Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj), Data: 2019-05-18, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-19 D, Vyrų vienetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Titas Tenikaitis  
21
13
21
15
 24'
21
9
21
7
 18'
84/44
40
2
1
2 Joris Šveistys  
13
21
15
21
 24'
22
20
21
12
 22'
71/74
-3
1
2
3 Dovydas Pacukonis  
9
21
7
21
 18'
20
22
12
21
 22'
48/85
-37
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Arnas Jokimčius  
21
10
21
11
 23'
21
5
21
10
 5'
84/36
48
2
1
2 Paulius Alijošius  
10
21
11
21
 23'
21
12
21
8
 19'
63/62
1
1
2
3 Vytenis Vinickas  
5
21
10
21
 5'
12
21
8
21
 19'
35/84
-49
0
3



2019-05-18  
   1-a vieta
 1    Titas Tenikaitis  
[22] 11:00   T.Tenikaitis
 2    Arnas Jokimčius   21:14  22:20 [22']
   



2019-05-18  
   3-a vieta
 3    Joris Šveistys  
[23] 11:00   P.Alijošius
 4    Paulius Alijošius   13:21  21:18  21:15 [39']
   



2019-05-18  
   5-a vieta
 5    Dovydas Pacukonis  
[24] 11:00   D.Pacukonis
 6    Vytenis Vinickas   21:12  21:19 [24']
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    VD  
     Suaug E    VD  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD  
     Suaug B    VV    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17    VV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.