Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj), Data: 2019-05-18, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-19 D, Moterų vienetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-18 2019-05-18 2019-05-18 2019-05-18  
 1   Meida Levickaitė    Dėl 1-8 vietos      
 M.Levickaitė      
 16       ->      
  [9] 10:20   M.Levickaitė    
 9   Airida Sandra Zymonaitė      21:1  21:2 [16']    
[3] 10:00   A.Zymonaitė      
 8   Erta Kelpšaitė    21:13  15:21  21:14 [37']      
    [15] 10:40   M.Levickaitė  
 5   Margarita Poklikajeva        21:1  21:4 [14']  
 M.Poklikajeva      
 12       ->      
  [8] 10:20   M.Poklikajeva    
 13           B/Ž    
 E.Elzbergaitė      
 4   Emilija Elzbergaitė    ->       1-a vieta
      [25] 11:20   M.Levickaitė
 3   Gustė Gedminaitė          21:15  21:15 [24']
 G.Gedminaitė      
 14       ->      
  [10] 10:20   G.Gedminaitė    
 11         21:8  21:12 [20']    
 L.Radavičiūtė      
 6   Loreta Radavičiūtė    ->      
    [16] 10:40   A.Nutautaitė  
 7   Viltė Žakaitytė        21:5  21:8 [19']  
[4] 10:00   E.Pocevičiūtė      
 10   Ema Pocevičiūtė    19:21  21:16  21:16 [36']      
  [11] 10:20   A.Nutautaitė    
 15         21:13  21:6 [23']    
 A.Nutautaitė      
 2   Astrėja Nutautaitė    ->    M.Poklikajeva   3-a vieta
      [26] 11:20   G.Gedminaitė
       G.Gedminaitė   21:3  21:7 [18']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Zymonaitė    
    [17] 11:00   A.Zymonaitė  
     E.Elzbergaitė     B/Ž   5-a vieta
      [27] 11:20   L.Radavičiūtė
     L.Radavičiūtė     21:6  21:17 [25']
    [18] 11:00   L.Radavičiūtė  
     E.Pocevičiūtė   21:18  21:16 [27']  
         
         
       E.Elzbergaitė   7-a vieta
     
       E.Pocevičiūtė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   E.Kelpšaitė    
   E.Kelpšaitė   ->    
     E.Kelpšaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [19] 11:00   V.Žakaitytė
        21:16  20:22  21:14 [38']
   .    
    ->    
     V.Žakaitytė  
   V.Žakaitytė     ->  
   V.Žakaitytė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 
PBL (8 etapas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2019-06-01 10:00 2019-06-01 21:00
SEB arena, Vilnius
BWF Sudirman Cup
2019-05-19 10:00 2019-05-26 14:00
Nenustatyta, . ,
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug 
     Suaug D 
     Suaug E 
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B 
     Suaug C 
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
Sportas visiems
2019-05-25 10:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     U-19 C 
     Mėgėjai B 
     Mėgėjai D 
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.