.Šmitas, Ž.Naudžiūnaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   A.Borisenko, V.Rakejevaitė      
  [119] 17:10    A.Borisenko, V.Rakejevaitė    
   V.Galiauskas, J.Goriainova   21:13  21:19 [15']    
    [139] 18:40    A.Borisenko, V.Rakejevaitė  
   R.Budrikas, V.Pupinaitė-Budrikienė     21:13  21:12 [15']  
  [120] 17:10    R.Čepulis, N.Poškienė    
   R.Čepulis, N.Poškienė   22:20  19:21  21:11 [29']     9-a vieta
     
   P.Marčiukaitis, D.Girlevičiūtė       ->
  [121] 17:40    P.Marčiukaitis, D.Girlevičiūtė    
   R.Galvanauskas, S.Ašmenskaitė   15:21  21:8  21:13 [23']    
    [140] 18:40    A.Mikelionis, V.Galinytė  
   R.Vasilevskis, S.Buikienė     21:18  20:22  21:16 [30']  
  [122] 17:40    A.Mikelionis, V.Galinytė    
   A.Mikelionis, V.Galinytė   21:13  21:17 [18']    
         
       R.Čepulis, N.Poškienė   11-a vieta
     
       P.Marčiukaitis, D.Girlevičiūtė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     V.Galiauskas, J.Goriainova    
    [141] 18:40    V.Galiauskas, J.Goriainova  
     R.Budrikas, V.Pupinaitė-Budrikienė   21:11  21:14 [15']   13-a vieta
     
     R.Galvanauskas, S.Ašmenskaitė     ->
    [142] 18:40    R.Vasilevskis, S.Buikienė  
     R.Vasilevskis, S.Buikienė   21:16  21:17 [17']  
         
         
       R.Budrikas, V.Pupinaitė-Budrikienė   15-a vieta
     
       R.Galvanauskas, S.Ašmenskaitė   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 114 115 
Vaikų ir jaunimo turnyras- Pirmas Blynas
2021-12-19 10:00 2021-12-19 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MD  
     Suaug C    MD  
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas) (registracija baigta)
2021-12-11 09:30 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.