Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj), Data: 2019-05-18, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-19 B, Vyrų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-18 2019-05-18 2019-05-18 2019-05-18  
 1   Domas Pakšys    Dėl 1-8 vietos      
 D.Pakšys      
 16       ->      
  [79] 14:30   D.Pakšys    
 9   Vytautas Šukys      21:18  21:10 [21']    
[70] 14:05   J.Balsys      
 8   Justas Balsys    19:21  21:11  21:17 [35']      
    [89] 15:20   D.Pakšys  
 5   Markas Gedrimas        21:16  22:20 [26']  
[71] 14:05   M.Gedrimas      
 12   Justas Zybartas    21:7  21:8 [28']      
  [80] 14:30   S.Skurdauskas    
 13   Julius Bartušis      21:4  21:13 [19']    
[72] 14:05   S.Skurdauskas      
 4   Simas Skurdauskas    21:5  21:8 [24']       1-a vieta
      [98] 15:45   D.Pakšys
 3   Dovas Genys          7:21  21:15  21:13 [35']
[73] 14:05   D.Genys      
 14   Rokas Barkauskas    21:9  21:13 [22']      
  [81] 14:30   D.Genys    
 11   Deividas Paškevičius      21:7  21:19 [25']    
[74] 14:05   D.Gudavičius      
 6   Deinoras Gudavičius    17:21  21:12  21:13 [33']      
    [90] 15:20   S.Novikas  
 7   Arnas Juknevičius        19:21  21:17  21:16 [44']  
[75] 14:05   Ą.Barkauskas      
 10   Ąžuolas Barkauskas    21:13  21:9 [23']      
  [82] 14:55   S.Novikas    
 15   Vilius Bartušis      21:16  21:13 [29']    
[76] 14:30   S.Novikas      
 2   Simas Novikas    21:7  21:4 [16']    S.Skurdauskas   3-a vieta
      [99] 15:45   S.Skurdauskas
       D.Genys   21:15  21:8 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Balsys    
    [91] 15:20   M.Gedrimas  
     M.Gedrimas   21:10  21:7 [18']   5-a vieta
      [100] 16:10   M.Gedrimas
     D.Gudavičius     21:17  21:17 [23']
    [92] 15:20   Ą.Barkauskas  
     Ą.Barkauskas   21:23  21:13  25:23 [45']  
         
         
       J.Balsys   7-a vieta
      [101] 16:10   J.Balsys
       D.Gudavičius   18:21  21:15  21:13 [27']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Šukys    
   V.Šukys   ->    
    [93] 15:20   V.Šukys  
   J.Zybartas     21:11  21:17 [21']  
  [83] 14:55   J.Zybartas    
   J.Bartušis   21:8  21:15 [17']     9-a vieta
      [102] 16:10   V.Šukys
   R.Barkauskas       21:11  21:12 [20']
  [84] 14:55   D.Paškevičius    
   D.Paškevičius   21:13  22:20 [26']    
    [94] 15:45   D.Paškevičius  
   A.Juknevičius     21:17  22:20 [22']  
  [85] 14:55   A.Juknevičius    
   V.Bartušis   21:14  21:13 [24']    
         
       J.Zybartas   11-a vieta
      [103] 16:10   J.Zybartas
       A.Juknevičius   21:13  21:12 [20']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     J.Bartušis  
     J.Bartušis   ->   13-a vieta
      [104] 16:10   R.Barkauskas
     R.Barkauskas     14:21  21:16  21:12 [26']
    [95] 15:45   R.Barkauskas  
     V.Bartušis   18:21  21:15  21:13 [27']  
         
         
        15-a vieta
       V.Bartušis
       V.Bartušis   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD  
     Suaug D    VD  
     Suaug E    VD  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VV    MD  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D 
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17    VV    VD  
     U-13    VV    VD  
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.