Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj), Data: 2019-05-18, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-19 B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 5, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Simas Skurdauskas 
 Kotryna Čyvaitė 
21
17
21
14
 22'
21
13
21
9
 18'
84/53
31
2
1
2 Ąžuolas Barkauskas 
 Rasa Radžiūnaitė 
17
21
14
21
 22'
21
14
21
15
 23'
73/71
2
1
2
3 Ervinas Karišauskas 
 Vėjūnė Vasiliauskaitė 
13
21
9
21
 18'
14
21
15
21
 23'
51/84
-33
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Justas Balsys 
 Greta Šukutytė 
21
15
21
7
 25'
42/22
20
1
1
2 Jonas Maziliauskas 
 Atėnė Peleckytė 
15
21
7
21
 25'
22/42
-20
0
2



2019-05-18  
   1-a vieta
 1    Simas Skurdauskas,  Kotryna Čyvaitė  
[28] 11:20   S.Skurdauskas, K.Čyvaitė
 2    Justas Balsys,  Greta Šukutytė   21:13  21:14 [18']
   



2019-05-18  
   3-a vieta
 3    Ąžuolas Barkauskas,  Rasa Radžiūnaitė  
[29] 11:20   Ą.Barkauskas, R.Radžiūnaitė
 4    Jonas Maziliauskas,  Atėnė Peleckytė   21:13  17:21  21:14 [33']
   



 
   5-a vieta
 5    Ervinas Karišauskas,  Vėjūnė Vasiliauskaitė  
 E.Karišauskas, V.Vasiliauskaitė
 6       ->
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 
PBL (8 etapas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2019-06-01 10:00 2019-06-01 21:00
SEB arena, Vilnius
BWF Sudirman Cup
2019-05-19 10:00 2019-05-26 14:00
Nenustatyta, . ,
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug 
     Suaug D 
     Suaug E 
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B 
     Suaug C 
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
Sportas visiems
2019-05-25 10:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     U-19 C 
     Mėgėjai B 
     Mėgėjai D 
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.