Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj), Data: 2019-05-18, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-19 B, Moterų vienetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-18 2019-05-18 2019-05-18 2019-05-18  
 1   Snežana Poklikajeva    Dėl 1-8 vietos      
 S.Poklikajeva      
 16       ->      
  [43] 12:25   S.Poklikajeva    
 9   Kotryna Čyvaitė      21:15  21:11 [20']    
[32] 11:40   O.Ščerbakova      
 8   Oresta Ščerbakova    20:22  21:13  21:15 [33']      
    [53] 12:50   S.Poklikajeva  
 5   Jogailė Kelečiūtė        24:22  16:21  21:16 [32']  
[33] 11:40   J.Kelečiūtė      
 12   Augustė Stankevičiūtė    21:17  21:17 [25']      
  [44] 12:25   J.Kelečiūtė    
 13   Aina Ralytė      21:18  18:21  25:23 [39']    
[34] 11:40   M.Barauskaitė      
 4   Minija Barauskaitė    21:8  21:11 [21']       1-a vieta
      [64] 13:40   S.Borisenko
 3   Signė Borisenko          18:21  21:16  25:23 [45']
 S.Borisenko      
 14       ->      
  [45] 12:25   S.Borisenko    
 11   Fausta Gedminaitė      21:9  21:14 [26']    
[35] 11:40   M.Marcinkevičiūtė      
 6   Martyna Marija Marcinkevičiūtė    21:16  21:15 [21']      
    [54] 12:50   S.Borisenko  
 7   Liepa Leonavičiūtė        21:14  21:14 [27']  
[36] 11:40   L.Leonavičiūtė      
 10   Greta Šukutytė    21:8  21:16 [27']      
  [46] 12:25   L.Leonavičiūtė    
 15         21:12  16:21  21:18 [44']    
 R.Radžiūnaitė      
 2   Rasa Radžiūnaitė    ->    J.Kelečiūtė   3-a vieta
      [65] 13:40   J.Kelečiūtė
       L.Leonavičiūtė   21:15  21:16 [30']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     O.Ščerbakova    
    [55] 12:50   O.Ščerbakova  
     M.Barauskaitė   21:17  16:21  23:21 [41']   5-a vieta
      [66] 13:40   O.Ščerbakova
     M.Marcinkevičiūtė     21:18  22:20 [34']
    [56] 13:15   R.Radžiūnaitė  
     R.Radžiūnaitė   21:23  23:21  21:14 [33']  
         
         
       M.Barauskaitė   7-a vieta
      [67] 13:40   M.Barauskaitė
       M.Marcinkevičiūtė   21:11  21:16 [20']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   K.Čyvaitė    
   K.Čyvaitė   ->    
    [57] 13:15   A.Stankevičiūtė  
   A.Stankevičiūtė     21:10  21:19 [31']  
  [47] 12:25   A.Stankevičiūtė    
   A.Ralytė   21:15  21:16 [34']     9-a vieta
      [68] 13:40   A.Stankevičiūtė
        21:18  21:14 [30']
   F.Gedminaitė    
   F.Gedminaitė   ->    
    [58] 13:15   F.Gedminaitė  
   G.Šukutytė     21:4  21:5 [16']  
   G.Šukutytė    
    ->    
         
       K.Čyvaitė   11-a vieta
      [69] 13:40   K.Čyvaitė
       G.Šukutytė   21:13  21:19 [22']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     A.Ralytė  
     A.Ralytė   ->   13-a vieta
       A.Ralytė
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD  
     Suaug D    VD  
     Suaug E    VD  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VV    MD  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D 
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17    VV    VD  
     U-13    VV    VD  
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.